Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):

pocieszna Emilcia Anulci:woohoo: 🤪 🤪 🤪


ślicznotka 🙂 🙂


Słodzina malutka 🙂
Pewnie w poniedzialek juz do nas wroca razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
hej dziewczyny
ja wpadlam szybko podczytac i juz lece zaraz, bo ide sie szykowac na wyjscie z przyjaciolkami do klubu 😁 😁 🤪 to byla propozycja małża, wiec on przejmuje obowiazki a ja sie bede relaksowac i bawic 🤪
Antos za dnia jak nie on 😁 caly czas spi ladnie w lozeczku, normalnie chlopaka nie poznaje 🤪 tylko szkoda, ze sie wyspi i znowu w nocy bedzie marudzil, akurat jak wroce 😉 😁
trzymajcie sie i milego weekendu! 😁

Sie bawi laska 🙂 a jak bedziesz odciagac ,mleczko? :P:P idziesz do klubu z wkladkami latacyjnymi? 🤪
Musze ci troche podokuczac ze idziesz na imprezke 🙂 a may nawet wysciubic nosa z wozkiem nie mozemy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Pytalam was juz a nikt mi nie odpisal
czy Asiulenka juz urodzila? czy mi to umknelo? nie pojawia sie juz u nas

Letka dawala znac jak tam postępy? Czy juz prze pieknie czy nadal wagaruje 😜 😜 😜
nie mam pojecia wlasnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jakieś wieści od Letki ?

uciekam do apteki po zapasy mleka dla Tymona 🙃 😁 i po jakieś piwecko dla mamusi ☺️ bo przez weekend Marko przejmuje nocki 😜 😁
😘


a ja dzis drineczka wypiłam sobie 🙂 a te moje ogromne 15 ml mleka ktore odciagne po prostu wyleje i juz 🙂


na zdrówko 🙂
A ile razy dostawiasz Gabi dziennie ? czy już raczej zostaniesz przy mm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
hej dziewczyny
ja wpadlam szybko podczytac i juz lece zaraz, bo ide sie szykowac na wyjscie z przyjaciolkami do klubu 😁 😁 🤪 to byla propozycja małża, wiec on przejmuje obowiazki a ja sie bede relaksowac i bawic 🤪
Antos za dnia jak nie on 😁 caly czas spi ladnie w lozeczku, normalnie chlopaka nie poznaje 🤪 tylko szkoda, ze sie wyspi i znowu w nocy bedzie marudzil, akurat jak wroce 😉 😁
trzymajcie sie i milego weekendu! 😁


to miłej zabawy 🙂 też bym się z chęcią odchamiła 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej 🙂 po ciężkim poranku zostałam pierwszy raz świadomie obdarowana uśmiechem przez Tymonka 🙂 ...i wszystko minęło a o zmęczeniu zapomniałam 🙂 bezcenne ... 😁
miłego weekendu

slodki moj ziecius kochany 😘 😘 😘 a do tesciowej kiedy sie usmiechnie? 😁 😁 😁


no jak kiedy ? w Świnoujściu 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jakieś wieści od Letki ?

uciekam do apteki po zapasy mleka dla Tymona 🙃 😁 i po jakieś piwecko dla mamusi ☺️ bo przez weekend Marko przejmuje nocki 😜 😁
😘

szczujesz kochana 🤢 😞 😜


Nie szczuję tylko Wasze zdrówko pije 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Czy Wasze bomble mają duży ślad po szczepieniu ? bo Tymonek ma dość duży i nie wiem czy mam się martwić 🤨 🤔 czy tak ma być ? u lekarza będę dopiero za 2 tygodnie w środę do szczepień a położna była ostatni raz wczoraj i zapomniałam zapytać 🥴

położna mnie ostrzegała że może się paskudzić po szczepieniu gruźlicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdxiele zdenerwowałyscie mnie jedna klub druga piwo trzecia drina a ja siedze sama jak kołek tzn z Danielkiem śpiochającym mąż dopiero o północy będzie, jutro jedzie do rodziców na zakupy i tyle mam k....... pomocy. Jeszcze muszę małego wykąpać jak się obudzi makabra. Mały ma teraz tak że od 14 do rana przesypia z pobudkami na jedzenie co 4godz gdzies a od 6 do 14 jest sajgon bo tylko przy cycku nie drze się tak to wyje jak opętany nawet noszenie nie pomaga danie mm 100ml wypije i tak szuka cyca aż pada ok14. ja też padam 😞
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 🙂

Wczoraj miałam wychodne!!! Poszłam sobie na kolację do przemiłej knajpy z przyjaciółką Nic nie piłam!!! Za to zjadłam przepyszną sałatkę z kurczakiem z sosem curry i podpiekanym boczkiem i nie zauważyłam, żeby mały jakoś specjalnie to przeżył, więc postanowiłam trochę poeksperymentować z jedzeniem...
Jak to chwila relaksu potrafi poprawić stosunki z mężem 😁 😁 Za to dziś M. ma wychodne 🙂 Tadeo grzecznie już śpi a ja korzystam ze spokoju i błogiej ciszy 😁
Ja nie będę szczepić na rota, bo szczepi się na 3 wirusy a jest ich ponoć 13 i ciągle mutują, poza tym to jest szczepionka doustna - niech mi mały to wyrzyga i 2 czy 3 stówy spłynął w klopie (nie wiem ile to dokładnie kosztuje). Za to na pneumokoki zaszczepię, ale to chyba można do 2 lat szczepić, więc jest czas.

Mam wrażenie, że Tadzio ładniej śpi w nocy, nie ma w tym jeszcze jakiejś powalającej regularności, ale jednak. Oby tak dalej 🙂 😉

I o dziwo, nawet mi się nie chce spać 🙂 Kimnęłam się w dzień jakieś 2h, od razu człowiek się lepiej czuje 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.. nadia zasneła wreszcie.. dostała butle bo z cyca nie chciała pic 😞a ja nie mialam ochoty sie znia mocowac.. ale w nocy juz dostanie cycka nie odpuszcze tak łatwo..
ja szczepie tylko na pneumokoki i daje 6w1 no i pozniej na ospe wetrzna zeby nie miala przykrych blizn w razie gdyby miala ja przejsc a poza tym ta szczepionka ma jeszcze cos w sobie ale zapomnialam co.
co do znaku po gruzlicy to w szpitalu mowili mi ze bedzie miala i zeby tego nie drapac traktowac to jakby tego nie bylo pozniej zostanie blizna taka jaka my mamy.

a teraz sie zegnam ide spichac bo nadia w nocy pewnie spac nie bedzie.. 😞
dobranoc dla was dla mnie noc tortur... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Czy Wasze bomble mają duży ślad po szczepieniu ? bo Tymonek ma dość duży i nie wiem czy mam się martwić 🤨 🤔 czy tak ma być ? u lekarza będę dopiero za 2 tygodnie w środę do szczepień a położna była ostatni raz wczoraj i zapomniałam zapytać 🥴


Z tego co mi powiedziała położna to może byc bąbel fest i nawet lekko biały , i nie ruszac go ... a no i dzidzi to może bolec więc może byc maruda i można podac paracetamola wtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie co do tych szczepień na te pnełmokoki i rotawirusy to ja chyba jednak sie nie zdecyduje , czytałam trochę i własciwie , rotawirusa ma 95 procent dzieci... ale nie o to chodzi , boje się że te szczepionki mogą też zaszkodzic tzn może byc efekt po szczepienny gdzie organizm nie zaakceptuje tego i w tedy z dupy kilka lat z chorobą i dziecię się meczy ... i to mnie martwi własnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki!
Na początku wielkie gratulacje dla wszystkich lasek, które urodziły, gdy mnie nie było 🙂

Luizka, ja też już urodziłam 🙂 Dawałam znać AsiulceZG

Nadrobiłam wasze posty dopiero. Mały jest tak absorbujący 🙂 Teraz śpi z tatusiem... czekam aż się obudzi, bo muszę go wykąpać.

Nie mam za bardzo czasu na siedzenie na necie. Całymi dniami siedzę sama z Alankiem. Do tego zaczęła mi się szkoła, muszę pisać pracę magisterską. Marnie mi to idzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!!
dawno mnie nie bylo.. wpadam na minutke.. czasu malo na cokolwiek z dwojka dzieci to juz nie lada wyczyn 😉 jedno potrzebuje uwagi i drugie..
Szymonek sie sprawuje jak do tej pory super. czasem grymasi jak mu sie nie odbije, a potrafi kilka razy po jednym jedzeniu mu sie odbic i dopiero moze zasnac spokojnie na jakas godzinke , dwie...a wtedy to nie wiadomo w co rece wlozyc.. ale nie narzekam bo maly jest cudowny!!!
pozdrawiam was mocno !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...