Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
INFO OD LETKI

Olga Alicja przyszła na świat 8.10.2011 o godz 18.50 🙂 🙂 🙂po 8 godzinnym porodzie zakończonym cc 🙂 4100 i 60 cm!!!!!!!!
Letka czuje się dobrze, tylko wstawanie i kładzenie sprawia jej ból.


Czyli chyba wrzesień zamknięty?????:woohoo: 🤪 🤪
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😎 😎 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupi!!!!!winszujemy Letko!!!!!!
wrzesien zamkniety! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
Cześć Mamuśki!
Na początku wielkie gratulacje dla wszystkich lasek, które urodziły, gdy mnie nie było 🙂

Luizka, ja też już urodziłam 🙂 Dawałam znać AsiulceZG

Nadrobiłam wasze posty dopiero. Mały jest tak absorbujący 🙂 Teraz śpi z tatusiem... czekam aż się obudzi, bo muszę go wykąpać.

Nie mam za bardzo czasu na siedzenie na necie. Całymi dniami siedzę sama z Alankiem. Do tego zaczęła mi się szkoła, muszę pisać pracę magisterską. Marnie mi to idzie....

Zadżumiona jestem 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
INFO OD LETKI

Olga Alicja przyszła na świat 8.10.2011 o godz 18.50 🙂 🙂 🙂po 8 godzinnym porodzie zakończonym cc 🙂 4100 i 60 cm!!!!!!!!
Letka czuje się dobrze, tylko wstawanie i kładzenie sprawia jej ból.





Czyli chyba wrzesień zamknięty?????:woohoo: 🤪 🤪
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😎 😎 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupi!!!!!winszujemy Letko!!!!!!
wrzesien zamkniety! 😎



Gigantus malutki na zamkniecie Sezonu !!!!!!!!!!!!! 😁 😁

Heehe gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wstawalismy 2 razy na karmionko ale poza tym ladnie spalysmy
Humor mam nieco lepszy, dzis i ja spotkam sie z kolezanka wychodne na 2h 🤪

Wczorajsze odciaganie 8 razy w ciagu dnia + troche przystawiania przed lub po butli i wynik 70 ml z 2 cycow
nie wiem chyba nie szokuje 😞
chce karmic piersią.... nie umiem zaakceptowac tej butli i koniec 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Cześć Mamuśki!
Na początku wielkie gratulacje dla wszystkich lasek, które urodziły, gdy mnie nie było 🙂

Luizka, ja też już urodziłam 🙂 Dawałam znać AsiulceZG

Nadrobiłam wasze posty dopiero. Mały jest tak absorbujący 🙂 Teraz śpi z tatusiem... czekam aż się obudzi, bo muszę go wykąpać.

Nie mam za bardzo czasu na siedzenie na necie. Całymi dniami siedzę sama z Alankiem. Do tego zaczęła mi się szkoła, muszę pisać pracę magisterską. Marnie mi to idzie....

Zadżumiona jestem 😮 😮
😁 😁 😁 😁 ja tez ... 😉 to bylo dawno..pisalam na forum,a zapomnialam juz ze pisalam 🙂Asiu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluje ostatnim bobaskom które pojawiły się juz na swiecie 😁 😁 😁 😁
u nas nocka spokojna , mały tak naprawde tylko raz pojadł a drugi raz tylko popił i zasnoł 🙂
grzeczne dziecko z tego mojego synka tylko martwi mnie ze on tylko je po 10-15 min i śpi 2-3 h i tak w kółko mam nadzieje ze przybiera dobrze na wadze we wtorek pediatra to się okaże no i w pon zadzwonie do poloznej zeby przyszła wkoncu ,
a dzisiaj na spacerek , chociaz jest chłodno ale juz dwa razy był wiec nic mu sie nie stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
INFO OD LETKI

Olga Alicja przyszła na świat 8.10.2011 o godz 18.50 🙂 🙂 🙂po 8 godzinnym porodzie zakończonym cc 🙂 4100 i 60 cm!!!!!!!!
Letka czuje się dobrze, tylko wstawanie i kładzenie sprawia jej ból.


Czyli chyba wrzesień zamknięty?????:woohoo: 🤪 🤪


jeeeeeeeeeeeeeej! 😁 GRATULACJE! to co, na mamusie sie przenosimy? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
My wstawalismy 2 razy na karmionko ale poza tym ladnie spalysmy
Humor mam nieco lepszy, dzis i ja spotkam sie z kolezanka wychodne na 2h 🤪

Wczorajsze odciaganie 8 razy w ciagu dnia + troche przystawiania przed lub po butli i wynik 70 ml z 2 cycow
nie wiem chyba nie szokuje 😞
chce karmic piersią.... nie umiem zaakceptowac tej butli i koniec 😞 😞 😞


Luiza kochana, nie poddawaj sie, przyda Ci sie wyjscie z kolezanka 😁 😁 zobaczysz, odrazu sie odstresujesz 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Dobry wieczór 🙂

Wczoraj miałam wychodne!!! Poszłam sobie na kolację do przemiłej knajpy z przyjaciółką Nic nie piłam!!! Za to zjadłam przepyszną sałatkę z kurczakiem z sosem curry i podpiekanym boczkiem i nie zauważyłam, żeby mały jakoś specjalnie to przeżył, więc postanowiłam trochę poeksperymentować z jedzeniem...
Jak to chwila relaksu potrafi poprawić stosunki z mężem 😁 😁 Za to dziś M. ma wychodne 🙂 Tadeo grzecznie już śpi a ja korzystam ze spokoju i błogiej ciszy 😁
Ja nie będę szczepić na rota, bo szczepi się na 3 wirusy a jest ich ponoć 13 i ciągle mutują, poza tym to jest szczepionka doustna - niech mi mały to wyrzyga i 2 czy 3 stówy spłynął w klopie (nie wiem ile to dokładnie kosztuje). Za to na pneumokoki zaszczepię, ale to chyba można do 2 lat szczepić, więc jest czas.

Mam wrażenie, że Tadzio ładniej śpi w nocy, nie ma w tym jeszcze jakiejś powalającej regularności, ale jednak. Oby tak dalej 🙂 😉

I o dziwo, nawet mi się nie chce spać 🙂 Kimnęłam się w dzień jakieś 2h, od razu człowiek się lepiej czuje 🤪 🤪


haha widze, ze wczoraj duzo osob sobie wychodne zrobilo 🤪
ja mojemu mezowi wychodne bede organizowac za tydzien chyba 😁 😁
a dzisiaj mi powiedzial, ze moglby nawet czesciej zostawac z naszym malym aniolkiem 🤪 🤪 zyc nie umierac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny
ja wpadlam szybko podczytac i juz lece zaraz, bo ide sie szykowac na wyjscie z przyjaciolkami do klubu 😁 😁 🤪 to byla propozycja małża, wiec on przejmuje obowiazki a ja sie bede relaksowac i bawic 🤪
Antos za dnia jak nie on 😁 caly czas spi ladnie w lozeczku, normalnie chlopaka nie poznaje 🤪 tylko szkoda, ze sie wyspi i znowu w nocy bedzie marudzil, akurat jak wroce 😉 😁
trzymajcie sie i milego weekendu! 😁

Sie bawi laska 🙂 a jak bedziesz odciagac ,mleczko? :P:P idziesz do klubu z wkladkami latacyjnymi? 🤪
Musze ci troche podokuczac ze idziesz na imprezke 🙂 a may nawet wysciubic nosa z wozkiem nie mozemy:/


hehe 😁 😁 a dzisiaj i Ty sie bawisz 😁
odciagnelam przed a pozniej troszke, jak wrocilam, ale wylalam- wiadomo 😁 😁 🤪 🤪 nie chcialo mi sie dluzej odciagac, bo bylam mega spiaca, zmeczona, wytanczona 🙃 wocilam o 2 🤪 ale mowie Wam, bylo SWIETNIE 😁 kazdej z Was polecam! 🙂
aha no i poszlam z wkladkami haha 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny
ja wpadlam szybko podczytac i juz lece zaraz, bo ide sie szykowac na wyjscie z przyjaciolkami do klubu 😁 😁 🤪 to byla propozycja małża, wiec on przejmuje obowiazki a ja sie bede relaksowac i bawic 🤪
Antos za dnia jak nie on 😁 caly czas spi ladnie w lozeczku, normalnie chlopaka nie poznaje 🤪 tylko szkoda, ze sie wyspi i znowu w nocy bedzie marudzil, akurat jak wroce 😉 😁
trzymajcie sie i milego weekendu! 😁

baw sie dobrze kochana! 🤪 🤪 🤪chlapnij tam za tych co nie moga 😉
ja to zeby gdzies wyjsc musze sie odchudzic co by w jakies ciuszki powchodzic fajne... 😲 🥴 ☺️


chlapnelam chlapnelam ☺️ ☺️ ale i tak nie za duzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia Emilka jest cudna !!!!!!!!!!!!

Letka gratuluje 🙂

my noc mammy przespana a z takiej racji ze mój M wczoraj odwiózł swoja mame i siostre do domu bo były u nas w odwiedziny i tam zostal na noc 🙂no i ja i Mateusz mielismy całe łóżko dla siebie 🤪wiec jak sie obudzil o 2 w nocy to poźzniej pospalismy prawie do 9 rano 🤪 🤪
wogóle nie chwalac mojego synka to jest grzeczny bo nawet jak sie naje i położe go do kołyski to sobie leży grzecznie i nie płacze chyba ze jest mega głodny ale to zrozumiałe 🙂
no i pisayscie o drinkach,winku ,piwku to powiem wam ze jak Mati był na sztucznym przez 2 dni i mój M stawiał pępkowe to ja dwa kieiszki wódeczki żurawinowej sobie wypiłam 🙂a moje mleko odciagnełam i wylałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny
ja wpadlam szybko podczytac i juz lece zaraz, bo ide sie szykowac na wyjscie z przyjaciolkami do klubu 😁 😁 🤪 to byla propozycja małża, wiec on przejmuje obowiazki a ja sie bede relaksowac i bawic 🤪
Antos za dnia jak nie on 😁 caly czas spi ladnie w lozeczku, normalnie chlopaka nie poznaje 🤪 tylko szkoda, ze sie wyspi i znowu w nocy bedzie marudzil, akurat jak wroce 😉 😁
trzymajcie sie i milego weekendu! 😁

Sie bawi laska 🙂 a jak bedziesz odciagac ,mleczko? :P:P idziesz do klubu z wkladkami latacyjnymi? 🤪
Musze ci troche podokuczac ze idziesz na imprezke 🙂 a may nawet wysciubic nosa z wozkiem nie mozemy:/


hehe 😁 😁 a dzisiaj i Ty sie bawisz 😁
odciagnelam przed a pozniej troszke, jak wrocilam, ale wylalam- wiadomo 😁 😁 🤪 🤪 nie chcialo mi sie dluzej odciagac, bo bylam mega spiaca, zmeczona, wytanczona 🙃 wocilam o 2 🤪 ale mowie Wam, bylo SWIETNIE 😁 kazdej z Was polecam! 🙂
aha no i poszlam z wkladkami haha 🙂 🙂

No to sam sex sam sex te wkladki hahah 😁 heheh
fajnie, ja generealnie nie przepadam za klubamim ja tylko na ploty idem na lody i spacer 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Skoro Letka oficjalnie zamknęła Wrzesniówki - oto tabelka 🙂


KASIU ASIULENKA MI PISALA ZE URODZILA...SPRAWDZILAM W SMSACH...JA W TYM CZASIE BYLAM NIETOMNA PO PORODZIE.....
JUZ PODAJE WYMIARKI ALANKA..
UR.20.09-JAK MOJA OLA 🙂 WAZYL 3510KG I 55CM DL. 🙂
ASIU BARDZO CIE PRZEPRASZAM ,ZE NIE PRZEKAZALAM ALE JA BYLAM BEZWLADNA NIEMALZE NIE PRZYTOMNA PO PORODZIE,LEZALAM W SZPITALU....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny
ja wpadlam szybko podczytac i juz lece zaraz, bo ide sie szykowac na wyjscie z przyjaciolkami do klubu 😁 😁 🤪 to byla propozycja małża, wiec on przejmuje obowiazki a ja sie bede relaksowac i bawic 🤪
Antos za dnia jak nie on 😁 caly czas spi ladnie w lozeczku, normalnie chlopaka nie poznaje 🤪 tylko szkoda, ze sie wyspi i znowu w nocy bedzie marudzil, akurat jak wroce 😉 😁
trzymajcie sie i milego weekendu! 😁

Sie bawi laska 🙂 a jak bedziesz odciagac ,mleczko? :P:P idziesz do klubu z wkladkami latacyjnymi? 🤪
Musze ci troche podokuczac ze idziesz na imprezke 🙂 a may nawet wysciubic nosa z wozkiem nie mozemy:/


hehe 😁 😁 a dzisiaj i Ty sie bawisz 😁
odciagnelam przed a pozniej troszke, jak wrocilam, ale wylalam- wiadomo 😁 😁 🤪 🤪 nie chcialo mi sie dluzej odciagac, bo bylam mega spiaca, zmeczona, wytanczona 🙃 wocilam o 2 🤪 ale mowie Wam, bylo SWIETNIE 😁 kazdej z Was polecam! 🙂
aha no i poszlam z wkladkami haha 🙂 🙂

No to sam sex sam sex te wkladki hahah 😁 heheh
fajnie, ja generealnie nie przepadam za klubamim ja tylko na ploty idem na lody i spacer 🤪 🤪


heheh 😁
ja tez nie lubie, ale przyjaciolka dostala 50zl do wydania na barze wlasnie tam 😁 jak mozna bylo nie skorzystac? 😉
a rozmawiac da sie wszedzie, chociaz w klubie utrudnia to muzyka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):

KASIU ASIULENKA MI PISALA ZE URODZILA...SPRAWDZILAM W SMSACH...JA W TYM CZASIE BYLAM NIETOMNA PO PORODZIE.....
JUZ PODAJE WYMIARKI ALANKA..
UR.20.09-JAK MOJA OLA 🙂 WAZYL 3510KG I 55CM DL. 🙂
ASIU BARDZO CIE PRZEPRASZAM ,ZE NIE PRZEKAZALAM ALE JA BYLAM BEZWLADNA NIEMALZE NIE PRZYTOMNA PO PORODZIE,LEZALAM W SZPITALU....



już uzupełniam, nie ma problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Skoro Letka oficjalnie zamknęła Wrzesniówki - oto tabelka 🙂


KASIU ASIULENKA MI PISALA ZE URODZILA...SPRAWDZILAM W SMSACH...JA W TYM CZASIE BYLAM NIETOMNA PO PORODZIE.....
JUZ PODAJE WYMIARKI ALANKA..
UR.20.09-JAK MOJA OLA 🙂 WAZYL 3510KG I 55CM DL. 🙂
ASIU BARDZO CIE PRZEPRASZAM ,ZE NIE PRZEKAZALAM ALE JA BYLAM BEZWLADNA NIEMALZE NIE PRZYTOMNA PO PORODZIE,LEZALAM W SZPITALU....



Asieńko oczywiście rozumiem sytuacje 🙂)) ty już byłaś po a ja zaczęłam się męczyć hihi 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Skoro Letka oficjalnie zamknęła Wrzesniówki - oto tabelka 🙂


KASIU ASIULENKA MI PISALA ZE URODZILA...SPRAWDZILAM W SMSACH...JA W TYM CZASIE BYLAM NIETOMNA PO PORODZIE.....
JUZ PODAJE WYMIARKI ALANKA..
UR.20.09-JAK MOJA OLA 🙂 WAZYL 3510KG I 55CM DL. 🙂
ASIU BARDZO CIE PRZEPRASZAM ,ZE NIE PRZEKAZALAM ALE JA BYLAM BEZWLADNA NIEMALZE NIE PRZYTOMNA PO PORODZIE,LEZALAM W SZPITALU....



No piknie czyli dobrze wiedzialam ze my nie gratulowalysmy!!!
Wiec gratulujemy !!!!!!1 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny
ja wpadlam szybko podczytac i juz lece zaraz, bo ide sie szykowac na wyjscie z przyjaciolkami do klubu 😁 😁 🤪 to byla propozycja małża, wiec on przejmuje obowiazki a ja sie bede relaksowac i bawic 🤪
Antos za dnia jak nie on 😁 caly czas spi ladnie w lozeczku, normalnie chlopaka nie poznaje 🤪 tylko szkoda, ze sie wyspi i znowu w nocy bedzie marudzil, akurat jak wroce 😉 😁
trzymajcie sie i milego weekendu! 😁

Sie bawi laska 🙂 a jak bedziesz odciagac ,mleczko? :P:P idziesz do klubu z wkladkami latacyjnymi? 🤪
Musze ci troche podokuczac ze idziesz na imprezke 🙂 a may nawet wysciubic nosa z wozkiem nie mozemy:/


hehe 😁 😁 a dzisiaj i Ty sie bawisz 😁
odciagnelam przed a pozniej troszke, jak wrocilam, ale wylalam- wiadomo 😁 😁 🤪 🤪 nie chcialo mi sie dluzej odciagac, bo bylam mega spiaca, zmeczona, wytanczona 🙃 wocilam o 2 🤪 ale mowie Wam, bylo SWIETNIE 😁 kazdej z Was polecam! 🙂
aha no i poszlam z wkladkami haha 🙂 🙂

No to sam sex sam sex te wkladki hahah 😁 heheh
fajnie, ja generealnie nie przepadam za klubamim ja tylko na ploty idem na lody i spacer 🤪 🤪


heheh 😁
ja tez nie lubie, ale przyjaciolka dostala 50zl do wydania na barze wlasnie tam 😁 jak mozna bylo nie skorzystac? 😉
a rozmawiac da sie wszedzie, chociaz w klubie utrudnia to muzyka 😁


nie no to jak za free to moze byc i w klubie 😁 😁 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Witam mamusie przepraszam za wcięcie w wątek ale przeczytałam że LOUISEDG ,chce bardzo karmić piersią ale martwi się ze mało mleka ma....
a więc pociesze ją 🙂 ręcznie ani laktatorem nie ściągniesz mleka tyle co maluszek umie wyssać 🙂
ja gdy szłam do lekarza lub musiałam wyjśc ściągałam mleko malutkiej,i tylko miałam 50ml z obu piersi.... i też się martwiłam że tak mało pokarmu,później położna powiedziała mi że laktator nie ściągnie tyle mleka co maluszek.....
a córeczke KARMIE PIERSIĄ malutką do dziś,a wkrótce skończy 11 miesięcy 😉
jeśli więc Twoja córeczka po karmieniu przesypia 2-3 godziny,jest wesoła itp to znaczy że wszystko jest w porządku 🙂 i pamiętaj najlepszy laktator to maluszek ssący pierś 🙂 i w ten sposób pobudzający laktacje 🙂

hmm ale jednak na wadze nie przybierala 😞 teraz dostawiam ile dam rade i odciagam tez
wczoraj z 8 razy odciagalam jeszcze miedzy karmieniami,
ale przynam ze powoli mam dosc:/
Maga zmobilizuj mnie...:/
widze ze moej malenstwo woli piers od butelki czasem ja odpycha i szuka cyca
strasznie doluje mnie ta laktacja
i pilabym jeszcze tego hippa na laktacje ale boje sie tego kopru..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pięknie wchodzę a tu po sezonie 😁 🤪 Letko GRATULUJĘ 😘 😘 😘 Olga kawał dziewuszki 😁 😁 😁 😁

My mamy problem 🤢 3 dzień bez kupy 🥴 Tymon daje czadu z tego powodu to i czasu nie ma nic tylko masowania , noszenie na rękach i cuda na kiju 😮... herbatka z rumiankiem nic nie daje ale po konsultacji z lekarzem podajemy mu DEBRIDAT i mam nadzieje że mu ulży 🤢
Miłej nocy 😘 😘 😘 w miarę przespanej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...