Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

asiulenka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Skoro Letka oficjalnie zamknęła Wrzesniówki - oto tabelka 🙂


KASIU ASIULENKA MI PISALA ZE URODZILA...SPRAWDZILAM W SMSACH...JA W TYM CZASIE BYLAM NIETOMNA PO PORODZIE.....
JUZ PODAJE WYMIARKI ALANKA..
UR.20.09-JAK MOJA OLA 🙂 WAZYL 3510KG I 55CM DL. 🙂
ASIU BARDZO CIE PRZEPRASZAM ,ZE NIE PRZEKAZALAM ALE JA BYLAM BEZWLADNA NIEMALZE NIE PRZYTOMNA PO PORODZIE,LEZALAM W SZPITALU....



Asieńko oczywiście rozumiem sytuacje 🙂)) ty już byłaś po a ja zaczęłam się męczyć hihi 🤪 🤪
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia1986 napisał(a):
hej Laski!

że tak napiszę: O JA PIER!@#$%^ armagedonu wieczornego powtórka z rozrywki.. na złość obydwa chłopaki zaczynają razem jęczeć i tak się składa że i jeden i drugi chcą mnie "na wyłączność" wieczorem. Ja się kurde nie rozdwoję. Michał ma tu pierwszeństwo bo wiadomo, noworodek jeszcze - ciągle mi na cycu wisi, próbuję go oszukiwac smoczkiem ale possie, wypluje a i tak chce sie do cyca przytulić. No a Grzes nauczony że koło niego jestem jak zasypia..
eh... 😞 nie mam siły na nic, szczególnie wieczorami ;/

weszłam dziś na wagę - zleciał kolejny kilogram, już na minusie 14 🙂 obecnie mam 75, marzy mi się 65 kg ale to długa droga jeszcze..

słuchajcie, czy Wam też samo mleko z cycków leci? bo u mnie bardzo często czuje jak po prostu zaczyna samo "sikac".. nie nadążam wkładek zmieniać, zawsze są mokre..

tez tak mialam a teraz..... mokre od łez 🥴 🥴
nie sadzilam ze niewydolnosc cyckowo pokarmowa moze byc tak frustrująca i przykra 😞
ale sie nie poddaje\ co drugie karmienie przystawiam , pomiedzy nimi odciagam i nadal 60 ml z obu...ale daje POJESC Z DWOCH TO ZAWSZE COS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze polozna jak byla i mowilam jej jak jest to oznajmila: ee to nie bedzie pani karmila, prosze dawac czasem tak dopic ale ten pokarm zaniknie,...........
budujące:/
taki chu.... jak batorego komin
nie poddam sie tak jak udalo mi sie uratowac laktacje na poczatku tak teraz tez wykarmie moje dziecko
cholera no wykarmie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Witajcie tu Jacek mąż Ani!

Ania być może dzisiaj wróci z Emilką do domu. Obie czują sie wspaniale. Jak sie ogarnie to na pewno do Was zajrzy.
Ania dziękuje wszystkim za wsparcie i całuje wszystkie Mamuśki

SEZON WRZESIEN 2011 UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY ! 😎


🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
jeszcze polozna jak byla i mowilam jej jak jest to oznajmila: ee to nie bedzie pani karmila, prosze dawac czasem tak dopic ale ten pokarm zaniknie,...........
budujące:/
taki chu.... jak batorego komin
nie poddam sie tak jak udalo mi sie uratowac laktacje na poczatku tak teraz tez wykarmie moje dziecko
cholera no wykarmie....
tak jest!!!postawa godna podziwu!
gdybym byla w Twojej sytuacji to napewno tez bym nie dala za wygrana!dzialaj tam Lui ,my wierzymy w Ciebie,w Was 🙂a polozna pogon na drzewo..zmija jeszcze zobaczy 😉 😜 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Letka GRATULACJE ......
i Dobranoc Laski , przespanej nocki ....
Moja Julcia ma dzisiaj miesiąc ....


to juz duza panna! 🙂 gratuluje!
ale kiedy to zlecialo.. no nie?


gratuluje i zrówka zyczymy 🙂


witam dzis noc strasznie marudna mały caly czas głosno mruczal az sie rozplakal w koncu nosek caly zafafluniony no i frida poszla w ruch i przyniosla ulge
nareszcie spi

laski nie moge zwalczyc potowek u malego po szpitalu jest nadal caly wysypany macie jakies złote rady ??pomocy 😲
ach te potowki. Ola .ma to samo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 przeczuwałam tragiczną noc a była jedną z lepszych 🙂 Młody usnął 22 i pobudkę zrobił 3.30 i 6.45 a tak grzecznie spał 🙃 😁 pewnie temu że z nami 🤪 ☺️ no ale cóż....Po jedzonku porannym wkońcu nastał czas na MEGA KUPSZTALA 😁 ah jak mnie ucieszył 🙂 Po 3 dniach ledwo mu pampersa wystarczyło 😮 🤪 makabra heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Witajcie tu Jacek mąż Ani!

Ania być może dzisiaj wróci z Emilką do domu. Obie czują sie wspaniale. Jak sie ogarnie to na pewno do Was zajrzy.
Ania dziękuje wszystkim za wsparcie i całuje wszystkie Mamuśki

SEZON WRZESIEN 2011 UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY ! 😎



i super 🙂 Gratulację dla szczęśliwego tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
hej Laski!

że tak napiszę: O JA PIER!@#$%^ armagedonu wieczornego powtórka z rozrywki.. na złość obydwa chłopaki zaczynają razem jęczeć i tak się składa że i jeden i drugi chcą mnie "na wyłączność" wieczorem. Ja się kurde nie rozdwoję. Michał ma tu pierwszeństwo bo wiadomo, noworodek jeszcze - ciągle mi na cycu wisi, próbuję go oszukiwac smoczkiem ale possie, wypluje a i tak chce sie do cyca przytulić. No a Grzes nauczony że koło niego jestem jak zasypia..
eh... 😞 nie mam siły na nic, szczególnie wieczorami ;/

weszłam dziś na wagę - zleciał kolejny kilogram, już na minusie 14 🙂 obecnie mam 75, marzy mi się 65 kg ale to długa droga jeszcze..

słuchajcie, czy Wam też samo mleko z cycków leci? bo u mnie bardzo często czuje jak po prostu zaczyna samo "sikac".. nie nadążam wkładek zmieniać, zawsze są mokre..


Walka o mamusie 😜 . Eh powiem Ci że masz nie zły młyn pewnie w domu , z dwoma maluchami nie dziwie się że jest ciężko ... Ale Ty mocna kobitka 🙂 dasz radę dwóm Urwisom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Letka GRATULACJE ......
i Dobranoc Laski , przespanej nocki ....
Moja Julcia ma dzisiaj miesiąc ....


to juz duza panna! 🙂 gratuluje!
ale kiedy to zlecialo.. no nie?


gratuluje i zrówka zyczymy 🙂


witam dzis noc strasznie marudna mały caly czas głosno mruczal az sie rozplakal w koncu nosek caly zafafluniony no i frida poszla w ruch i przyniosla ulge
nareszcie spi

laski nie moge zwalczyc potowek u malego po szpitalu jest nadal caly wysypany macie jakies złote rady ??pomocy 😲
ach te potowki. Ola .ma to samo 😞


no właśnie jest coś na potówki ? mój ma nie dużo ale ma 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Letka GRATULACJE ......
i Dobranoc Laski , przespanej nocki ....
Moja Julcia ma dzisiaj miesiąc ....


to juz duza panna! 🙂 gratuluje!
ale kiedy to zlecialo.. no nie?


gratuluje i zrówka zyczymy 🙂


witam dzis noc strasznie marudna mały caly czas głosno mruczal az sie rozplakal w koncu nosek caly zafafluniony no i frida poszla w ruch i przyniosla ulge
nareszcie spi

laski nie moge zwalczyc potowek u malego po szpitalu jest nadal caly wysypany macie jakies złote rady ??pomocy 😲
ach te potowki. Ola .ma to samo 😞


no właśnie jest coś na potówki ? mój ma nie dużo ale ma 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Letka GRATULACJE ......
i Dobranoc Laski , przespanej nocki ....
Moja Julcia ma dzisiaj miesiąc ....


to juz duza panna! 🙂 gratuluje!
ale kiedy to zlecialo.. no nie?


gratuluje i zrówka zyczymy 🙂


witam dzis noc strasznie marudna mały caly czas głosno mruczal az sie rozplakal w koncu nosek caly zafafluniony no i frida poszla w ruch i przyniosla ulge
nareszcie spi

laski nie moge zwalczyc potowek u malego po szpitalu jest nadal caly wysypany macie jakies złote rady ??pomocy 😲
ach te potowki. Ola .ma to samo 😞


A może to trądzik niemowlęcy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
jeszcze polozna jak byla i mowilam jej jak jest to oznajmila: ee to nie bedzie pani karmila, prosze dawac czasem tak dopic ale ten pokarm zaniknie,...........
budujące:/
taki chu.... jak batorego komin
nie poddam sie tak jak udalo mi sie uratowac laktacje na poczatku tak teraz tez wykarmie moje dziecko
cholera no wykarmie....


Nie poddawaj sie , ja to zrobiłam i klops ... co prawda nerwy zrobiły swoje ale gdybym cofneła czas to bym dawała do skutku 🙂 oczywiście pozytywnego 🙂 Bedzie ok ! grunt się nie poddawać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam Tadzio zrobił taaaka kupe u znajomych, oczywiście wyszła bokiem, dobrze że mieliśmy ciuszki na przebranie 🤢 🤢 Miał chłopak wejście, akurat go trzymałam na rękach i poczułam na dłoni tą moc 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jeszcze polozna jak byla i mowilam jej jak jest to oznajmila: ee to nie bedzie pani karmila, prosze dawac czasem tak dopic ale ten pokarm zaniknie,...........
budujące:/
taki chu.... jak batorego komin
nie poddam sie tak jak udalo mi sie uratowac laktacje na poczatku tak teraz tez wykarmie moje dziecko
cholera no wykarmie....


Nie poddawaj sie , ja to zrobiłam i klops ... co prawda nerwy zrobiły swoje ale gdybym cofneła czas to bym dawała do skutku 🙂 oczywiście pozytywnego 🙂 Bedzie ok ! grunt się nie poddawać 😉


Kochana wytrwałości, rób swoje i staraj się o tym tak intensywnie nie myśleć, bo psychicznie też pewnie blokujesz 🥴 Wiem, że łatwo się mówi, ale zwizualizuj sobie sukces i o nim myśl, będzie dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jeszcze polozna jak byla i mowilam jej jak jest to oznajmila: ee to nie bedzie pani karmila, prosze dawac czasem tak dopic ale ten pokarm zaniknie,...........
budujące:/
taki chu.... jak batorego komin
nie poddam sie tak jak udalo mi sie uratowac laktacje na poczatku tak teraz tez wykarmie moje dziecko
cholera no wykarmie....


Nie poddawaj sie , ja to zrobiłam i klops ... co prawda nerwy zrobiły swoje ale gdybym cofneła czas to bym dawała do skutku 🙂 oczywiście pozytywnego 🙂 Bedzie ok ! grunt się nie poddawać 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejj. mała śpi już 3h wiec wpadłam na chwile sie przywitać,jeszcze sie nie moge do niej przyzwyczaic momentami sie boje ze sobie nie dam rady. Jest grzeczna (żeby nie zapeszac),mam duze wsparcie w mezy i obydwu mamach wiec mam nadzieje ze ten "nastrój" z czasem zniknie. U mnie pokarmu tyle co kot napłakał i jest bardzo słaby wiec jej tylko daje aby mi ściagneła i zawsze otrzymała dawke witaminek,mała sie nie najada czasem z dwóch cycków wiec butla idzie w ruch a jak jej daje pełną to potrafi wypic 90 do 110 w nocy,karmie nanem poki co bo kupki robi ładne i nic z brzuszkiem sie nie dzieje,mleko mało tresciwe wiec dosyc sporawo go je ale ładnie sobie przybiera na wadze 🙂 Ma niecałe dwa tygodnie a juz oczkami za nami krąży,słucha jak sie do niej mowi 🙂 Bedzie mała cwaniarą 😎 Pozdrawiam i miłego dnia życze.
Gratuluje Letce i Anulce !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,
JAk Wy to robicie że macie kiedy tu wpadać??? JA co włącze komoputer to a to Zosia się czegoś domaga, a to ktoś przyjdzie z wizytą , a to trzeba pranie rozwiesić, wyprasować... albo obiadem się zainteresować... no ciągle coś i przez to nie wiem co się u Was dzieje...
mam nadzieję że wszystkie maluszki są zdrowe a mamusie też już są w formie 😉

Jeśli mi się uda to trochę podczytam ...
Buziaki dla Wszystkich!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
hejj. mała śpi już 3h wiec wpadłam na chwile sie przywitać,jeszcze sie nie moge do niej przyzwyczaic momentami sie boje ze sobie nie dam rady. Jest grzeczna (żeby nie zapeszac),mam duze wsparcie w mezy i obydwu mamach wiec mam nadzieje ze ten "nastrój" z czasem zniknie. U mnie pokarmu tyle co kot napłakał i jest bardzo słaby wiec jej tylko daje aby mi ściagneła i zawsze otrzymała dawke witaminek,mała sie nie najada czasem z dwóch cycków wiec butla idzie w ruch a jak jej daje pełną to potrafi wypic 90 do 110 w nocy,karmie nanem poki co bo kupki robi ładne i nic z brzuszkiem sie nie dzieje,mleko mało tresciwe wiec dosyc sporawo go je ale ładnie sobie przybiera na wadze 🙂 Ma niecałe dwa tygodnie a juz oczkami za nami krąży,słucha jak sie do niej mowi 🙂 Bedzie mała cwaniarą 😎 Pozdrawiam i miłego dnia życze.
Gratuluje Letce i Anulce !! 😘

Jej... 3 godz. w ciągu dnia... fajnie... moja gwiazdka łądnie przesypia noce ale w ciągu dnia to 1- 1,5 godz. i jemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siema laski ja też miałam wczoraj wychodne do kosciola 🙂 w polowie mszy mąż dzwoni wyszłam słyszę jak mały wyje myslalam że sobie nogi z tyłka powyrywam wpadam do domu a tam cisza z kupką mu ciężko szło poszlo i spokój wogóle nie spał mi wczoraj do 18 dziś godz własnie się budzi........zmykam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...