Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Cześć,
JAk Wy to robicie że macie kiedy tu wpadać??? JA co włącze komoputer to a to Zosia się czegoś domaga, a to ktoś przyjdzie z wizytą , a to trzeba pranie rozwiesić, wyprasować... albo obiadem się zainteresować... no ciągle coś i przez to nie wiem co się u Was dzieje...
mam nadzieję że wszystkie maluszki są zdrowe a mamusie też już są w formie 😉

Jeśli mi się uda to trochę podczytam ...
Buziaki dla Wszystkich!!!!!!


oj czasu mało 🥴 już nie posiedzi się dłużej bo zawsze coś do zrobienia ... uroki macierzyństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pustki na brzuszku. My od 2 godz meczylismy sie zeby Pawelek samodzielnie zasnal a nie na rekach. No i udalo sie 🤪 spi ten moj aniolek. Zasypiaie idzie nam coraz lepiej, synek jeszcze ma opory i ostro protestuje, choc nie zawsze. Zamowilam mu karuzelke mysle ze to przyciagnie jego uwage. Jestem dobrej mysli

Gratuluje swiezo upieczonym mamusiom 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
laski, czy ktoras z was chce uzywac lub uzywa chusty do noszenia maluszka?? ja bym chętnie sobie z takiej zapodała 🙂


ja chce ja chce bardzo ale jestem zielona w temacie to mialo byc moje nastepne pytanie 🙂


No ja właśnie też jestem zielona 🙂 Może nam tu któraś coś doradzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
laski, czy ktoras z was chce uzywac lub uzywa chusty do noszenia maluszka?? ja bym chętnie sobie z takiej zapodała 🙂


ja chce ja chce bardzo ale jestem zielona w temacie to mialo byc moje nastepne pytanie 🙂

JABŁKOWY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
hej
moj mały caly czas te problemy z brzuszkiem Louisebag dajesz cały czas tego saba i jest ok??

TAAAAKK
DO KAZDEGO KARMIENIA
I JAK REKA ODJAL ZNIKNELY!!!!!!!!!!!! BYLO STRASZNIE A TERAZ JAK DRUGIE ZYCIE
ALE ODSTAWILAM TEZ ZA RADA PEDIATRY CALKOWICIE MLEKO
I ZA WASZA RADA KOPER WLOSKI
W PAKIECIE DZIAŁA BEZ ZARZUTU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Skoro Letka oficjalnie zamknęła Wrzesniówki - oto tabelka 🙂


KASIU ASIULENKA MI PISALA ZE URODZILA...SPRAWDZILAM W SMSACH...JA W TYM CZASIE BYLAM NIETOMNA PO PORODZIE.....
JUZ PODAJE WYMIARKI ALANKA..
UR.20.09-JAK MOJA OLA 🙂 WAZYL 3510KG I 55CM DL. 🙂
ASIU BARDZO CIE PRZEPRASZAM ,ZE NIE PRZEKAZALAM ALE JA BYLAM BEZWLADNA NIEMALZE NIE PRZYTOMNA PO PORODZIE,LEZALAM W SZPITALU....



No piknie czyli dobrze wiedzialam ze my nie gratulowalysmy!!!
Wiec gratulujemy !!!!!!1 😘 😘 😘


witam 🙂

dziękuję 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was
dziewcyznki wiem ze juz o tym pisalyscie, ale moze ktoras z was podsumuje mi do jakich wnioskow doszylyscie i jaka decyzje podjelyscie odnoscie szczepien nadobowiazkowych czyli ROTAWIRUS I PNEUMOKOKI. szczepicie? pytam, gdyz generalnie bylam za, ale jak przecyztalam o skutkach ubocznych( o ktorych oficjalnie sie nie mowi) to baaardzo zwatpilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
witam was
dziewcyznki wiem ze juz o tym pisalyscie, ale moze ktoras z was podsumuje mi do jakich wnioskow doszylyscie i jaka decyzje podjelyscie odnoscie szczepien nadobowiazkowych czyli ROTAWIRUS I PNEUMOKOKI. szczepicie? pytam, gdyz generalnie bylam za, ale jak przecyztalam o skutkach ubocznych( o ktorych oficjalnie sie nie mowi) to baaardzo zwatpilam.

my narazie musimy czekac na jakiekolwiek szczepienia nawet na gruzlice wiec nie pomozemy a chetnie same sie dowiemy...
jakie skutki uboczne?????? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
witam was
dziewcyznki wiem ze juz o tym pisalyscie, ale moze ktoras z was podsumuje mi do jakich wnioskow doszylyscie i jaka decyzje podjelyscie odnoscie szczepien nadobowiazkowych czyli ROTAWIRUS I PNEUMOKOKI. szczepicie? pytam, gdyz generalnie bylam za, ale jak przecyztalam o skutkach ubocznych( o ktorych oficjalnie sie nie mowi) to baaardzo zwatpilam.


ja nie szczepię, jedynie bierzemy te 5 w 1 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
DZIEWCZYNY JAKIE SOKI MOZNA PIC KARMIĄC PIERSIA??? BO JUZ MAM DOSYC WODY


na pewno jabłkowy, marchwiowy, można też pomidorowy jeśli wcześniej nie było reakcji ze strony dziecka 🙂
ja np jem tez normalnie banany, więc i na bananowy bym sie skusiła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
witam was
dziewcyznki wiem ze juz o tym pisalyscie, ale moze ktoras z was podsumuje mi do jakich wnioskow doszylyscie i jaka decyzje podjelyscie odnoscie szczepien nadobowiazkowych czyli ROTAWIRUS I PNEUMOKOKI. szczepicie? pytam, gdyz generalnie bylam za, ale jak przecyztalam o skutkach ubocznych( o ktorych oficjalnie sie nie mowi) to baaardzo zwatpilam.


My szczepimy 5w1, a trochę później pneumokoki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej
moj mały caly czas te problemy z brzuszkiem Louisebag dajesz cały czas tego saba i jest ok??

TAAAAKK
DO KAZDEGO KARMIENIA
I JAK REKA ODJAL ZNIKNELY!!!!!!!!!!!! BYLO STRASZNIE A TERAZ JAK DRUGIE ZYCIE
ALE ODSTAWILAM TEZ ZA RADA PEDIATRY CALKOWICIE MLEKO
I ZA WASZA RADA KOPER WLOSKI
W PAKIECIE DZIAŁA BEZ ZARZUTU


tylko mleko czy tez produkty mleczne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luiza nie wiem czy u Ciebie to poskutkuje ale próbowałas sciagac ta metoda 775533? ja tak rozkrecałam laktacje. teraz sciagam do momentu az przestanie leciec wiec wychodzi mi dosyc krótko ale to z braku czasu zazwyczaj. Tez mam róznie, oststnio jakis mini kryzys i meczyłam sie zeby 100ml ukulac ale bywa, ze po nocce i ponad 200ml mi schodzi. ja wgóle cyca nie podaje pokarm mam bardzo tresciwy 🤔ale Młoda i tak tylko z butli pije 🤔 wiec z tym karmieniem jak nie urok to sraczka 😉
ale nie poddawa sie, spróbuj moze to 775533

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...