Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
anula1983 napisał(a):
Upałów też się troszkę obawiam ... Właśnie jestem na etapie poszukiwać odpowiedniego wózka ( przeprowadzam się na 4 piętro - bez windy 😠 ) no i to mi troszkę krzyżuje plany wózkowe.

Anula spokojnie,ja mialam dosc ciezki stary typ wozka ,a mieszkalam u tesciowej i dosc dlugo nosilam core razem z wozkiem na 4 pietro w bloku 😉dawalam rady kiedy meza nie bylo ,musialam sobie radzic ,a kiedy juz corcia byla ciezsza,to poprostu zanosilam najpierw ja do domu do łozeczka,a nastepnie wracalam po wozek;0Az takiego dramatu nie bylo ,wiec bez paniki dasz rade,a muskuly Ci sie wyrobia ,ze hohoho 🙂Prawy sierpowy,lewy cycowy i maz śpi -wrazie W -jak by byl niegrzeczny heh 😎 😉


Dzięki kochana 🙂 też tak myślę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kalais napisał(a):
anula 1983 ja też mieszkam na 4 piętrze i też bez windy, w dodatku jeszcze nie mam piwnicy, wozek bede trzymac w bagazniku w aucie, tez z tego wzgledu ze mam male mieszkanko
ale i tak wybralam wozek bardzo lekki i wg mnie jest super testowalam w sklepie
http://coletto.pl/wozek.php/matteo/12 ( ja wybralam zielony) co o nim sadzicie???


Wózeczek rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik TRZYMAJ SIE 🙂)

dziewczyny ja tez dostalam pare uzywanych i nowych ciuszkow większosc body z tym ze troszke juz duze wiec te na poczatek bede musiala kupic sama :P ale jaka to przyjemnosc,
Bede miała córę!!widzialam wczoraj taka jedna sukieneczke różowiutką ale nie kupilam jakos wole jeszcze poczekac przeczytalam gdzies w necie ze 6 msc ciazy to jeszcze nie czas na wyprawki aha no i wlasnie jestem w 21 tygodniu ciazy i to juz 6 miesiac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak zleccciało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam na razie ciuszki wszystkie u mamy, bo musimy zrobić miejsce w szafie dla Malutkiej 🙂 Mieszkamy póki co w kawalerce i niestety nie mam tam miejsca na wstawienie kolejnej szafy, więc trzeba sie jakoś inaczej zorganizować 🙂Później jeszcze raz przejrzę to, co już mam , wypiszę to co jeszcze muszę mieć i jazda na zakupy 🙂 Jakiś czas temu jeszcze mówiłam," e tam spokojnie,mamy tyle czasu"...a teraz czas ucieka coraz szybciej, trzeba się ogarnąć z tym wszystkim, bo wrzesień nas zastanie 🙂 Dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze, jak wyglada sprawa z butelkami-jakie są najlepsze, jakie duże itp?Bo ja jestem kompletnie zielona, jeśli o to chodzi. Słyszałam, że firma AVENT jest dobra,ale jak przyjdzie co do czego, to nie wiem co kupić... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ja mam na razie ciuszki wszystkie u mamy, bo musimy zrobić miejsce w szafie dla Malutkiej 🙂 Mieszkamy póki co w kawalerce i niestety nie mam tam miejsca na wstawienie kolejnej szafy, więc trzeba sie jakoś inaczej zorganizować 🙂Później jeszcze raz przejrzę to, co już mam , wypiszę to co jeszcze muszę mieć i jazda na zakupy 🙂 Jakiś czas temu jeszcze mówiłam," e tam spokojnie,mamy tyle czasu"...a teraz czas ucieka coraz szybciej, trzeba się ogarnąć z tym wszystkim, bo wrzesień nas zastanie 🙂 Dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze, jak wyglada sprawa z butelkami-jakie są najlepsze, jakie duże itp?Bo ja jestem kompletnie zielona, jeśli o to chodzi. Słyszałam, że firma AVENT jest dobra,ale jak przyjdzie co do czego, to nie wiem co kupić... 😞[/quote
Cześć brzuszki, ja wczoraj wieczorem dostałam paczkę z butelkami i ja zakupiłam właśnie Avnt i jedną Lovi. Nie wiem czy Avent jest najlepsza, ale w przypadku mojej bratowej tylko te butelki się sprawdziły, dziewczyny z brzuszka z kwietnia też je polecają twierdząc że czynią cuda. Troszkę też poczytałam o różnych butelkach i wybór padł na Avent, czy mojej dzidzi się spodobają to się zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anula1983 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
anula1983 napisał(a):
Upałów też się troszkę obawiam ... Właśnie jestem na etapie poszukiwać odpowiedniego wózka ( przeprowadzam się na 4 piętro - bez windy 😠 ) no i to mi troszkę krzyżuje plany wózkowe.

Anula spokojnie,ja mialam dosc ciezki stary typ wozka ,a mieszkalam u tesciowej i dosc dlugo nosilam core razem z wozkiem na 4 pietro w bloku 😉dawalam rady kiedy meza nie bylo ,musialam sobie radzic ,a kiedy juz corcia byla ciezsza,to poprostu zanosilam najpierw ja do domu do łozeczka,a nastepnie wracalam po wozek;0Az takiego dramatu nie bylo ,wiec bez paniki dasz rade,a muskuly Ci sie wyrobia ,ze hohoho 🙂Prawy sierpowy,lewy cycowy i maz śpi -wrazie W -jak by byl niegrzeczny heh 😎 😉


Dzięki kochana 🙂 też tak myślę !


ja tez przeprowadzam sie na 4 piętro, bez windy 🙂 wózek będę zostawiać w piwnicy oczywiście zamknięty na 4 kłódki 😜 a dzidzie w rożku wniosę do domku albo w nosidełku które wcześniej dostane stare od kuzynki schowam też do piwnicy i jak ukradną nie będzie mi żal, bo nowego nie zostawiłabym chyba. A nowe bedzie w domku, a jak bedzie Bartek to on bedzie dźwigał 🙂 jakos damy rade, teraz wydaje sie to ciężkie ale później bedzie to normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik, ja też mam alergię i moja gin powiedziała, że można brać wapno i to nawet po 2 tablety 3xdziennie, oprócz tego wszystkie krople do oczu jakie lekarz zaleci, bo to nie szkodzi, niestety do nosa to ponoć nic, choć mi koleżanka mówiła, że są takie z celulozą, co zatykają jakieś kanaliki w nosie i alergeny się nie dostają, ale moja gin nic o tym nie wiedziała. Jakby ci lekarz poradził jeszcze coś innego to napisz, też mi się taka wiedza przyda 🙂

Jeśli chodzi o butelki to ja kupię AVENT właśnie, bo oni oferują taki smoczek do karmienia naprzemiennego piersią i butelką, a jak będę latać na zajęcia to będzie trzeba sobie jakoś poradzić. Ale generalnie to ciężki wybór, tyle tego jest, a ile osób tyle opinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchole 🙂 ja też miałam kiepską noc :/ na wieczór rozbolała mnie tak głowa że myślałam że padnę 😞 nie mogłam usnąć i co po chwile się budziłam 🥴 🥴 narazie jest oki ale troszkę ją czuję jeszcze ...mam nadzieje że przejdzie , a i do tego krzyże 😞 😞 😞 po tym prasowaniu chyba mnie rozbolały ....
LEGINSIK będzie oki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Brzuchole 🙂 ja też miałam kiepską noc :/ na wieczór rozbolała mnie tak głowa że myślałam że padnę 😞 nie mogłam usnąć i co po chwile się budziłam 🥴 🥴 narazie jest oki ale troszkę ją czuję jeszcze ...mam nadzieje że przejdzie , a i do tego krzyże 😞 😞 😞 po tym prasowaniu chyba mnie rozbolały ....
LEGINSIK będzie oki!!!!


Mnie też od wczoraj głowa boli...już mnie oczy bolą od tego bólu. Więc biorę zaraz tabletkę, bo już dłużej nie dam rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Brzuchole 🙂 ja też miałam kiepską noc :/ na wieczór rozbolała mnie tak głowa że myślałam że padnę 😞 nie mogłam usnąć i co po chwile się budziłam 🥴 🥴 narazie jest oki ale troszkę ją czuję jeszcze ...mam nadzieje że przejdzie , a i do tego krzyże 😞 😞 😞 po tym prasowaniu chyba mnie rozbolały ....
LEGINSIK będzie oki!!!!


Mnie też od wczoraj głowa boli...już mnie oczy bolą od tego bólu. Więc biorę zaraz tabletkę, bo już dłużej nie dam rady...


mnie z początkiem 4 miesiąca bolała głowa dzień na dzień bite 2 tygodnie 😮 nie byłam w stanie nic robić tylko leżałam z okładami z zimnej wody na czole , mi gin zabronił leków przeciwbólowych także musiałam się mordować z tym sama 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Brzuchole 🙂 ja też miałam kiepską noc :/ na wieczór rozbolała mnie tak głowa że myślałam że padnę 😞 nie mogłam usnąć i co po chwile się budziłam 🥴 🥴 narazie jest oki ale troszkę ją czuję jeszcze ...mam nadzieje że przejdzie , a i do tego krzyże 😞 😞 😞 po tym prasowaniu chyba mnie rozbolały ....
LEGINSIK będzie oki!!!!


Mnie też od wczoraj głowa boli...już mnie oczy bolą od tego bólu. Więc biorę zaraz tabletkę, bo już dłużej nie dam rady...


mnie z początkiem 4 miesiąca bolała głowa dzień na dzień bite 2 tygodnie 😮 nie byłam w stanie nic robić tylko leżałam z okładami z zimnej wody na czole , mi gin zabronił leków przeciwbólowych także musiałam się mordować z tym sama 🤨
To współczuję, ja mam bóle migrenowe,masakryczne. I glowa boli mnie bardzo często-u nas to chyba genetyczne (odziedziczyłam po tacie 🙂), gin mi powiedział, że jak nie daję rady to mogę wziąć tabletkę z paracetamolem, bo to mniej zaszkodzi dzidzi niż uporczywy mój ból. Więc mimo tego, że mam strach, ale jak już nie daję rady to biorę pół tabletki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mialam dzisiaj nie przespana noc obudzilam sie i czulam jak moj maluszek sie wierci kręci obraca nie moglam spac tak sie ruszała moja córeczka. teraz tak samo czuje ruchy , moja wiercipiętka


szczerze to ja jestem zielona odnosnie tych butelek wiem tylko ze /aventa a pewnie sa jakies rodzaje itd, jakos blizej mysle ze za ok miesiac zaczne sie juz dowiadywac od kuzynki bo ona jest swiezoupieczona mama co i jak 😁 na razie cala kasa nasza idzie w remont liczymy na pomoc rodzicow ii rodziny w tworzeniu wyprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Brzuchole 🙂 ja też miałam kiepską noc :/ na wieczór rozbolała mnie tak głowa że myślałam że padnę 😞 nie mogłam usnąć i co po chwile się budziłam 🥴 🥴 narazie jest oki ale troszkę ją czuję jeszcze ...mam nadzieje że przejdzie , a i do tego krzyże 😞 😞 😞 po tym prasowaniu chyba mnie rozbolały ....
LEGINSIK będzie oki!!!!


Mnie też od wczoraj głowa boli...już mnie oczy bolą od tego bólu. Więc biorę zaraz tabletkę, bo już dłużej nie dam rady...


mnie z początkiem 4 miesiąca bolała głowa dzień na dzień bite 2 tygodnie 😮 nie byłam w stanie nic robić tylko leżałam z okładami z zimnej wody na czole , mi gin zabronił leków przeciwbólowych także musiałam się mordować z tym sama 🤨
To współczuję, ja mam bóle migrenowe,masakryczne. I glowa boli mnie bardzo często-u nas to chyba genetyczne (odziedziczyłam po tacie 🙂), gin mi powiedział, że jak nie daję rady to mogę wziąć tabletkę z paracetamolem, bo to mniej zaszkodzi dzidzi niż uporczywy mój ból. Więc mimo tego, że mam strach, ale jak już nie daję rady to biorę pół tabletki.


ojoj to faktycznie jak to bóle migrenowe to bym pewnie też coś zarzyła 🥴
mnie na szczęście głowa boli raz na ruski rok dlatego w sumie nie chciałam nic zażywać ale mordować się 2 tygodnie to naprawdę nie lada wyczyn ... wszystko dla mojej kruszynki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama1815 napisał(a):
ja tez mialam dzisiaj nie przespana noc obudzilam sie i czulam jak moj maluszek sie wierci kręci obraca nie moglam spac tak sie ruszała moja córeczka. teraz tak samo czuje ruchy , moja wiercipiętka


mi jeszcze aż tak nie przeszkadza maluszek jak śpię żeby mnie budził 🙂 natomiast jak wstaje do wc w nocy to za każdym razem czekam aż maluch się poruszy i wtedy idę spać dalej 😜 taki nałóg heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta 🙂 Już po wizycie i usg, tatusiowi bardzo się podobało to co zmajstrował, jeśli jeszcze nie miałyście na tym etapie usg to powiem ze wszystko pięknie widac, jak rusza buzią, ssa paluszek, wierci się itp, mozna paluszki odroznic, a i najważniejsze moje maleństwo zdrowe jak ryba i zadne jajeczka tam nie urosły, wiec zostaje Oleńka 🙂 Przemek uradowany aż wyskoczył z gabinetu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczęta 🙂 Już po wizycie i usg, tatusiowi bardzo się podobało to co zmajstrował, jeśli jeszcze nie miałyście na tym etapie usg to powiem ze wszystko pięknie widac, jak rusza buzią, ssa paluszek, wierci się itp, mozna paluszki odroznic, a i najważniejsze moje maleństwo zdrowe jak ryba i zadne jajeczka tam nie urosły, wiec zostaje Oleńka 🙂 Przemek uradowany aż wyskoczył z gabinetu


SUPER że wszystko jest oki z Oleńką 🙂 nie potrzebnie się denerwowałaś 🙂
ojoj jak fajnie że już tak widać 🙂 ja mam za tydzień usg także też będę podziwiać kruszynkę moją ....ajjjj się nie mogę doczekać a mój mi już zapowiedział że się zwolni chwilę z pracy żeby być z nami 🙂 Kochany ... niewiem jak bym dała radę czasami bez niego tak mocno mnie wspiera i się troszczy



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie wróciłam od lekarza,babka przepisała mi tylko ALERMED raz dziennie na wieczór mam brać,dała mi równiez skierowanie do alergologa aby zrobic testy dzisiaj bede dzwonić i sie zapytam czy w ciazy moge je zrobić. Myśle żeby jeszcze sobie zaparzać rumianek i go wdychać w dodatku krzyż mnie zaczał boleć straaaasznie 😞 nienawidze tak sie czuć,chce zeby juz mi to przeszło buuuuuu 😞 😞 a co do butelek ja bede kupowac Dr Brown's a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
A i termin porodu sie cofnął na 28,08,2011

Cieszę się, że wszystko dobrze z Oleńką (nadal z Oleńką 🙂 ), ciekawe jak mój mężuś zareaguje na usg 9 maja, bo jeszcze nie był... i ciekawe czy też zmieni mi się data porodu... ach te dzieciaczki nasze rosną jak na drożdżach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...