Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maga napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Ja też nie jestem za jakimkolwiek kluciem, szczególnie w kręgosłup, a temat zainteresował mnie dopiero dzisiaj po lekturze m jak mama. Wcześniej jakoś zakładałam, poza swoim strachem przed zastrzykiem, że to szkodzi Maluszkowi.
Tak byłam ciekawa co inne Ciężaróweczki o tym myślą 😉


a ja spotkalam sie z wieloma opiniami kobet, ktore twierdzily, ze bez tego znieczulenia to nawet do porodu nie podchodza 😁 😉
wiesz, jesli jest mozliwosc zrobienia tego za darmo (u mnie szpital daje darmowe zzo) to zawsze mozna sie zastanowic, czego oczekuje sie od porodu- zeby byl calkowicie naturalnym przezyciem czy tez, zeby po prostu nie bolalo az tak 😉
ja mam w sumie dosc neutralna opinie na temat zzo 🙂 ie wiem czy bede miala okazje nawet skorzystac, bo moze cc mnie czeka, ale dobrze miec alternatywe 🙂


Moja siostra przy pierwszym porodzie nie miała a przy drugim zazyczyła sobie to znieczulenie i powiedziała że nie ma po co się meczyc to jej wiele pomogło,a ja jednak jestm przeciwna jakos sie boje że mi uszkodza kregosłupi i bedzie dupa jeden przeżyłam to i drugi przeżyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym też chciała to znieczulenie ... ale u nas nie robią ani za dramo ani za kase bo bardzo się boje bólu ... kurcze miewałam takie bolesne miesiaczki że az myslałam że zejde czasem ... a w takim cierpieniu porodowym nie wiem jak dam rade pogryze ich wszystkich albo zemdleje ... i beda musieli robic CC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki!!Jak wam zleciała niedziela?bo mnie superancko wycieczka do Ustronia się udała park linowy zaliczony góra równica także ,park leśnych niespodzianek także taplanie nózek w wiśle także i wjazd kolejka na czantorie także ,jestem z siebie dumna że aż tyle pokonałam ale ramiona i dekolt spalone normalnie niby nie czuc było tego słonca aż tak a tu prosze. 😁


Super .... tylko pozazdrościc takich atrakcji....


No musieliśmy synkowi wynagrodzic jakos te wakacje w domku ,chociażtakim jednym dniem pełnych wrażen,bo na wakacjach nigdzie nie byliśmy wiec miał mega radoche dzis.
napewno..widze ze Twoj synus tez bidny w tym roku ....przeze mnie to bidna wakacje ma do dupala 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
jastin203 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki!!Jak wam zleciała niedziela?bo mnie superancko wycieczka do Ustronia się udała park linowy zaliczony góra równica także ,park leśnych niespodzianek także taplanie nózek w wiśle także i wjazd kolejka na czantorie także ,jestem z siebie dumna że aż tyle pokonałam ale ramiona i dekolt spalone normalnie niby nie czuc było tego słonca aż tak a tu prosze. 😁


POZAZDROŚCIĆ, ŻE MIAŁAŚ NA TO WSZYSTKO SIŁĘ 😁 JA SIĘ COŚ OSTATNIO NIE NADAJĘ DO NICZEGO 😠

Super .... tylko pozazdrościc takich atrakcji....


No musieliśmy synkowi wynagrodzic jakos te wakacje w domku ,chociażtakim jednym dniem pełnych wrażen,bo na wakacjach nigdzie nie byliśmy wiec miał mega radoche dzis.

ja tez juz do niczego ..wielkie halo ze wyszla do lasu ...dzikuska chciala sie wybiegac,wykrzyczec ,a ledwo do domu dotarla ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Maga napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Ja też nie jestem za jakimkolwiek kluciem, szczególnie w kręgosłup, a temat zainteresował mnie dopiero dzisiaj po lekturze m jak mama. Wcześniej jakoś zakładałam, poza swoim strachem przed zastrzykiem, że to szkodzi Maluszkowi.
Tak byłam ciekawa co inne Ciężaróweczki o tym myślą 😉


a ja spotkalam sie z wieloma opiniami kobet, ktore twierdzily, ze bez tego znieczulenia to nawet do porodu nie podchodza 😁 😉
wiesz, jesli jest mozliwosc zrobienia tego za darmo (u mnie szpital daje darmowe zzo) to zawsze mozna sie zastanowic, czego oczekuje sie od porodu- zeby byl calkowicie naturalnym przezyciem czy tez, zeby po prostu nie bolalo az tak 😉
ja mam w sumie dosc neutralna opinie na temat zzo 🙂 ie wiem czy bede miala okazje nawet skorzystac, bo moze cc mnie czeka, ale dobrze miec alternatywe 🙂


Moja siostra przy pierwszym porodzie nie miała a przy drugim zazyczyła sobie to znieczulenie i powiedziała że nie ma po co się meczyc to jej wiele pomogło,a ja jednak jestm przeciwna jakos sie boje że mi uszkodza kregosłupi i bedzie dupa jeden przeżyłam to i drugi przeżyje 🙂

jestem tego samego zdania ..mimo ze ciezko bylo ..dam rade chocby niewiem co!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski, orientujecie się, czy jest mozliwe, aby dziecko z pozycji główka w dół obróciło się w poprzeczną? Kurcze, leżąc na lewym boku czuję małego zawsze po obu stronach brzucha, jakby na długość się rozpychał 🤢

no i jak zwykle jak ja mam chwilke na brzuszka to Wy juz śpicie 🙂 no nic, moz ejutro Was złapie jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Laski, orientujecie się, czy jest mozliwe, aby dziecko z pozycji główka w dół obróciło się w poprzeczną? Kurcze, leżąc na lewym boku czuję małego zawsze po obu stronach brzucha, jakby na długość się rozpychał 🤢

no i jak zwykle jak ja mam chwilke na brzuszka to Wy juz śpicie 🙂 no nic, moz ejutro Was złapie jeszcze 🙂


Witaj Kasiu ... w sumie to chyba możliwe ... ale może po prostu jakoś tak się na chwilkę ... trudno powiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Laski, orientujecie się, czy jest mozliwe, aby dziecko z pozycji główka w dół obróciło się w poprzeczną? Kurcze, leżąc na lewym boku czuję małego zawsze po obu stronach brzucha, jakby na długość się rozpychał 🤢

no i jak zwykle jak ja mam chwilke na brzuszka to Wy juz śpicie 🙂 no nic, moz ejutro Was złapie jeszcze 🙂


Witaj Kasiu ... w sumie to chyba możliwe ... ale może po prostu jakoś tak się na chwilkę ... trudno powiedziec


poczekam do usg i zobacze czy mi się przekręcił, bo w 26 tc był główką w dół, a teraz inaczej rozkładają mi się ruchy, no chyba, że rączkami na boki sie rozpycha. Nie uśmiecha mi się mieć cc bo po porodzie chce być jak najszybciej sprawna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witojcie ,,,,wszystkie juz pewnie spia 🤪 🤪
My dzisiaj u tescow wiec dopiero teraz mam czas cosik napisac.....
Anka...myslałam ze pier*** na zawał , az moj M musiał mnie podnosic z łozka zebym zdazyła do kibelka, a co sie nasmiałam to moje.... 🤪 🤪 🤪
Asik z K....jezeli bedziesz tak miała przez pare dni jedz do szpitalas niech to sprawdza, ale nie powinno byc problemow , wyniki ok , cisnienie tez ,,,,ta pogoda....
Juz nie pamietam co miałam napisac przez ta Anke,,,,,
DOBRANOC KOCHANE ..... 🙂 🙂 🙂
a kASIA NIE wydaje mi sie zeby sie przekrecił, czujesz Michała bo sie tak rozpycha.....mi sie wydawało ze sie przekrecił bo czykawke miałam pod zebrami , ale jak mki sprawdzili to wszystko ok ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje sie z rańca 😁

J do pracy wyprawiany,a ja sie chyba jeszcze pokulam lulki ☺️
Kurczaki mam katar i dziwnie swędzi mnie ucho tak w środku 😮zawsze tak miałam jak zbliżało sie zapalenie ucha 😮niech spier**** jak najdalej ode mnie 😁 i gardło troszke mnie boli, J zaproponował,że mi je wyleczy ☺️ 🤨 ale ja podziękowała wole herbatke z cytrynką 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dobra zmykam spuniu 🙂 Do jutra Kochane 😘 😘 😘
tos nabyla 😁 😁 😁 😁 😁


Jak ja by wiedziała ,że więcej osób przylezie to by ja została..a tak ja nie świadoma była,że ktoś tu jeszcze luknie.. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Laski, orientujecie się, czy jest mozliwe, aby dziecko z pozycji główka w dół obróciło się w poprzeczną? Kurcze, leżąc na lewym boku czuję małego zawsze po obu stronach brzucha, jakby na długość się rozpychał 🤢

no i jak zwykle jak ja mam chwilke na brzuszka to Wy juz śpicie 🙂 no nic, moz ejutro Was złapie jeszcze 🙂



Z tego co mówiła mi gin to Dziecko raczej sie nie przekręci jak było główką w dół..bo ciężko to zrobić,bo głowa jest u Niego najcięższa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej melduje sie i ja juz wyspana.dzis nie bylo problemow i z siusianiem latałam
tylko 2 razy w nocy 😁 😁
Kasia ruchy czuje dokladnie jak opsujesz po obu stronach brzucha tak w gornej częsci moj tez byl ulozony głowkowo zobaczymy jutro wizyta
jestem strasznie głodna lece na sniadanko.do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...