Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie rocznik 84 :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no i tak ma byc 😁 bedziesz sobie w spokoju za biurkiem siedziala, a jak cos to na zwolnienie i juz 🙂
a ja to mialam umowe na czas okreslony wiec jak juz powiedzialam ze jestem w ciazy to momentalnie mi sie wydluzyla do czasu porodu, pozniej zasilek macierzynski, zasilek dla bezrobotnych i niestety kasa sie skonczyla 😞 wiec odkad maly skonczyl roczek ja szukam pracy, jak widac bezskutecznie 😞 😞 😞normalnie zalamana jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
goshe napisał(a):
no i tak ma byc 😁 bedziesz sobie w spokoju za biurkiem siedziala, a jak cos to na zwolnienie i juz 🙂
a ja to mialam umowe na czas okreslony wiec jak juz powiedzialam ze jestem w ciazy to momentalnie mi sie wydluzyla do czasu porodu, pozniej zasilek macierzynski, zasilek dla bezrobotnych i niestety kasa sie skonczyla 😞 wiec odkad maly skonczyl roczek ja szukam pracy, jak widac bezskutecznie 😞 😞 😞normalnie zalamana jestem 😞

to jak urodzilas to skonczyla sie tobie umowa a mialas wyplacane macierzynskie ale skad wyplacane z zusu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Goshe jestem w identycznej sytuacji umowa kończy mi się na początku kwietnia - po macierzyńskim też zamierzam iść na zasiłek a później szukać pracy. Dobrze ,że moja mama jest już na emeryturze to będzie mogła zająć się moim maleństwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej ale bedziesz dobrze miala 🙂
my tytaj jestesmy zdani sami na siebie bo moi rodzice mieszkaja 500km od nas a na rodzicow meza nie ma co liczyc...jak pojde do pracy to mlody automatycznie do jakiegos klubu malucha idzie bo zlobki dopiero od wrzesnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
U mnie podobnie rodzicie i teście daleko, więc pozostaje też klub malucha i żłobek! Nie wiem jak to będzie z powrotem do pracy, fakt mam umowę na czas nieokreślony, ale praca jest od 9-21h w weekendy też:/ i nie mogę mieć zmian do 21h, a jedynie te na rano i tu pojawia się problem, czy kierowniczka mi pójdzie na rękę, bo mąż wyjeżdża i nie będzie komu odebrać małej ze żłobka :/ nie wiem jak to będzie, możne być tak ze będę szukała innej pracy, a wiadomo jak z pracą ciężko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki drogie (szczególnie te w dwupakach) oczywiście myśleć o tym co potem trzeba i ja też to analizuję ale na razie skupcie swoje myślenie i to w miarę możliwości pozytywne myślenie na tym żeby być, jak to mawia mój mąż, "dobrymi inkubatorami". Nie zamartwiajcie się tym na co nie macie wpływu. Urodzą się nasze maleństwa i jak przyjdzie czas to będziecie szukać / zmieniać pracę - i tak teraz z tym nic nie zrobicie. Tak więc uśmiech na twarz, głowa do góry i cieszyć się stanem błogosławionym i zbliżającym się macierzyństwem a nie zamartwiać wszystkim co możliwe 😁 😁 😁
Goshe a za Ciebie trzymam kciuki cobyś szybko jakąś fajną robotę znalazła no i oczywiście fajny klub maluch dla Twojego maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no masakra z tymi zlobkami... ale jakby cos to mam na osiedlu klub maluszka za 450zl za 5h a ze moj maz wraca z pracy o 12 (ma na 4 rano 😲 🙂) to spokojnie bedzie go odbieral 🙂 a ja od wrzesnia ide do pracy do przedszkola panstwowego 🙂 wujek mi zalatwil bo tam pracuje 😁 (az 4 dziewczyny sa w ciazy i maja termin na wrzesien jajca normalnie heheheh) 😁
a Wy dziewuszki jak sie czujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Gosha!!! 🙂 Fajnie, ze coś się trafiło, teraz będziesz spokojniejsza 🙂
Dzisiaj rano się ucieszyłam, bo chyba w końcu czop sluzowy się ewakuował! Mówię chyba, bo w trzech częściach wyleciał, jedna po drugiej podczas porannej toalety. więc musiał w nocy odpadać.... Mała jakby się od rana spokojniejsza zrobiła, może coś ruszy...czekamy.......miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...