Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie rocznik 84 :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
od wczoraj opuchnięte kostki ☺️
mała wariuje te od 3dni myślałam że na dzień mamy da troszkę odsapnąć 😉

ale Wam zazdroszczę jak patrze na wasze słodkie maleństwa i już też bym chciała się rozpakować..

wybieram się rodzić do św zofii, macie jakieś opinie świeże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamiętam jak Ja czekałam na poród i zazdrościłam Joannie, że już ma maleństwo, a teraz Pawełek ma już prawie 3 miesiące ;-) Odpoczywaj dużo, relaksuj się ile możesz, bo potem nie będzie kiedy, tzn. Ja mam dużo czasu, bo Pawcio jest bardzo grzeczny, ale różnie to bywa ;-) Wiem jedno pod koniec tej ciąży tak chciałam rodzić, że myłam okna, sprzątałam dużo żeby przyspieszyć i zmęczona tym byłam a wcale nie urodziłam wcześniej tylko po terminie, w drugiej ciąży będę tylko odpoczywać (jak Paweł da)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia a kiedy planujesz drugą ciąże? Ja bym chciała już za 2 miesiące się starac, ale mąż się boi że nie damy rady finansowo, on ma trójkę rodzeństwa i u nich zawsze była bieda i teraz jest bardzo ostrożny...ja już jestem gotowa, bo do trzydziestki zostały już tylko 3 lata, po 30 już raczej sie nie zdecyduje, bo im jesteśmy starsze, tym jest większe ryzyko związane np. ze zdrowiem maleństwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowka napisał(a):
jeszcze raz zapytam czy któraś z Was rodziła w św. zofii na żelaznej?
🙃
podobno mam jeszcze tydzień w dwupaku na 100% więc leżę i nic nie robię 😎


Mi od 36 tygodnia mówiono, że zaraz urodzę na 100%, bo dziecko jest tak nisko główką, a urodziłam w 41 ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
czerwcowka napisał(a):
jeszcze raz zapytam czy któraś z Was rodziła w św. zofii na żelaznej?
🙃
podobno mam jeszcze tydzień w dwupaku na 100% więc leżę i nic nie robię 😎


Mi od 36 tygodnia mówiono, że zaraz urodzę na 100%, bo dziecko jest tak nisko główką, a urodziłam w 41 ;-)


hehehe tego się obawiam 😁
mówią że wcześniej a potem ostatni dzień 40tyg albo przenoszona..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, a Ja się wtedy tak nastawiłam, że już rodzę, że te ostatnie tygodnie to mi się tak dłużyły. A jak ktoś mnie pytał kiedy urodzę to myślałam, że zabiję ;-) Ostatni miesiąc trwał dla mnie tyle co cała ciąża ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
Dziewczyny korzystające z facebooka, jestem sierpniówką 2010 🙂 zachęcam Was do polubienia strony "tankujesz. przewijasz" na facebooku - jest to akcja, którą chcemy rozkręcić razem z grupą znajomych rodziców. Chcemy zwrócić się do koncernów paliwowych, by na swoich stacjach benzynowych umieszczały przewijaki dla dzieci. Sprawę planujemy również rozdmuchać w mediach, a zaczynamy właśnie od facebooka.
Ja niestety nie trafiłam jeszcze na stację z przewijakiem, w podróży musiałam więc przewijać moją córeczkę Łucję - latem na kocyku na trawie, a teraz w samochodzie, co jest wielce problematyczne, bo Łucja tego nie cierpi, płacze.
Mam nadzieję, że poprzecie naszą akcję. Jeżeli znacie jakieś stacje z przewijakami, to wpisujecie na stronie "tankujesz. przewijasz." na facebooku, chcemy stworzyć taką mapę stacji przyjaznych dzieciom, żeby rodzice wiedzieli gdzie mogą się spokojnie zatrzymać w trasie.
Dziękuję i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...