Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no mnie też tymbardziej że ta przychodnia do której chodzimy nie podpisała kontraktu z NFZ i za każdą wizytę trzeba płacić. Tam gdzie teraz dostaliśmy skierowanie na konsultacje przed zabiegiem też będzie trzeba płacić bo to jest prywatna przychodnia.

Jak odstawiałam małego od cyca to np karmiłam go piersią i dokarmiałam butelką. Z każdym dniem dostawał mniej piersi a więcej sztucznego, tylko że tak jak mówiłam jemu to pasowało bo wolał ciągnąć z butli. Często musiałam ściągać swój pokarm laktatorem bo przy piersi się denerwował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mąż wybył do pracy 😞 więc zostaliśmy sami na placu boju.Także dzisiejsze rytuały wieczorne musiałam przejąć. Ale Młody już w łóżeczku póki co cisza więc może zaraz zaśnie 🙂

Neeeetka mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy a niestety przy naszej służbie zdrowia należy uzbroić się w anielską cierpliwość i łaskawie czekać na swoją kolej 😞

A ja się zastanawiam otworzyć piwko czy nie otworzyć .... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu jak się ma męża pracoholika to tak już jest co z tego że ma wolne jak musi pojechać bo podobno jakaś bardzo ważna sprawa 😮

Aniu A Blanka lubi sztuczne mleko czy w ogóle nie chce go jeść ? Może spróbuj dawać na zmianę raz pierś raz butelka? Albo np. pierś tylko wieczorem i w nocy a w ciągu dnia mleko modyfikowane i inne jedzonko ( Podajesz jej już jakieś inne rzeczy? )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie zapomniałam napisać wcześniej - GRATULACJE DLA BLANKI ZA DWIE JEDYNKI
Ani kolorowych snów i przespanej nocy

my będziemy szczepić na pneumokoki jak skończy rok bo wtedy są dwie dawki, my szczepiliśmy 5w1 i rotawirusy

ja idę na relaksującą kąpiel, ale tu wrócę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
ale miło Was poczytać - witam nowe dziewczyny serdecznie!!
Ani - ja długooo karmiłam piersią, a jak odstawiałam to już tłumaczyłam Rozi że cycusie są chore i nie pokazywałam się jej bez stanika 🙂 i szybciutko poszło ale to w 13 miesiącu życia było więc... z musztardą nie próbowałam, ktoś polecił mi posmarować sutki solą rozmąconą w wodzie i co? Rozi skosztowała, i posmakowało heh
i jaki piękny tort będzie miał Kacperek - cudo!! muszę przyznać że widziałam galerię tej laski od tortów i ten wydał mi się najfajniejszy
Asiu ale ja Ciebie podziwiam - i że jeszcze biegasz na czworaka za Paulinką 🙂 i czytasz książki 🙂 no super, ja przez ostatni czas ciągle byłam z nosem w książkach ale nie rozrywkowych, a jak teraz mam chwile luzu to mnie ta głupia choroba dopadła, i jeszcze muszę antybiotyk brać i po tym to już w ogóle siły brakuje :/
Ela - super że Kacperek taki wygadany - Rozalke trzeba ciągnąć jeszcze za język 🙂 gada troszkę ale niektóre słowa tak zmienia że ciężko domyśleć się o co chodzi - np. pokazuje zdjęcie Kacperka i mówię Kacper - Rozi powtarza "Pampkin" 🙂
no a poza tym ja wkrótce się bronię na uczelni i wtedy muszę zacząć szukać pracy, bo oprócz względów finansowych ciężko będzie mi tak żyć bez odskoczni. A Rozi wyrosła na małego łobuziaczka, ale dogadujemy się więc jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Krysiu fajnie, że się odezwałeś 🙂 mam nadzieję że będzie to częściej.
I trzymamy kciuki za obronę, na pewno będzie dobrze bo inaczej być nie może.
Aaa i właśnie sobie przypomniałam, nie wiem czy wiesz ale ja przed porodem wpraszam się do Ciebie na krówkę bo bez niej to nie urodzę 😉

U nas dziś noc dobra, ale pobudka już przed 7 także Paulinka już mi padła, mam nadzieję że troszkę pośpi i obudzi się z lepszym humorkiem bo maruda straszna od rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wczoraj odpłynęłam przy książce 🙂 i nawet się nie pożegnałam - przepraszam 😞. My dzisiaj już od 7 na nogach a Kacper teraz próbuje usnąć i chyba dobrze mu to wychodzi bo póki co jest cicho 🙂
Pomidorówka dla niego już się gotuje 🙂
K. zaraz wybiera się do pracy - kocham 😮 jego firmę i to w jaki sposób podchodzą do urlopów!!!!!!!

Krysia trzymam kciuki za obronę i mam nadzieje ze będziesz częściej zaglądać. A w ogóle to mam do Ciebie pytanie - poszłaś na ten kurs dla księgowych?? możesz jakiś polecić, bo chyba będę musiała zrobić.

Eluska super, że dołączyłaś - im nas więcej tym lepiej 🙂 Też kiedyś tam mieszkałam z tym ze ja na Wawrzyńca po tej samej stronie co Galeria 🙂

Mam pytanie do Was dziewczyny - czy zauważyłyście, żeby Wasze dzieci się "zawieszały"np. gapią się w oko i przez kilka sekund tak jakby odpływały, zamyślały się ?????? Bo ja już nie wiem czy to jest normalne czy z Kacprem jest coś nie tak - a się wczoraj w necie naczytałam na ten temat i zaczynam się poważnie martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jasne że się zawieszają i nie czytaj na necie bo wyjdzie nie wiadomo co a przecież każdy ma prawo do małej zadumy 🙂
Daga byłam na takim kursie w http://www.kursywkrakowie.pl/ - dokładnie na tym kursie http://www.kursywkrakowie.pl/kurs-9.html - i nie wiem czy Ci to polecić bo w sumie mi chodziło o naukę prowadzenia takiej małej firmy Grzesia a tam było to brane pod kątem dużych przedsiębiorstw więc wiadomości zbyteczne bo kto zatrudnia w dużym przedsiębiorstwie ludzi po 2 miesięcznym kursie 😉, znowuż bardziej by pasował mi może kurs księgowości małych firm - tylko tam jest o księgowości komputerowej a ja wszystko i tak ręcznie robię i nie chce programów kupować bo to niepotrzebny wydatek, i w programie jest o zakładaniu firmy itp - a to też u nas zamknięty rozdział, tak że kurs kosztuje stosunkowo nie wiele ale i też bez fajerwerków - tyle że słownictwo fachowe poznałam i trochę o wyliczaniu składek dla zatrudnionych co może w przyszłości się przydać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tak się zawieszają, że czasem nie reagują na głos ani na dotyk???? Bo Kacprowi się parę razy tak zdarzyło 😞
Dzięki za linka zaraz będę czytać co tam jest. Ja bym własnie potrzebowała jakiś kurs odnośnie małej firmy bo Krzysiek coś myśli o założeniu a że on papierkową robotą nie będzie chciał się zajmować to pewnie ja będę musiała wiec wypadało by się podszkolić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...