Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tylko na chwilkę, żeby życzyć Wam spokojnej nocki.

Dzień rodzinnie na spacerku i mnóstwo zabaw, także przepraszam ale nie mam za bardzo czasu bo chce wykorzystać to, że Krzysiek jest w domku 🙂

Karina gratulacje dla Paulinki szaleje jak nie wiem 🙂 My teraz czekamy na 2 dolne dwójki bo są już blisko 🙂

Asia to nie za dobrze z tymi leukocytami 😞 a co lekarz na to? KIedy masz wizytę ?

Gosia nic się nie martw włoski odrosną i będzie dobrze.

Ani powodzenia przy odstawianiu 🙂

A teraz już uciekam bo K. robi kolacje i będziemy jakiś film oglądać 🙂

Spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam tylko na dobranoc 🙂
Jako jedyny mój tata z moich włosów zadowolony:P:P

Asia - dbaj o siebie!! następne wyniki mają być celujące! 😉
Dagii - korzystaj z męża 😁 jak się tylko da 😜 Co ja bym dała, żeby mój miał chociaż jeden dzień wolny.. cały dla nas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj zrobione na szybko po kąpieli Mateusza... wybaczcie minę, moją bladą twarz i podkrążone jakby naćpane oczy ale wiecie 🙂 padam.. a spać i tak nie mogę 😞
Tak niestety wyglądam teraz...
[URL=http://img225.imageshack.us/i/dsc01334fl.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3199/dsc01334fl.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka względnie dobra, w zasadzie tylko jedna pobudka więc nie ma co narzekać 🙂 ale i tak się nie wyspałam 😉
Dzisiaj gorączka jest nadal ale Paulinka ma ciut lepszy humorek więc mam nadzieję że będzie lepiej.

Gosia ja myślę że z tą fryzurką nie jest źle, kolor mi się podoba 🙂

Daga wizytę mam w czwartek. Na początku ciąży już miałam takie problemy, dostałam leki i potem wyniki były wzorowe, a teraz znowu, fuj! Pewnie znowu dostanę jakieś prochy. No nic, czekam do czwartku.

Ja uciekam bo mi Paulinka siedzi pod nogami i wyciąga wszystkie możliwe kable.

Aaaa, jeszcze jedno. Rano zaserwowała mi taką kupkę że po szyję była i bez kąpieli się nie odbyło.

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
Gosia - świetnie wyglądasz i fryzurka bardzo ładna - mi się strasznie podoba no i do Twojej twarzy świetnie pasuje
Asiu na pewno dostaniesz coś i wyniki będą wspaniałe - a z kupkami tak bywa 🙂 na szczęście u nas już wszystkie trafiają do nocniczka bo nie wiem w jakim pampersie by się zmieściły 😉
my się feriujemy - tz mamy gości feriujących się więc ciągle gdzieś wychodzimy 🙂 - dziś piękna pogoda więc idziemy do muzeum lotnictwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina Paulinka ma rację, niech się mama ze mną bawi a nie siedzi przy komputerze.

U nas dzisiaj dzień zdecydowanie lepszy, Paulinka od rana spała 20 min 🙂 🙂 🙂 a teraz siedzi pod suszarką i wszystko ściąga a ja chodzę i wieszam 🙂 taką mamy zabawę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj biedny Bartuś 😞 zdrówka dużo!!!

Karina - ciesz się, że Paulinka sprząta małą miotełką - mój się do dużej tylko rwie;p;p

Ani - ja też nic nie brałam... jak mi zaczynały twardnieć piersi to brałam gorący prysznic i wtedy trochę wyciskałam 🙂

Asia - a Twoja Paulinka może mi by też chciała pranie powiesić??:P

Nie pamiętam co jeszcze miałam napisać 🙂 Przyzwyczajam się powoli do włosów 😁 ale i tak czuję się jak plastuś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma reguły 😉 może u Was to taki wybryk.. no u nas niestety tak zostało, że przy ząbkach jest biegunka i temperatura... czekam aż mu wszystkie wyjdą, żeby spokój mieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Melduje się wieczornie 🙂 Coś ciężki dzień dzisiaj mieliśmy. Kacper obudził sie z kiepskim humorem i maruda taka cały dzień, że głowa nam pęka 😞 Teraz jeszcze nie śpi, jojczy sobie w łóżeczku 😞 Niech te zęby szybko wyjdą.

Zdrówka dla naszych małych chorowitków!!!!! niech szybko zdrowieją!!!!!!

Muszę uciekać bo płacze i nie da się uspokoić 😞 Biedactwo moje 😞

Jakby mi się już nie udało zajrzeć to dobranoc i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...