Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Dzisiaj udało nam się zaglądnąć 🙂 Paulinka śpi, wstała po 6 to teraz padła, jak wstanie idziemy szukać bucików, mam nadzieję że uda nam się coś znaleźć bo jak nie to się zdenerwuje 😉

Aniu bardzo się cieszę że coś się zaczyna dziać 🙂

Gosia super masz chłopaków 🙂

miłego dnia Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂
My już zdrowe 🙂byłyśmy na spacerku teraz Nikolka spi a jak wstanie to pójdziemy jeszcze raz na polko bo tak pieknie,że szkoda w domu siedzieć 🙂
Ja chyba też będę kupować buciki w CCC ostatnio patrzyłam i ładne tam mają,dziś byłam z nią na placu targowym tu koło mnie i były śliczne buciki kupiłam jej,ale w domu okazało się że duzo za duże 21 więc chciałam wymienic na 20 ale nie było więc jutro chyba pojadę do CCC bo dziś mi się już nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bucików to pewnie gdybym miała bliżej to też bym ccc atakowała 🙂 a tak kupuję jak najtańsze hurtowniane wyroby 🙂
wczoraj kupiłam Kubełkowi 2 pary 🙂 jedne za 37 a drugie 49 zł 😁
takie :
[URL=http://img153.imageshack.us/i/dsc02109y.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3607/dsc02109y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img864.imageshack.us/i/dsc02110.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/5877/dsc02110.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już jesteśmy z powrotem 🙂 Paulinka zjadła zupkę pomidorową i zasypia. Rano nie pospała długo i teraz już była strasznie marudna. Jak się obudzi to idziemy jeszcze do jednego sklepu w poszukiwaniu kurtki bo tego nie udało nam się kupić 🙂
Buty kupiłyśmy w CCC, Paulinka nie chciała sobie dać przymierzyć i rzucała nimi po całym sklepie 🙂 kupiłyśmy jeszcze wiosenną czapeczkę bo z wszystkich cieńszych powyrastała i kilka par cieńszych skarpetek bo w domu same grube mamy.
Ja teraz odpoczywam bo troszkę się nachodziłyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja dopiero teraz bo od rana maruda a później na spacerku byliśmy i nie dawno wrócilismy. Młody zasypia - przynajmniej mam taką nadzieję 🙂 Bo chciałabym sobie troszkę odpocząć.
I co Asia coś ciekawego w CCC ??
My chyba w weekend pojedziemy co kupić. Krzysiek też sobie musi kupić jakieś buty bo już ma całkiem rozwalone. Ja na szczęście nie muszę. 4 lata temu w Londynie kupiłam sobie buty i do dzisiaj są w bardzo dobrym stanie 🙂

Gosiu super, że już jesteście zdrowe 🙂 🙂 🙂 🙂

Gosiu buciki świetna własnie coś takiego będę szukać 🙂

Wczoraj Krzysiek mnie poinformował ze będzie musiał wyjechać jeszcze do Estonii 😞 Rewelacja po prostu 😞 Nie dość, że i tak mało czasu spędzamy ze sobą to jeszcze teraz będzie ciągle w rozjazdach 😞
A ja jutro idę wyrywać 8 i już jestem przerażona 😞 Boje się jak nie wiem 😞
Też musimy się rozliczyć nie wiem czy będziemy to sami robić czy komuś damy ale trzeba się w końcu za to zabrać.
Idę zobaczyć czy śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga u mnie też dentysta na tapecie.. ale jakoś boję się w ogóle do niego wybrać:/

Mam do napisania pracę.. i znów nie wiem o co babce chodzi:/ no szlag by te studia trafił.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opisać działania na temat właściwego postępowania i ochrony zdrowia oraz podejmowania działań profilaktycznych wobec dzieci, młodzieży i dorosłych w oparciu o ustawę o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi... :/ wrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Gosia j ateż Cię podziwiam, ja chyba bym nie dała rady....

Asiu w h&m widzialam fajna kurteczke, bardziej płaszcyk to byl ale słodki 🙂 🙂 za 120 wiec nie mało.

Dagi K. tak zawsze jeździł czy tylko teraz? współczuje 😞

Moje Dziecko spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie 🙂

Młody usypia, ja padam ze zmęczenia 😞 Krzysiek leci we czwartek do Estonii 😞 Masakra 😞
Nie idę jutro do dentysty bo mnie nastraszyli, że po takim wyrwaniu to ja przez parę dni mogę być nie żywa i skoro mam zostać sama to wolę nie ryzykować. Już widzę siebie jak wychodzę z psem i Kacprem na spacer 🤪 🤪 🤪 niezła komedia będzie 🙂 Kacper w jedną stronę, Honda w drugą a ja się rozdwoję 🙂 Mam nadzieję że w piątek wieczorem wróci.

Karina w sumie to ostatnio rzadko wyjeżdżał jak zaczął tam pracę to go nie było prawie 2 miesiące bo siedział w Stanach i w Niemczech na szkoleniach a teraz to wylatuje tak na 3-4 dni czasami tydzień. Tylko teraz zaczęli sprzedawać system do innych krajów i czeka go chyba jeszcze podróż do Finlandii i Hiszpanii - było by fajnie jakbym mogła z nim jeździć 🙂 a tak to dupa 😞

Gosia dasz radę!!! Trzymam kciuki!!!!

Dopijam drinka i pewnie będę szła spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Pogoda straszna 😞 buuuuu, mam nadzieję że to taki jednodniowy kryzys.
My dzisiaj jedziemy więc muszę nas spakować, a nie lubię tego bardzo.
Paulinka troszkę marudna od rana, oczka nie wyspane, mam nadzieję że jak się prześpi to wstanie z lepszym humorkiem.

Wczoraj się okazało że mój Tata ma mieć zabieg na oko, zadzwonili do niego z kliniki z Katowic że ma się natychmiast stawić. Dzisiaj ma zabieg o 11, mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i w piątek go wypuszczą bo nie wyobrażam sobie urodzin Paulinki bez Dziadka.

Wczoraj już nie zaglądnęłam bo prasowałam, a potem już późno było i nie miałam siły patrzeć w komputer.

Daga dasz radę na spacerkach. Mnie też to czeka, będę miała Paulinkę i psa na głowie 🙂 ale zdarzało mi się już tak wychodzić więc jakoś dam radę. Póki co mam z tym lepiej że Paulinka jeszcze nie chodzi więc nie będzie uciekać 🙂

Gosia co to u Was z nockami się dzieje?
może Nikola po powrocie musi na nowo przywyknąć do miejsca

Miłego dnia Mamusie 🙂 ja idę sprzątać, pakować, prać, gotować 🙂
ale jeszcze zaglądnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka u nas spokojna, poranek o dziwo też 🙂 Teraz ucina sobie pierwszą drzemkę 🙂 A ja już poodkurzałam, obiad dla Kacpra się gotuje ( dzisiaj znowu śmietnik może go zje, bo dalej nie ma za bardzo ochoty na jedzenie 😞 )
Jak się obudzi to dokończę jabłkowe ciastko 🙂
Gosiu dziękuje jak będę potrzebowała pomocy to na pewno dam znać, chociaż mam nadzieje ze nie będzie tak źle, oby tylko nie padało bo jak będzie ładnie to pójdziemy sobie we 3 a jak będzie lać to pewnie będę musiała iść z psem jak Młody będzie spać 😞
Asiu a będziesz się do nas odzywać od rodziców??????
Uciekam wstawić pranie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Asiu coś Ty nie chcemy juz Twojego towarzystwa!! 🙃 🙃 zartuje oczywiscie, odzywaj sie do nas jak tylko bedziesz mogla.

Dagi ja tez pomoge jesli bedzie trzeba choc nie mieszkam tak blisko jak Gosia 🙂

U nas dzien taki sobie, noc byla spokojna do 4:30 dopoki Paulinka nie zaczela kichac jak szalona i nie zrobil sie katar. ale na szczescie szybko usnela i spalysmy do 8:30. Katar jest ale niewsielki, temperature miala 37,5 jakas godzine temu a jak zasnela to 37,1. Mam nadzieje ze nic powanego z tego nie bedzie bo za dwa tygodnie mamy wazne szczepienie ktorego wolala bym nie odkladac.

Jak Wam mija dzien?

Paweł poechał na zaopane wiec pewnie pozno wroci. Ja musze isc na zakupy bo wszystko sie skonczylo dla Paulinki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki,

mam do was pytanko, ponieważ mój mały terrorysta jest już na samym sztucznym a nie wiem czy to normalne, że nudzi mi się w nocy na jedzenie 2x120 mi zjada.
Mam jeszcze pytanie, który posiłek wprowadzić jako drugi stały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tutaj taka wieczorna cisza ??

Młody śpi padł od razu bo spał mi dzisiaj tylko raz. Tak więc od jutra oficjalnie przechodzimy na jedną drzemkę może w końcu uda nam się z Nikolą na spacerach spotykać 🙂

Krzysiek wrócił z pracy godzinę temu, z kolegą który ma u nas spać i mają zamiar całą noc pracować a jutro o 5 jedzie do Warszawy i sobie leci 😞 Po prostu rewelacja!!!!

Aniu według mnie to normalne. Ale może spróbuj jej podawać zamiast jednego jedzenia soczek albo wodę??

Kasiu ja rodziłam na Kopernika i Karina też tam rodziła jak masz jakieś pytania to z chęcią odpowiemy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No straszna cisza zapanowała 🙂
Nikolka też spi,a ja siedzę sama i co tu robić 🙂
No Daguś jak Kacperek zaakceptuje jedną drzemkę to na pewno często będziemy się spotykać no chyba,że będziecie chowac się przed nami 😜

Aniumoja Nikola nadaj je mleko w nocy czasem raz a czasem dwa razy po 120ml i już nie wiem jak ją tego oduczyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...