Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂

Nocka u nas bez zmian,częste pobudki-ale za to spałyśmy do 8,także nie jest aż tak źle 🙂

A na polku coś się zachmurzyło mam nadzieję,że jeszcze dziś padać nie będzie.

Idę gotować zupę,a potem muszę na jakieś zakupy wyjść żeby już na jutro i na niedziele mieć.

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas nocka bez budzenia ale za to pobudka o 6 😞 także też rewelacji nie ma, ciekawe jak się nam będą budziły dzieciaki po zmianie czasu.
Teraz Paulinka poszła spać bo umordowana nie wiedzieć dlaczego 😉 a jak wstanie idziemy na pocztę i zakupy, byle by tylko nie zaczęło padać bo zachmurzone.

Miłego dnia Mamusie

Gosia głosik jak co dzień oddany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie 🙂
muszę się pochwalić bank dał zgode na kredyt czyli jeszcze 30 lat i przestaniemy wynajmować mieszkanie od banku 😉
Blanka jedną noc przesypia prawie cała drugą z pobudkami więc dalej bez zmian...

Asia ty na siebie uważaj jak się słabiej czujesz

u nas też pogoda taka jakby miał śnieg za chwile padać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Na początek wszystkiego co najlepsze dla naszego straszaka!!!!!! Bartuś sto lat 😘 😘

U nas nocka cała przespana 🙂 Już nie pamiętam kiedy spał tak ładnie ale za to pobudka przed 7. Teraz zasypia bo już nie miał siły chodzić.
Aniu gratulacje kredytu!!!!!! Nam zostało jedyne 29 lat spłacania 🤪 Świetna ta strona z przepisami ciast 🙂 Wczoraj już jedno zrobiłam i dzisiaj już w sumie nie ma - takie pyszne 🙃 🙃
Gosiu może nie będzie tak źle może w miarę szybko nauczy się sama zasypiać w swoim pokoiku. My niani używamy w sumie do teraz ale to już w przyzwyczajenie, a bez niej i tak wszytko słychać. Także nic się nie martw na pewno będziesz wszystko słyszeć 🙂
Asiu 😘 😘 😘 buziaki na poprawę nastroju 🙂 I gratulacje dla Paulinki chociaż szczerze Ci życzę żeby jak najpóźniej zaczęła chodzić.

A moje dziecko mnie dzisiaj zaskoczyło, robiłam sobie śniadanie i dostał ode mnie kawałek chlebka, poszedł do dużego pokoju wchodzę za chwilę za nim a on usiadł sobie na krześle przy stole i zadowolony je chlebek 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wróciłyśmy z zakupów,na polu okropny wiatr głowe chce urwać 😜,także juz dziś z NIKOLA nie wychodzę w tej chwili mi pieknie zasnęła więc teraz czas na kawkę 🙂

Dagi brawo dla Kacperka zdolny,mądry smyk.A jak ze zdrówkiem?

Aneta jasne,że jesteś zaproszona i wszystkie mamusie zapraszamy 🙂

A tak w ogóle to kiedy mniej więcej się spotykamy i gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Bartusiu wszystkiego dobrego i mnóstwo usmiechu!!

Asia ja wczoraj tez miałam kryzys psychiczny... miałam okropny dzień, a Paulinka w dodatku marudna jak nigdy. Ciagle na rekach i tak jak Nikoli nie dało sie niczym zająć choc na minute. Jak ja wzielam wieczorem na rece to odlozylam od razy na lozko bo myslalam ze ja zaraz upuszcze na podloge.

Dagi Kacper jest sprytny 🙂 🙂

Gosia cisz się, że Niki bedzie miala swoj pokoj, ja bym za to wszystko oddala a o naszym wlasnym mieszkaniu juz nie wspomne.

Miłego dnia moje Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w szoku Nikola spała do teraz 🤪 🤪 🤪 i powiem wam,że już mi się za nią tęskniło 😜

Karinka ja się cieszę że będzie mieć swój pokój tylko martwię się tym,że na początku będzie cięzko bo ona z nami nie prześpi nocy w łóżeczku,a co dopiero będzie tam no ale damy radę 🙂
Dobrze,że dziś masz już lepszy dzień,ale też to znam czasem jest takie załamanie,że ma się wszystkiego dość.


Powiem wam,że ja mam dość tej drożyzny przecież oni nas wykończą,wszystko takie drogie pare rzeczy kupiłam i wydałam 60zł a nawet nie wiem na co normalnie masakra i jak tu zyć wszystkiego się odniechciewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Nikola pospała 🙂
u mnie Paulinka pierwszą drzemkę też miała długą, ponad 2 godzinki za to druga 20 min i teraz rozrabia.
Ja zdążyłam posprzątać, zrobić obiadek i już czekamy na Tatę 🙂

a co do cen w sklepach to szkoda gadać, nic się nie kupi a 50 zł nie ma 😞 masakra jakaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka my na chwilkę 🙂
Dziękujemy bardzo za życzenia urodzinowe 😘 😘 😘 😘 😘
Nadrobię wszystko jutro co i jak u was bo teraz zmykamy na torcika i toast w gronie najbliższych 🙂
Jeszcze raz dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu to poważna decyzja 😁 ja tają podjęłam jak Paulinka miała 3 miesiące! 🙂

Maluch już śpi 🙂 Popoludnie w miare spokojne, nawet była grzeczna 🙂 Asiu czy pozyczyła byś mi jakies ciekawej ksiazki? Ja mam dwie na oku do kupienia ale to nie teraz bo zabrakło kasy w tym miesiacu, mamy tyle co na szczepionke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu bardzo mądra decyzja !!!!!!!!! Ja ją podjęłam jakieś pół roku temu i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa 🙂

Aniu to ciastko http://mojewypieki.blox.pl/2007/09/Brownies.html wspaniałe polecam wszystkim niesamowicie łatwo i szybko się robi a smakuje tak że w godzinę można zjeść całe 🙂 W niedziele będę piekła kolejne z tej strony jeszcze nie wiem jakie ale przepisy tam są rewelacyjne 🙂

Co do spotkania to myślałam o poniedziałku bo ja potem jadę do Krosna i będę gdzieś ok 10.04. Karina a Ty będziesz ?

A my byliśmy na zakupach w końcu kupiliśmy buty dla Młodego i Krzyśka 🙂 W ogóle to fajny sklep koło Carrefura na Zakopiance fajne buty i nawet spoko ceny 🙂 Krzysiek jutro jedzie 😞 jeden z szefów robi im wypad chyba na kłady. Także sobota samotna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja 🙂
Nikola śpi 🙂
I powiem wam,że skończyliśmy dziś zrywać tapetę,więc się ciesze bo to była najgorsza robota i na szczęście już z głowy uff mam dość.

Asiu ja prasowałam Nikoli tak do 8 miesięcy także bardzo dobrą ważna decyzje podjełaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff, pomyłam podłogi i mam wolne ze sprzątaniem i dobrze że się dzisiaj ogarnęłam bo właśnie zadzwonił znajomy do Rafała czy by mu jutro na budowie nie pomógł i czeka mnie samotna sobota, mam nerwa jak nie wiem!!!!

Karina dla mnie to była bardzo poważna decyzja 🙂 ale dobrze mi z tym 🙂
a książkę pewnie że pożyczę tylko musisz powiedzieć co lubisz czytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...