Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To co jutro śniegiem ma sypać ???? Boże ja chcę już wiosnę i ciepło 🙂

Gosiu jak tylko skończycie remont to możesz być pewna ze zwalimy Ci się wszyscy na głowę 🤪

Asiu doskonale Cie rozumiem tez tego nie lubię 😞 Jak ktoś za mnie planuje mi życie 😞 Moja teściowa to uwielbia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam mięso na rosół,a na drugie schabowe bo kupiłam dziś tez mięso,ziemniaki i buraczki na ciepło.
Przeważnie gotuję na dwa dni bo codziennie to mi się nie chce.
Uciekam spać bo mnie już mąż wzywa 😁 😁 😁
Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny
Jesli pozwolicie to i ja sie przylacze. Juz dawno zapraszalam mnie Gosia, tylko jakos tak mi było niezrecznie napisac i wejsc w watek, osob ktore sie dobrze znaja. . Ale najwyzej mnie nie przyjmiecie. Ech dzisiaj ta pogoda jest do wykonczenia. Łapie cos doline wiec moze nie bede wiecej pisac, bo wasz jeszcze zaraze zlymi fluidami. W kazdym razie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka witaj 🙂 bardzo dobrze, ze wreszcie zdecydowałaś się do nas dołączyć 🙂 a pisać nam tu możesz o wszystkim, po to tu jesteśmy.

Aneta szkoda że nie będzie Cię w poniedziałek, ale myślę że dziewczyny chętnie powtórzą spotkanie w kolejnym tygodniu 🙂

u mnie za oknem śnieg z deszczem, sama radość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Dziewczyny muszę wam powiedzieć,że niestety nie będę mogła być w poniedziałek 😞 😞 😞
Powód-będziemy kończyć pokój malować ściany,dziś skończyliśmy już sufit 🙂 i myślałam,że wyrobimy się ze wszystkim,ale niestety nie 😞 i dupa ze spotkania 😞

A poza tym u nas ok Nikola zajmuje się babcia,więc razem z A.malowaliśmy 🙂
Pogoda bez sensu,ale miejmy nadzieję że tak jak mówią w poniedziałek poprawa.

Aga witamy 🙂fajnie,że jesteś pisz do nas jak najczęściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂
Paulinka już śpi troszkę wcześniej ją dzisiaj położyliśmy żeby jutro łatwiej zaakceptowała zmianę czasu 🙂 usnęła w momencie bo dzisiaj miała tylko jedną 1,5 godz drzemkę. Może uda się dzięki tej zmianie czasu przestawić ją na jedną drzemkę....zobaczymy.

Gosiu jak to Was nie będzie? 😞
skoro już dwóm Mamusiom nie pasuje poniedziałek może przełożymy spacerek na inny dzień, Daga kiedy Ty nas opuszczasz?

Ania przepis brzmi ciekawie, kiedyś wypróbuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka wieczornie 🙂

A mój mąż wróci jutro 🤪 tak się kończą firmowe wyjazdy 😉 bo przecież śnieg spadł i mgła straszna i wrócą jutro co w domyśle oznacza już się wszyscy napili i będziemy pić dalej 😜 A taką miałam nadzieje, że się jutro wyśpię 😞
Dobrze Asiu, że mi przypomniałaś o zmianie czasu całkiem mi to z głowy wyleciało.

A co do spotkania to niema sprawy umówimy się tak, żeby wszystkim pasowało. Ja wracam 10 kwietnia także 11 albo 12 zapraszam 🙂

A ja padam kolejny dzień sama z moim kochanym świrem i wymiękam, kręgosłup mi odmawia posłuszeństwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...