Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Paulinka jeszcze nie śpi bo tańczy, ja nie wiem skąd to dziecko ma tyle energii, wyrzuciła już z łóżeczka wszystko co tylko możliwe włącznie z poduszką, mam jednak nadzieję że zaraz padnie

Daga zmieniasz fryzurkę czy tylko podcinasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Nikola śpi,ja sama Artur w pracy ale lubię tak czasem sobie sama pobyć 🙂

Pokój już gotowy jutro tylko trzeba rzeczy przenieść 🙂i ciesze się bo mam dość tej brudnej roboty 🙂

Ania nie słuchaj ich one Cię tylko straszą,aż tak źle nie będzie 😜

Dagi powodzenia na szczepieniu ,a co będziesz robić z włosami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie wiem skąd te dzieci tyle energii mają zwłaszcza pod wieczór. Kacper dzisiaj kręcił się w kółko chyba przez 20 minut miał przy tym taki ubaw 🙂 Kręcił się i upadał i tak w kółko 🙂

Nie wiem w sumie co zrobić z włosami ale coś muszę bo są w kiepskim stanie. Na pewno nie będę farbować ale obcinać na pewno 🙂

Gosiu super, że pokoik już gotowy. Wiesz co tak sobie myślę, że może nie będzie problemów z zasypianiem Nikoli a może nawet będzie Wam lepiej spała bo będzie miała ciszę i spokój ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaaa spodenki ściągnięte i się cieszy...kiedy to dziecko zaśnie?
Szkoda że Tomka nie ma bo mam dość 🤔
Gosia, Nikoli na pewno będzie lepiej w swoim pokoiku 🙂 nikt w nocy nie będzie jej przeszkadzał 🙂 No i będziecie mieć więcej miejsca 🙂
Daga a na krótko chcesz ściąć czy jeszcze nie wiesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam w ciąży niedoczynność tarczycy i trzeba sprawdzić czy nie przeszło na Matiego. U mnie się wszystko po porodzie unormowało ale jest duże ryzyko bo moja mama i siostra też na to cierpią.
Mieliśmy też w kwietniu lub maju powtórzyć usg główki czy krwiaki do końca się wchłoneły ale Matiemu szybko ciemię zarosło i nic z tego. Na szczęście nie było to takie pile - z tego co lekarka mówiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, u mnie tez dopiero przed godziną zrobiło sie cicho.
Mała dzisiaj przeszla sama siebie. Obok lozeczka stoi komoda i ona od jakiegos czasu pernametnie za jej pomocą oproznia butelki, tzn. naciska smoczkiem, tak ze leci...
Ale dzisiaj uznała, ze to samo mozna robic na glowie.... A pytalam taty, czy spi, bo to dzisiaj on ja kład. Ponoc spala. Tylko, że jak, ja weszlam do pokoju, mała bawila sie w najlepszym cala zlana tym, co było w butelce... Nie bylo innego wyjscia jak ja szorowac 🙂
A o sobie, mam malenka Anie, No moze juz nie taka malenka, bo rosnie jak na drozdzach. Mała urodzila sie 30.12.2009 r. w szpitalu na Ujastku. Poza tym mieszkam na Klinach. Jestem na wychowawczym ale ciagnie mnie juz do pracy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka to my sąsiadki jesteśmy bo ja mieszkam na Polanie Żywieckiej jakbyś miała kiedyś ochotę na wspólny spacerek to ja bardzo chętnie

Asiu bardzo chetnie, faktycznie sprawdzalam na mapie i to stosunkowo blisko. Masz tam jakis park, bo ja chodze do Macka i Doroty. Bardzo chetnie wybierzemy sie z Toba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy witamy,
mój terminatorek nie śpi już dłuższy czas:P

ja też nie wiem skąd ona ma tyle siły na harce 🤪 a najfajniejszą zabawką są mamine książki normalnie nic nie jest tak interesujące jak książki...mały mól, chyba te sesje co z nią zaliczałam jej się rzuciły 😁 zobaczymy co z tego dzidzia wyrośnie....
ja idę po pranie i trzeba ruszyć z prasowaniem póki dzidz w łóżeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już po szczepieniu i spacerku 🙂 Pogoda rewelacyjna 🙂 Teraz Kacper śpi jak wstanie pewnie idziemy dalej do piaskownicy 🙂

Gosiu i jak tam przeprowadzka Nikoli ??

Jutro czeka mnie pakowanie 😞 jak ja tego nie lubię. Jeszcze Krzyska muszę spakować, wyprasować koszule 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 w koncu chwila sppokoju....

Paulinka wczoraj padła... ale po pol godziny sie obudzila i do polnocy bawila sie w namiocie:/ po ciemku.... myslalam ze padne. noc ogolnie jakas mało rewelacyjna. Ale na szczescie spala do 9:15.
My spakowane czekamy tylko na Pawla.

Gosiek Nikola napewnobedzie kochala swój pokoik 🙂 bedzie Wam wszytskim wygodniej 😘

Dagi my jutro szczepimy, az sie boje 🙂

Anetko Matik tez mial krwiaka na glowce od porodu czy czegos innego? Moja Paulinka ma jeszcze ciemiaczko, ale to chyba norma co? 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My też już po spacerku, zakupach i obiadku. Paulinka szaleje, mam nadzieję że niedługo uda się na drzemkę bo muszę troszkę odpocząć.

Daga jak Kacper po szczepieniu?
Ja też nie lubię pakowania jak gdzieś wyjeżdżamy a już tym bardziej rozpakowywania po powrocie.

Karinka udanego wypoczynku u mamy 🙂

Gosia jak Nikola w nowym pokoiku?

Agnieszka patrzyłam na ten park Maćka i Doroty, w zasadzie to niedaleko więc kiedyś możemy się tam spotkać 🙂 Szczerze powiem, że o nim nie słyszałam, więc tym chętniej się wybiorę.

Aneta jak nocka? Jak Mateusz na badaniach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja wpadłam się przypomnieć ze was czytam 🙂
ale nie mam czasy na pisanie bo całe dnie spędzamy na ogrodzie i spacerkach 🙂 jest taka piękna pogoda 🙂 urodziny sie super udały i jeszcze raz dziękujemy za życzenia 🙂
Karina a z tym ciemiączkiem to nie wiem ale mój Bartek miał 10 miesiecy i mu zarosło 🙂 uciekam bo maruda wzywa:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...