Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczornie 🙂 🙂 🙂

Nikusia śpi w swoim pokoiku 🙂 ale bardzo ciężko było jej zasnąć,całe popołudnie się tam bawiła,aż miło było patrzeć na jej radość choć sobie i tak jeszcze sprawy nie zdaje z tego.
Ale muszę się wam przyznać,że i tak sobie rozłozyłam u niej łóżko bo nie mam sumienia ją pierwszy raz samą zostawić myślę,że by sie bała bo ona budzi się w nocy a nie chcę ją stresować.

Asia ja robiłam glukoze na ul.Kutrzeby o tą Ci chodzi?

Daga super że Kacper zaszczepiony,jak włosy dużo obciełaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia to super że Nikola zadowolona 🙂 a i Ty niedługo przywykniesz do spania osobno 🙂
co do glukozy to Daga ostatnio mówiła mi o jakiejś przychodni gdzie ona chodziła i jest niedaleko mnie tylko nie pamiętam nazwy, bo ja chodzę w weekendy na badania a nie wszędzie tak robią bo w tygodniu nie chce ciągnąć Paulinki po przychodniach

Kasienka witaj na forum. Ja nie słyszałam nic o takim lekarzu więc w tym temacie nie pomogę.

w niedzielę ma być 21 stopni, już się nie mogę doczekać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się wieczorkiem 🙂

Fryzjer zaliczony 🙂 Nic nadzwyczajnego na głowie nie mam bo jak zwykle zaznaczyłam, że muszę mieć możliwość spięcia włosów. Ale po dłuższej rozmowie z fryzjerką doszłam do wniosku, że następne cięcie będzie chyba na krótko 🙂

Asiu to jest Diagnostyka i najbliżej Ciebie jest na Miłkowskiego 23 tel: (12) 266 04 31
pon.-pt. 7:00 - 19:00 (pobieranie materiału do 18:30), sob. 8:00-12:00 (pobieranie materiału do 11:00) tylko nie wiem jak jest z tą sobotą czy wyniki są od razu.

Gosiu nic się nie martw Nikola da sobie na pewno świetnie radę 🙂 a wy będziecie mieć wiecej prywatności 🙂

Kacper po szczepieniu bardzo grzeczny i spokojny o dziwo 🙂 pojechali razem ze mną do fryzjera i sobie spacerowali po rynku i trochę się martwię czy za bardzo nie zmarzł bo o 18 już zaczęło robić się chłodno, mam nadzieje ze mu nic nie będzie.

Witaj Kasienko też nie słyszałam ale jeżeli chodzi o Jacka Bojara to w necie ma całkiem dobre opinie 🙂 A ze szpitalem to tak jak Asia pisała 🙂 ja rodziłam na Kopernika.

Zmykam już spać bo zmęczona jestem dzisiaj strasznie chyba jakieś przesilenie wiosenne mnie dopadło. A jutro pakowanie 😞 i prasownie 😞

Gosia o której jutro na spacer będziecie iść ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Powiem wam kochane,że nocka nie była aż taka zła tzn.była taka jak zawsze ze trzy pobudki także noc jest zaliczona do tych bardzo dobrych,a mówie wam rano jak się obudziła jak sie rozglądała w szoku była tak się cieszyła,że wstała i do teraz pięknie się bawi i nawet nie myśli wyjść z pokoiku 😁

Kasienka witaj 🙂 co do lekarza to nie znam,a jesli chodzi o szpital to ja w Żeromskim rodziłam 🙂

Daguś a wy ja ze spankiem nadal dwie drzemki?My na pierwszy spacerek idziemy ok 10 tak na dwie godzinki,a potem jak sie obudzi to ok 14,14.30 napisz mi sms-ka to możemy się umówic jakoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w ten piękny, wiosenny poranek 🙂

U nas nocka dobra, bez żadnego budzenia ale za to pobudka o 6, moje dziecko nie ma litości, ale z racji tego że krótka spała teraz już zasypia, rano nie ma szans ją dłużej przetrzymać bo od razu się kładzie na podłodze, marudzi i nie chce się w ogóle bawić. No trudno, może kiedyś nauczy się spać dłużej 🙂
Jak wstanie idziemy na spacerek czyli pewnie około 11 🙂

Daga dzięki za adres przychodni, dzisiaj muszę tam zadzwonić i się dopytać co i jak.

Gosia super że nocka udana, teraz już każda taka będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już po pierwszym spacerku z Nikolą 🙂 Kacper usypia w łóżeczku a ja robię sobie kawkę 🙂

Asiu o tym samym rozmawiałyśmy z Gosią w piaskownicy i też się zastanawiamy. Mi się wydaję, że już po woli można będzie z nich rezygnować. Co prawda jak się siedzi w piaskownicy to piasek jeszcze jest zimny i rajstopki są mile widziane. Ale podejrzewam ze za parę dni będzie można ich się pozbyć 🙂

Czeka mnie pakowanie ale póki co robię wszytko, żeby tylko się za to nie zabierać, pewnie skończy się tak, że wszytko zrobię wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Karina nie masz się co martwić o ciemiączko. Do 18 miesiąca życia może zarosnąć. Dlatego ja byłam w szoku że już zarośnięte od dawna jak babka kazała przyjść na usg między 12 a 14 miesiącem. A krwiaki miał na mózgu i torbiel, przez poród, wyciągali go próżnociągiem. Jak Paulinka po szczepieniu?
Asia, Mati spał wczoraj do 7 więc standard. Przy pobraniu krwi nie płakał tylko się złościł że pani mu rączkę trzyma.
Gosia to super że Nikola polubiła swój pokoik 😉
Co do rajstopek to ja Matiemu zakładam, no ale on jeszcze nie chodzi więc szybciej marznie w wózku bo się nie rusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂
my dzisiaj też po dwóch spacerkach, ale ja chyba wymęczona bardziej niż Paulinka bo póki co jeszcze nie śpi tylko standardowo tańczy w łóżeczku 🙂

Daga miłego prasowania (jeżeli w ogóle prasowanie może być miłe) i szybkiego pakowania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spakowani 🙂 Wszyscy nawet Krzysiek 🙂

Nienawidzę prasowania!!!!!!!!!!!! Zwłaszcza koszul!!!!! Dobrze że już skończyła.

Idziemy spać, jutro rano wcześnie pobudka i jedziemy. Postaram się odezwać ale jak nie jutro to w piątek na pewno 🙂

Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny, my tez juz po spacerku i przy kawce. Problem jednak polega na tym, ze moja mała wcale nie jest zmeczona. Wczoraj zasneła pozno, bo nie chciała sprac, dzisaij w nocy budziła sie co chwile bo jej nowy zabek dokucza, rano juz sie chciala klas, ale plakala wiec poszlysmy na spacerek. Wrocilysmy i mala nadal zywa, w odroznieniu do mnie 🙂
Sluchajcie dziewczyny, poradzcie mi prosze - czy wasze malenstwa maja niekedy takie liszaje - tzn. sucha skure na nozkach. My juz mala kopiemy w olilatum, sparujemy lipikorem i raz jest lepiej, a za chwile gorzej i znow nozki w plackach suchych. Jak znacie jakiegos fajnego dermatologa, to prosze dajcie znac. Moze byc nawet prywatnie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Nikolka wstała dziś o 6 🤪 ,tradycyjnie o 10 poszłyśmy na spacer o 12 spanko no a teraz juz nie śpi i trzeba zaraz wyjść znowu na spacerek 🙂 i tak dzień zleci.

Aga a tylko na nóżkach am te plamki?Bo ja słyszałam,że takie plamki suche robią się jak dziecko ma skaze bądź nietolerancję(podajesz jej mleko krowie,jogurty,serki,nabiał)
A lekarza nie polece bo nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak na razie tylko na nozkach i troche na biodrach, Ona miala kiedys skaze, ale jej przeszlo. Sadzilam ze przeszlo, bo nic na twarzy jej nie wychodzi a od prawie pol roku pije Enfalil zamiast Nutramigenu. Musze sie skonsultowac z kims. U nas jeszcze mala spi, taka wykonczona po piaskownicy 🙂 a ja prasuje... :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Melduje się, że żyjemy 🙂 Kacper zadowolony bo jest tutaj piesek i się świetnie bawią 🙂 Wczoraj w ciągu dnia nie umiał mi tutaj usnąć ale na noc zasnął w marę szybko. Obudził się przed 4 i do 5.30 nie spał 😞 Ale nie było tak źle, bawił się w łóżeczku a ja sobie drzemałam 🙂

U nas pada 😞 I nie ma piasku w piaskownicy bo wywieźli a babcia kupiła Młodemu cały sprzed 😞 Może przywiozą gdzieś na dniach.

Aga Kacper też ma takie plamki liszajowate na łydkach i nasza pani doktor nie widzi w tym nic nadzwyczajnego, mamy to smarować Tridermem i już powoli znika.

Miłego dnia mamusie i dzieciaczki i brzusie 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa!!! 🙂 udało się 😁

Kochane!!! DZIĘKUJĘ 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

gdyby nie Wy i Wasze głosy to wynik pewnie nawet w połowie nie byłby taki dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka SUPER - Paulinka spała do 8:15, normalnie się wyspaliśmy 🙂
teraz już rozrabia, szkoda że dzisiaj taka pogoda ba na razie trzeba siedzieć w domku, ale mam nadzieję że się poprawi i po południu jednak spacerek będzie.

Gosia GRATULACJE!!!! teraz czekamy na fotki i relację z użytkowania 🙂

Daga super że się do nas odezwałaś 🙂 życzę żeby przywieźli piasek no i żeby Kacperek lepiej spał.

Aga ja się nie znam na żadnych takich plamkach bo nic takiego nie mamy.

Miłego dnia Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...