Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

U nas dzień minął nawet ok choć rano sie wystraszyłam bo Nikolka zatarła sobie otwarte oczko o łóżko i patrzec nie mogła dopiero ok południa jej przeszło 😞
Teraz już słodko śpi 🙂

Asia fajnie,że glukoze masz juz z głowy 🙂

Iza dokładnie tak jak pisze Asia trzeba zrobić 🙂 jak ja sobie dałam radę to ty też na pewno sobie poradzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Mam chwilkę bo Kacper je 🙂 U nas wszystko ok 🙂 Kacper przespał dzisiaj cała noc ale nie ma się co dziwić bo wczoraj go wszyscy nieźle wymęczyli. Dzisiaj będzie jeszcze więcej atrakcji bo przyjechały kuzynki ze swoimi dziećmi ( w sumie 5 chłopaków ) ale się będzie działo 🙂
Kacper grzeczny nawet nie marudzi, śpi mi tutaj bardzo ładnie 🙂
Tylko mi się tęskni za K 😞

Asiu udanego wypadu w Tatry 🙂

Wszystkim miłej i rodzinnej niedzieli 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w piekną słoneczna niedzielę 🙂 🙂 🙂 🙂

Nikolka śpi,obiadek się gotuje a ja mam czas na kawkę 🙂
Po obiadku wybieramy sie na rodzinny spacerek 🙂

Nikoli przebił sie ząbek(lewa dolna dwójka) ma juz ich siedem 😁

Asia miłego i udanego wyjazdu 🙂

Dagi super,że u was ok 🙂 ale będziesz mieć drużynę 😁
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KACPERKA 😘

Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 🙂 🙂

Nam super rodzinnie minął dzień 🙂
Od godziny Nikusia już śpi,ja za chwilkę też idę bo jestem bardzo zmęczona bo ten spacerek był bardzo długi,a odwykłam przez zime od takich 🙂
A tu widzę straszne pustki 😞

Spokojnej i dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka w miarę ok tzn.4 pobudki 🙂,ale to jest dobrze bo bywa dużo gorzej 🙂
Pogoda póki co piękna,zaraz na spacerek się zbieramy,ale muszę jeszcze czekać aż pranie mi się skończy prać 🙂

Ania u nas bardzo rzadko były zaparcia,ale jak były to jabłuszko albo soczek jabłkowy 🙂 były niezawodne,a jak nie pomogło bo raz tak się zdarzyło to wtedy jej ugotowałam kompot ze śliwek suszonych i pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!! Wrocilam do Was:d cieszycie sie 🙃?

Weekend spedzony na polku, zakupy, butow wciaz nie kupilam sdla Paulinki a trzewiki trzeba juz schowac przeciez... no nic bede szukac dalej 🙂

Gosia jak podoba sie Nikolce pokoj? Zadowolona?

Asiu jak sie czujesz?

Jak reszta dzieciakow? Stesknilam sie za Wami 😁

moja mała spi a ja korzystam z okazji zeby posiedziec przy kompie.

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie Karinka jesteś 😘 pewnie,że się cieszymy bardzo 🙂
Nikusia bardzo się cieszy z pokoiku podoba jej sie,ale sama jeszcze nie śpi 😞

I też właśnie mam czas teraz bo śpi 🙂 ale musze jeszcze naleśniki usmażyć,a nie chce mi się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Właśnie położyłam Paulinka spać ale to wcale nie znaczy że już śpi bo cały czas słyszę śpiewy 🙂 mam nadzieję że zaraz uśnie to będę miała chwilkę dla siebie.
Byłyśmy już na pierwszym spacerku i zakupach przy okazji. Zrobiłam pranie, Paulinka wszystko wyniosła mi na balkon także nie musiałam dźwigać, grzeczne dziecko 🙂

Wczoraj już nie zaglądnęłam bo późno wróciliśmy i już nie bardzo miałam siłę na cokolwiek. Oczywiście wycieczka bardzo się udała, a Paulinka jak padła o 20 to obudziła się dziś o 8:30 🙂 chyba częściej musimy ją zabierać w góry.

Gosia gratulacje dla Nikoli za kolejnego ząbka 🙂

Daga super że Kacperek grzeczny i że daje Ci się wyspać, ale wracaj już do nas bo tęsknimy! No i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KACPERKA z okazji roczku i dwóch miesięcy 🙂

Ania możesz spokojnie podać Blance jabłuszko lub soczek, a w słoiczkach chyba z Gerbera są śliwki więc to też może być. A skąd te zaparcia? Dajesz jej coś nowego?

Karinka a Wy to gdzie się podziewacie? Miałyście być w sobotę, a tu poniedziałek i dalej cisza, daj znać co u Was 🙂

idę spacyfikować terrorystę bo tańczy 😁 😁 😁 zamiast spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Wszystkiego najlepszego dla Kacperka 🙂
Musieliśmy dziś uciekać ze spacerku przez tą pogodę 😠
Ania jak Mati miał zaparcia to dawałam mu dużo jabłek, moreli i słoiczków jabłko z suszonymi śliwkami gerbera - są po 5 miesiącu. Kupowałam też kaszkę z śliwką na lepsze trawienie ( nestle ) tylko nie pamiętam od którego miesiąca można dawać no i jest droga. Ostatnio wynalazłam kaszkę bobovity - 7 zbóż z jabłkami i śliwkami ( po 6 miesiącu ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już kupa poszła i to taka ładna 🙂 jabłszko pomogło świeże, a nic nowego nie je te zupki które już jadła...sorki dziewczynki ale nadrabiać nie będę więc nie wiem co się dzieje...latanie załatwianie papierów i szykowanie wszystkiego do notariusza mnie wykończy 😞 Blanka też daje czadu a jeszcze walcze z pracą;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia ciesze sie ze wyniki dobre 🙂

Ania dobrzeze kupka byla. Z tego co wiem to gotowane jabłka, marchewki itp zapieraja, a surowe rozluźniają. tak przynajmniej mowi nasz ekarz.

Anetko my tez jemy ta kaszke bobovity, Paulince bardzo smakuje.

Jutro musze pobrac mocz diabłowi bo mi sie cos nie podoba, płacze bez powodu, budzi sie z placzem, jakas nie do zycia 😞 oby to poszło sprawnie bo przed 10 chciala bym oddac zeby miec wynik tego samego dnia. jeszcze ma jakis suchy kaszel... wrrrrrrrrrrrrrrrr.

A ubieracie dzieciakom czapki na taka pogode jak dzis?

Zycze miłego wieczoru 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...