Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 🙂
wczoraj już nie zajrzałam bo oglądałam Janosika 🙂
Mąż właśnie odkurza i zaraz zabieramy się za zakupy 😁 odwiedzimy sklep dla ubogich czyli Biedronkę 🙂 miłego dzionka życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka standardowa czyli z jedną pobudką na mleczko i spanie do 7 bo przecież jest weekend i rodzice wcale nie chcą pospać dłużej.
My zaraz zbieramy się na zakupy, ale jak burżuje do carrefoura 😉

Miłego dnia Mamusie

poklaskałam z rana tym co były się przywitać i tym co nie też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Wow ile oklasków 🙃 🙃 dziękuję 😘
Widzę że wszystkie dziś na zakupach 😁 Ja też wybieram się z mamą do selgrosa.
Ela to gratuluję "rzucenia" papierosów. Oby tak dalej i życzę ci żebyś już nigdy nie wróciła do tego świństwa 😉 Powodzenia w staraniach o kolejnego maluszka 🙂
Mam ochotę na pierogi ruskie - ale takie domowe więc jutro spróbuję zrobić. Pierwszy raz, mam nadzieję że się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam popołudniowo 🙂 🙂 🙂

U nas rodzinny dzień,Artur wziął wolne,ale niestety pogoda koszmarna,więc siedzimy w domu 🙂
Najgorsze jest to,że wcale nie zapowiadają ładnej pogody,a było już tak pięknie.
Zajrzę wieczorkiem 🙂

Miłego popołudnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Dzisiaj mieliśmy bardzo rodzinny i aktywny dzień 🙂 byliśmy na basenie a potem na kulkach a na sam koniec tata zabrał nas na rodzinny obiad żeby nie trzeba było przy niedzieli stać przy garach 🙂
Na basenie super, Paulinka jak ryba w wodzie, najbardziej podobało jej się chlapanie wszystkich na około 🙂 ja nie ukrywam że jestem padnięta po całym dniu.
Paulinka teraz powoli zasypia a my się relaksujemy. Już od dwóch tygodni udaje nam się spać raz dziennie i taki układ bardzo mi się podoba.

Karina my butki kupowaliśmy w ccc, ale już jutro wkleję zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
u nas leniwy rodzinny weekend 🙂 wczoraj byliśmy na lodach na starowiślnej 🙂
z tymi kulkami to przyznajcie sie ze wam sie chce na kulki a nie dzieciom 🙂 ale ja jestem tez za 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Dzisiaj nocka dobra, ale nie dla wszystkich bo ja coś od wczoraj wieczora nie jestem w formie 😞 mam nadzieję że szybko przejdzie.

Cieszę się że pomysł z kulkami się podoba, trzeba tylko ustalić termin, a to że my chcemy poszaleć to Ela jest sprawa oczywista 😁 😁 😁

Daga to już chyba wróciła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, widze, ze planowane jest małe szalenstwo w kulkach, my sie oczywisice piszemy, jesli bedzie takowa okazja. moj Bąbel poszedl spac, ale ja do niego dołącze, bo ledwo zyje, wczorajszy dzien obfitowal we wrazenia, bylismy na zamku w Ogrodziencu, ale tak wiało, ze zero przyjemnosci ze spaceru,a noc niestety nieprzespana, chyba ząbki będą szły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny !
Troche mnie tu nie było, bo ciagle cos. Ale dzis juz nadrabiam zaleglosci. U mnie ostatnie noce sa fatalne, bo jak nie zeby ( 4 nowe sie pojawiaja) to teraz katar i nieustanny placz. Dzisiaj to chyba tylko 2 godziny spalam, bo bylam sama i mala non stop marudzila. Na szczescie teraz spi,wiec ja przed obiadkiem postanowilam tu choc na chwile zajrzec i napisac co u nsa.
Ja marze juz o wiosnie, ale takiej prawdziwej ze sloneczkiem, kwiatkami na drzewach i zapachem swiezej trawy... Od razu chce sie zyc i jakos milo czas uplywa. U nas mala przestawia sie nam na jedna drzemke, ale jeszcze to tak roznie. Najchetniej polozylaby sie na druga tak okolo 17.00 a tego staram sie unikac bo wtedy mamy do 24.00 mala na kolanach. Co do bucikow, to ja dlugo szukalam bo musze troche zwracac uwage aby byly wysokie i podtrzymywaly noge, by na boki sie nie kiwala. Najfajniejsze dla dziewczynki widzialam w CCC ale wczoraj bylam w etliczku i tez duzy wybor.
Wlasnie chyba juz wiem Gosiu gdzie chodzicie z Nickola na plac zabaw, fajnie tam u Was. W sobote troche spacerowalam w tym wietrze 🙂 w Twojej okoicy.... no i dzisiaj mam efekt w postaci kataru.
Co do ciuszkow dla dzieci to odkrywalam niedawno tandete... Jejku wybor ogromny, Przede wszystkim interesowaly mnie kurtki i czapki. Mozna za niewielkie pieniadze cos fajnego znalezc.
Co do kulek, to piszcie gdzie chodzicie, bo ja wlasnie chyba musze cos malej na codzien wymyslac, bo od paru tyg. juz ja energia roznosi jak sie nie wyszaleje na dworze...
Ja jestem chetne na spotkanie, napiszcie tylko gdzie i kiedy a przyjedziemy... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecko właśnie padło, a ja zaczynam troszkę odpoczywać.
Dwa prania już zrobiłam, odkurzyłam, zupkę dla Paulinki też zrobiłam a dla nas smażę właśnie naleśniki, jeszcze muszę tylko zmyć podłogi póki mały bandyta śpi 🙂

Iza odpoczywaj!
Aga fajnie że się pokazałaś 🙂

co myślicie o spotkaniu w czwartek? i ja myślę żeby iść do kulek tam gdzie byłyśmy ostatnio no chyba że szukamy czegoś bardziej w centrum? my się dostosujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Widzę, że nareszcie wątek Krakowa hula 🙂

aga7701 odnośnie tandety. nigdy na niej nie byłam w celu kupna dziecięcych ciuszków. nawet o tym nie pomyślałam.. 😮
Można tam znaleźć body, pajace, rampersy? Czy są jakieś konkretne stanowiska/sklepy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Moja terrorystka też spi... Nocka spokojna, spanie do 8 a złozka wyszlysmy dopiero pzed 9 🙂

Co do spotkania to ja Wam powiem wieczorkiem bo musze dzownic do naszej doktor i nie wiem czy nie wymysli jakies wizyty bo Paulince ciagle sie utrzymuje kaszel podczas snu, znaczy sie jak dostanie krople na wieczor to spoko ale jak jej nie dam to trgedia.

Oj ja tez bym chciala prawidziwą wiosne... Moze dzis wybiore sie na Dluga bo ponoc sa tam 2 fajne sklepy z bucikami.

Ja sie dzis juz dobrze czuje, gardlo prawie nie boli 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja krupcia też śpi 🙂
Obiadek gotowy,pranie zrobione i chwila spokoju jak ja to uwielbiam 🙂

Aga super,że się pokazałaś 🙂zaglądaj częściej 🙂 a gdzie byłaś na placu zabaw?
Jesli chodzi o tandetę to ja jakoś nie przepadam za nią.
Dużo zdrówka dla Ani 😘 😘

Iza odpoczywaj teraz tym bardziej 🙂

Anetka zrób jak uważasz,ale jeśli Mati juz dobrze siedzi to moim zdaniej był by zadowolony bo nasze dzieci tylko siedziały w kuleczkach oprócz Bartusia 🙂

Asia ja moge w każdy dzień,więc czwartek pasuje i może smykoland?Fajne sprawdzone miejsce

Daga koniec lenistwa,wracaj juz do nas 🙂

Karina wy musicie byc na spotkanku bo jak inaczej 🙂 fajnie,że gardło juz Cie nie boli
A dla Paulinki dużo zdrówka 😘

I witam nowa koleżankę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...