Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak mam 2 krainy zabaw, ten gibon i anikino, mysle, ze podjedziemy tam, jak na poletku bedzie brzydka pogoda a teraz pojedziemy do parku lotnikow, tam jest ponoc jakis plac zabaw, wiec go sprawdzimy. Jak bedziecie cos wiedziec o spotkanku dajacie znaczka ja chetnie sie wybiore, bo w ten piatek wyjezdzamy juz na 3 tyg do Wawy i dopiero po powrocie bedziemy mogly sie zobaczyc, a chcialabym Was wszystkie juz poznac osobiscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

Jesteśmy, żyjemy tylko z czasem ciężko tak mi go rozpieścili w Krośnie, że teraz pół minuty sam nie wytrzyma 😞 Zmęczona jestem jak nie wiem bo wczoraj cały dzień z nim sama bo Krzysiek oczywiście musiał wyjechać i wrócił późnym wieczorem 😞
W Krośnie było świetnie aż żal było wyjeżdżać, ale na święta też tam jedziemy także już się cieszę 🙂

Wylądowaliśmy z Kacprem w sobotę u lekarza bo miał od paru dni dziwną wysypkę ale już wiemy co mu jest 🙂 Alergik po mamusi będzie jak nic także dostaliśmy parę leków i maści i walczymy 🙂

My już po spacerku teraz na ten pierwszy chodzimy sobie na nóżkach 🙂 Ogładamy wszystkie samochody po kolei a potem ciężko domyć ręce 🤪 Młody śpi a ja mam w końcu chwilę dla siebie 🙂 Pije kawkę 🙂 I postaram się doczytać co tam u Was 🙂

A co do spotkania u mnie to może w piątek tak ok. 14 ??

Na kulki z chęcią się z Wami wybierzemy 🙂 🙂 Tylko gdzie i kiedy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolejny bobas w drodze super!!!!!! Ale mnie wiadomości ominęły.

Eluś widzę, że Wy też zaczynacie starania - powodzenia kochani!!!!!

My póki co musimy się wstrzymać duże zmiany się nam szykują w związku z pracą Krzyska więc póki co nie możemy nic planować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dagi dzieki, jestem juz chyba w 8tyg ale u lekarza jeszcze nie bylam, jakos do drugiej ciaży podchodze z wiekszym luzem... idziemy własnie kąsnąć zupke i wyjezdzamy poki korkow nie ma.
neeetko super, ze masz niedaleko ten park i te place zabaw, musimy sie kiedys umowic, ja z wawy wroce juz autem, takze bede zmotoryzowana, to zawsze moge podjechac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Wczoraj juz nie zagladałam bo pochłonęlła mnie ksiązka 🙂

My dziś lecimy na wizyte ale dopiero pewnie kolo 17.

Jakby nie patrzec ja do lotnikow tez mam blisko, z mogilskiego pare przystankow jesli sie dobrze orientuje 🙂

o do spotkania to mi 14 nie bardzo bo o tej akurat Paulinka wstaje.

Dagi co to za zmiany??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga super że już jesteście, tęskniłam 🙂
zdrówka dla Kacperka!

co do oklasków to się nie wypowiadam, żenada!

Gosia gdzie ta wiosna? chyba utknęła na Kurdwanowie bo u nas nie ma, czarna chmura się zbliża, nawet nie chce myśleć jak zaraz będzie lało.

co do spotkania, to my się dostosujemy kiedy, gdzie i o której 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia rano było pięknie,a teraz u nas też jest duża ciemna chmura i tylko patrzec jak lunie 😞
A wy byłyscie na spacerku??

Daga no wreszcie jesteście 😘 bardzo się cieszymy 🙂

A co do spotkania to mi wszystko jedno choć w piatek idę do ginekologa mam na 11.50 ale potem luz 🙂

A co powiecie żeby w czwartek ok 10 wyskoczyc do kulek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Gosia nie zdążyłam bo kurier z paczką był przed 11 i zaraz potem Paulinka padła i spała prawie do 13 i ja też a jak się obudziłyśmy to już czarna chmura się pojawiła, więc teraz czekamy, liczę że pogoda się poprawi bo choć do sklepu musimy iść

mi Gosiu Twój pomysł bardzo się podoba 🙂 ja bym przyjechała Jasiem tak jak ostatnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I nastała cisza 🙂 w końcu 🙂 Dzisiaj był tak nieznośny, że na prawdę miałam go dość 😞 Ale grzecznie zasnął od razu jak tylko przyłożył głowę do poduszki.
Wyczyniał dzisiaj takie rzeczy, że aż strasz myśleć, wszedł sobie sam na ten fotel co stoi przy biurku i bawił się myszką 🤪 Wariat z niego straszny, na chwilę nie można go stracić z oczu.

Aneta a co ty się nie chwalisz, że masz dzisiaj urodziny!!!!!!!!!!!!!
Wszystkiego naj naj najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dużo zdrówka i miłości, spełnienia marzeń i pomyślności!!!!!!!! Pociechy z Mateuszka i męża 🙂

My na kulki w czwartek też się piszemy 🙂 byleby tylko nie padało. Tylko mi powiedzcie o której mam do Jasia wsiąść 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie,
ja tylko na chwilkę powiedzieć cześć, cierpię na straszliwy brak czasu.... teraz nadszedł czas rwania tapet, kasetonów i wszystkich farb jakie są na ścianach od 20 lat 😞
tragedia
jeszcze w niedziele chrzciny małej 😞 a ja padam na pysk bo Blanka ma mega złe dni

jak dzieciaczki?
zdrowe wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też witam wieczorkiem 🙂

ANETA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!! STO LAT!!!!!!!!!!!

Paulinka padła w momencie, ale ostatnią godzinę była nieznośna, o wszystko awantura ale to ze zmęczenia

Gratulacje dla Nikoli za 8 ząbka 🙂

Rafał będzie dopiero po 22 😞 😞 😞 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Gosiu to będę czekała na Jasia 🙂

Asiu nie zazdroszę u mnie za niedługo pewnie będzie podobnie bo te duże zmiany są związane z tym, że K. musi koniecznie w trybie natychmiastowym otworzyć swoją firmę maja strasznie dużo pracy 😞 Także wróciłam do domu i szczerze powiem, że nie zdążyliśmy nawet za bardzo pogadać bo ciągle pracuje 😞 wczoraj wrócił po 18 dzisiaj o 19 a teraz już pracuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...