Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂 ja tylko na chwilke. Paulinka dopiero co zasnel, jakis placzek dzis. Ale przynajmniej dzielnie szukala ddzis ze mna i babacia bucikow az w koncu udalo nam sie kupic. Mnie cos boli glowa znow 😞

Naskrobalyscie 10 stron a ja nawet nie mam czasu Was przeczytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny wlasnie czekam na meza z obiadem, Ania spi a ja delektuje sie chwila ciszy przy kawie.... Oj jak ja lubie takie chwile 🙂
Co do mnie, to ja postaram sie jutro byc, Ju z mi Gosia dzisiaj na gg wyjasnila co i jak, wiec jak mi mała nie zasnie przed wyjazdem to bede. No, bo u nas caly czas roznie z tym spaniem. Mala wstaje codziennie o 6, bez wzgledu o ktorej ja klade wieczorem i czasem zasypia juz o 9 a raz wytrzymuje do 12.00. Zobaczymy i w razie czego napisze co i jak do Gosi bo mam jej tel.
Mysle ze u nas faktycznie to były ząbki, bo dzisiaj juz znacznie lepiej, Oby jeszcze ta wiosna nadeszla, bo bysmy juz w piasku siedzialy, a tak calymi dniami w domu i juz nie wiem, co mam wymyślac do zabawy. Co do tej mojej znajomej, to niestety nie bedzie bo katar jej chlopcow dopadł i nie bedzie ryzykowac. No,ale widze ze coraz wiecej nas sie pojawia. Fajnie 🙂
Gratuluje otwarcia sklepu, oby interes sie udał i kwitł. Mnie tez po glowie chodzi zeby w przyszlosci cos wlasnego otworzyc, ale chyba za wielki cykor jestem i boje sie ryzyka.... Tym bardziej podziwiam przedsiebiorczosc u innych mam. Do uslyszenia i milego popoludnia. Acha bylyscie moze w kinie ostatnio. Na jaki film warto pojsc, bo sie wybieramy z mezem, a juz wypadlam z obiegu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak dziewczyny kulki jutro aktualne???
ja już zmykam odpoczywać jeszcze tylko kąpiel i do łózka 🙂 zajrzę jeszcze tylko zobaczyć czy idziemy jutro 🙂
Dobrej nocy wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też cisza 🙂 a dzisiaj było bardzo głośno. Kacper miał wypadek spadł strasznie z krzesła 😞 Także szczerze powiem, że nie wiem co z jutrem zobaczę jak się będzie czuł rano ale może być tak, że nas nie będzie 😞

Asiu kuruj się!!!!!!!!!!

Czyli spotkanie po świętach czy jeszcze przed????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie 🙂 🙂 🙂

Ja spokoju jeszcze nie mam 😞 Nikola nie chce zasnać przez te dwie dzisiejsze drzemki 😞ale mam nadzieję,że zaraz padnie 🙂 a jak nie ona to ja na pewno bo mam juz dość i prawie.

To szkoda,że was nie będzie ja jade bo juz w domu wytrzymać się nie da niech się dziecko rozerwie no chyba,że bedzie bardzo lało czy coś takiego 🙂

Asia dużo zdrówka i niech Cię lepiej nic nie bierze

Daga biedny Kacperek,ale jak dziś mu nic nie było to jutro tym bardziej bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas noc nawet bardzo dobra,dwie pobudki,a rano wstała punkt 6.30,więc jest coraz lepiej 🙂 🙂 🙂 🙂

Dziewczyny póki co pada deszcze jeśli będzie tak cały czas to ja też rezygnuje z dzisiejszego wypadu na kulki bo Nikola nie da sobie założyć foli przeciwdeszczowej ściąga ja i płacze.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 🙂
no to widzę ze nici z dzisiaj ale faktycznie pogoda do d..y żeby z dziećmi się wybierać gdziekolwiek 😠
Daga buziaki dla Kacperka 😘 pilnujcie dzieciaczki bo mój Bartek jak miał tyle co wasze to przewrócił się i złamał rękę 😞 😞 4 tygodnie w gipsie 😮 😮 😮
no i Asiu tobie to wszystko wybaczone masz traktowanie specjalne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...