Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
no pogoda faktycznie raczej nie tega na wyjscia, wiec moze faktycznie cos po swietach sie uda zoorganizowac. Ja szczerze sie wlasnie zastanawialam jak to dzisiaj ugram, zeby polaczyc kulki z drzemka i bylam lekko przerazona, bo mala juz od 6.30 lata i na pewno padnie ok. 10.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry

U nas noc kiepska 😞 pobudka przed 6 😞 i teraz już śpi. Kiepski ma humor 😞 Pogoda do d..y 😞 Ja też jakiś kieski humor mam.

Asiu buziaki na poprawę samopoczucia 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Elu wiem, że trzeba bardzo uważać najlepsze jest to, że byliśmy w domu oboje siedzieliśmy razem przy stole i na chwilę odwróciliśmy od niego wzrok 😞 Strasznie to było 😞 Ale tylko ma napuchniętą wargę bo się kubkiem uderzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Nikola teraz zasnęła,ale cos mi się podziębiła bo ma katarek i ja non stop kicha,także Ela dziękuje za propozycje 😘 no i Aga tobie też dziękuję,ale z kulek nici tym bardziej,że tam jest cholernie zimno bo nie grzeją w ogóle wiec lepiej nie ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok to ja tez rezygnuje z kulek, jak nikogo tam nie bedzie i jest tam zimno. Asiu czy ty nie mieszkasz przypadkiem obok mnie,,,, bo u mnie od rana sasiedzi wierca tak ze mi w uszach szumi a co dopiero mozecie sobie wyobrazic dzieje sie z ania... ani nie spi, ani sie nie bawi i caly czas na rekach.... Jade gdzies bo oszaleje moze do wieczora skoncza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem , jeszcze żyję 🙂

widzę że kulki dzisiaj nie wypaliły, szkoda, ale pogoda fatalna, nie chce się z domu wychodzić a skoro tam nawet nie grzeją to faktycznie nie było sensu

Daga jak Kacper? mam nadzieję że już lepiej i że Tobie humorek powrócił 😘

Ela a Ciebie co to za nie moc dopadła?

Karina ja nic nie pisałam o remoncie, u mnie póki co nikt nie remontuje, ale to pewnie chwilowe bo moi są siedzi są maniakami remontów 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂
u nas też już cisza, Paulinka padła jak ostatnio codziennie, jedna drzemka w ciągu dnia to jednak same korzyści 🙂
mam nadzieję że jutro już pogoda się poprawi i będzie można wyjść na spacerek bo mam dość deszczu i siedzenia w domu
ja czuję się już dużo lepiej, myślę że jutro już będzie całkiem dobrze 🙂

Karina Agnieszce się chyba pomyliło, u mnie nie ma remontu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam Asiu, oczywiscie pomylilam sie piszac na necie. Pomylilam Ciebie z Klaudia. U mnie nadal remont, tzn. u moich sasiadow. Szalu mozna dostac, tak od 8 rana wierca. Mala mi prawie wcale nie spala, a teraz tez nie moge jej uspic bo jeszcze chodzi wiertarka.
Ja tez cos dzisiaj zle sie czuje...chyba mnie rozbiera ta grypa. W koncu dzisiaj to przez chwile myslalam ze zimna nadeszla powtornie, bo od gradu bylo bialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Dziś już chyba lepsza pogoda, za chwilkę zbieramy się na zakupy bo jutro wieczorem planuję zrobić mała imprezkę urodzinową. Po za tym ogarniamy lokal więc ciągle jest coś do roboty.
Mam do was takie pytanko, byłyście może z dzieciakami w parku wodnym na hali basenowej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bylam z Ania, no ale ona jeszcze jest troche za malutka, bo bala sie wody i tego ze dzieci psikaja z gory, wedlug mnie to raj dla dzieci 2-3 letnich, ktore juz sama biegaja i potrafia wchodzic po schodkach aby korzystac ze zjezdzalni. U nas ogolnie bylo ok, tak sie znaznajamialismy z woda. Mogę jedynie doradzic, aby wziasc z soba buciki na plaze to tam sie inaczej nie da, nasza mala caly czas sie przewracala na mokrym i suchy recznik i slafroczek, bo jak Ania nie biegala tylko była na rekach to troche tam jest zimno, zeby dziecko w mokrym ubranku chodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry my po zakupach i spacerze 🙂
właśnie zasialiśmy sobie z Bartusiem rzeżuchę 😁 😁 jeszcze jutro muszę mu kupić mini palmę do kościółka na niedzielę 🙂
Aneta Basen z dziećmi to super sprawa my znowu jeździmy do Wieliczki http://www.solnemiasto.eu/swimming_pool/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...