Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak dla mnie może być i niedziela 🙂 Byle by się nam udało wszystkim spotkać. Mężowie zajmą się dziećmi a my będziemy mieć czas na ploteczki 🤪 🤪 🤪 🤪

A piwko to Asia sama proponowała taki szybki termin więc ja się tylko upewniam. A poza tym to muszę u męża zarezerwować wolne 🤪 mam nadzieje ze mu nic w miedzy czasie nie wyskoczy i będzie w Polsce.

I Weronika rzeczywiście podoba do Paulinki 🙂 Porównywaliśmy teraz z Krzysiek na agu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, wow, że już możesz się ruszać i tak szybko dochodzisz do siebie 🤪 I cieszę się, że wszystko dobrze i już wkrótce będziesz miała obie ślicznotki przy sobie 🙂
I też z chęcią bym wysłała mojego męża na nauki do Rafała 😜
Dagii, pierwsze świadome "mama" - gratuluję 🙂
A czy na ten piknik też mogłabym się wprosić? ☺️ I on jest z dziećmi i mężami czy w babskim gronie? Ewentualnie jakieś inne spotkanie, bo trochę głupieję przy samych pieluchach ☺️
I musimy się pochwalić - dziś Tomek po karmieniu około 21 spał aż do 4:15, szybko się przebraliśmy, pojadł i przed 5 znów zasnął aż do 7:50, więc jest super 🙂) Oby się to utrzymało 🙂Albo żeby jeszcze nocna przerwa się wydłużyła! Och, jakby było fajnie przesypiać znów całe noce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas dzień bardzo udany, u Weroniki byli gości - dziadkowie 🙂 więc się nią zajmowali a ona nie ukrywam że była zachwycona i w ogóle praktycznie nie spała, teraz już po kąpieli i mleczku śpi ładnie 🙂

Magda sama nie wierzę w to że tak się czuję, bo jak sobie przypomnę jak było po pierwszym porodzie - masakra!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się wieczorkiem 🙂

U nas weekend niestety nie rodzinny 😞 a tak czekam zawsze na weekend.
Kacper już śpi. Jedyny pozytyw z tego weekendu to wybawił się z kuzynem 🙂 Wariowali dzisiaj jak nie wiem 🙂

Magda pewnie, że się wpraszaj 🙂 Grafik wygłada tak : w tym tygodniu ( dzień jeszcze nie jest ustalony ) Gosia i Karina wpadaja do mnie 🙂 Zapraszam każdego chętnego 🙂
30 lipca idziemy na piwko 🙂
a ok.20-21 sierpnia robimy piknik 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂 🙂

U nas dzień zleciał bardzo miło,bylismy u mojej mamy 🙂 tylko pogoda znowu nie dopisała 😞
Nikolka w dwie strony spała,więc nie było problemy z wymiotami itp.

Wiecie co sprawdzałam grafik Atrura i on ma w sobote noc i nie wiem co to bedzie 😞a przecież ja muszę z wami iść!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, Aneta,
Najbliższy tydzień i piwko 30 lipca odpadają. My jeszcze nie jesteśmy zaszczepieni i trochę mam stracha wychodzić z Tomkiem "do ludzi" niecałe 2 tygodnie po szpitalu, a w sobotę 30-ego niestety mąż idzie do pracy 😞
Ale piknik w sierpniu z wielką chęcią 🙂 Macie jakieś upatrzone miejsce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

u nas nocka super, Weroniczka spała do 8 🙂 dwie pobudki w nocy ale tylko na mleczko i spanie dalej także jesteśmy wyspani 🙂 teraz też śpi, Rafał pojechał pozałatwiać urzędowe sprawy (akt urodzenia, becikowe) więc ja sobie odpoczywam

co do soboty to dziewczyny wszystkie musicie być!! inaczej piwo nie będzie smakowało
a może piątek byłby lepszy? tylko Aneta pewnie w pracy więc też nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 🙂 🙂

Moja maruda juz spi,wiec chwilka spokoju 🙂
Jejku pogoda jest koszmarna 😞

U mnie dziewczynki jest ten problem,ze mój mąż pracuje równiez w weekendy zalezy jak mu zmiana wyjdzie 😞
Powidzcie mi mniej wiecej o której bysmy sie spotykały?

Asia rewelacyjnie spi Weroniczka nic tylko moge pozazdroscic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka standardowa z 2 pobudkami. Teraz Kacper już usypia 🙂 Także kawka już gotowa 🙂
Od rana sprzątanie i gotowanie, ale przynajmniej wszytko już zrobione.

Asiu pięknie Weronika śpi. A śpi z Wami czy już grzecznie w swoim pokoiku ?

A co do piwa to jak dla mnie może być piątek albo sobota. Myślałam ze godzina 17-18 była by dobra. Chyba, że musicie najpierw dzieciaki położyć spać ?? Za tydzień w sobotę raczej też powinnam dać radę bo chyba Krzysiek na razie nigdzie nie wyjeżdża.
A co do spotkania w tym tygodniu u mnie to może być czwartek?? Bo Krzysiek jedzie w środę i wróci dopiero w czwartek w nocy także będziemy miał cały czwartek do dyspozycji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam :0

Moje dziecko spalo dzis godzine popoludniu i jak zamierzalam ja brac do kapania to jej sie ubzduralo ze ona idzi juz spac, polozyla sie i ryk ze ja chce kapac. No ale jakos sie udalo. tak ogolnie to spokojny dzien tylko wkurza mnie to lato.... 😞

Dagi w takim raziie bede w czwartek, tak jak mis wstanie wiec mysle ze kolo 10 🙂

A co pikniku to ja moge byc ale moj Pawel jest jakis dziki jesli chodzi o te sprawy i powiedzial ze on raczej nie... 😞 wkurza mnie to bo ja mimo ze nie znam jego znajomych to z nim wychodze jak trzeba a on ma mnie w nosie.
A co do piwka to ja bym wolala jak misio zasnie bo wiecie, Paweł nie wykapie i nie uspi wiec bede musiala sie spieszyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas już cisza. Pogoda taka, że nic się nie chce. Kacper osowiały ale jakoś udało się przebrnąć z moją marudną przez ten dzień.

To z piwkiem ustalcie jakoś datę i godzinę bo ja tak na prawdę mogę się dostosowywać w tygodniu po 16 jestem wolna a weekend mam w razie czego wolny.

Ani zaglądaj do nas częściej 🙂 Napisz co tam u Ciebie i Blanki słychać ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Mati jeszcze się męczy, dziś wróciłam później bo siostra się spóźniła, bo był jakiś wypadek niedaleko AWF\'u i tramwaje stały.
Co do spotkania to w piątek pracuje do 18 ale też wolałabym najpierw wykąpać i nakarmić Matiego. Myślałam, że jak na piwko to spotkamy się wieczorkiem jak położymy dzieciaki do spania 🙂 W kolejną sobotę jestem umówiona z koleżanką, już dawno to ustalałyśmy, mamy zapłacony kupon na snookera więc nie bardzo mogę odłożyć, a 13 sierpnia będę w pracy do 22. Jeśli nie dacie radę w ten weekend to będę musiała obejść się smakiem 😞
Karina może uda ci się namówić Pawła, co on taki jest :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...