Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
na razie wydaje nam się że to ta spokojniejsza Dziewczynka 🙂
w zasadzie w ogóle nie płacze, no może tylko wtedy jak jest głodna, Paulinka jak była głodna potrafiła zrobić niezłą zadymę 🤪 🤪 🤪
taka kochaniutka jest 🙂
ile takie Maleństwo potrafi sprawić radości 🙂 🙂 🙂 mogłabym patrzyć na nią bez przerwy!
a Paulinka wraca w przyszły wtorek, już głupieje bez niej, nie myślałam że można tak tęsknić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daguś u nas super 🙂 Blanka biega i rozrabia teraz ma etap a kąsne cię z zależności od tego kogo ma pod ręką 🙂
zazdroszczę wam spotkania u mnie w tym temacie bida z nędzą 😞 remont nas dobija a raczej wykańcza po troszeczku...
mam pytanie jak karmiłyście swoje dzieciaki w wieku Blanki? 10 miesięcy ma już skończone z tym, że u nas mleko i pochodne odpadają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Ania jesteś wreszcie 🙂
jak mleczko i pochodne odpadają to co Wy jecie?
mój głodomór je wszystko więc my nie mamy problemu i w zasadzie nigdy z nią nie było
ale skoro nie chce mleczka to na śniadanie jakieś kanapeczki możesz dawać, potem obiadek, owoce, kolacja jak nie chce kaszki to pewnie też jakieś kanapki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu zazdroszczę Ci tego 🙂 Taka mała kruszynka, kochana 🙂
To jeszcze tydzień i będziesz miała dwie kruszynki przy sobie. A powiedz mi jak to znosi Paulinka??jest grzeczna u dziadków ??

Aniu Kacper w tym wieku jadł jeszcze mleko i kaszki, obiadki i deserki większość w sumie ze słoików do tego jakoś kanapkę czasami - zresztą jak był w tym wieku to w ogóle nie miałam z nim problemów jedzeniowych teraz za to pokazuje na co go stać

Gosiu a ty gdzie się podziewasz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga wiesz teściowie tak do końca pewnie nam nigdy prawdy nie powiedzą ale teściowa na każdym kroku powtarza że Paulinka jest bardzo grzeczna, nie ma problemu z jedzeniem i spaniem. W zasadzie całymi dniami są na polu więc się wybiega. Dwa pierwsze dni miała takie cięższe bo to w sumie nowe miejsce dla niej ale teraz już jest ok, mam nadzieję że tak na prawdę jest. Ma tam kotka i podobno jeździ na nim 🙂 a kot o dziwo nic sobie z tego nie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno wszystkiego nie mówią 😉 😉ale na pewno wszystko jest w porządku i Paulinka ma fajne wakacje.

My myślimy początkiem września zawieźć Kacper na jakiś czas do mojej mamy. Może uda nam się zorganizować dla nas jakieś mini wakacje 🙂

Ja już mowie dobranoc uciekam książkę poczytać.

Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Moja mała śpi 🙂 a ja obiadek juz zrobiłam i odpoczywam 🙂 🙂

Asiu fajnie, że Weroniczka grzeczna 🙂 ale szkoda ze Paulinka dopiero za tydzien wraca 😞 im czesciej mysle o Werinice tym bardziej chce miec drugiego bobasa 😞

Ania Blanka to chyba niezla rozrabiara! 🙂

Moja siostra zafundowała mi na imienny masaz bańką chińska, już sie nie mogę doczekac 😁 😁 może pomoże cos na ten mój celulit 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Dagi jak macie tylko mozliwosc to jedzcie gdzies sami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja mam dzisiaj od rana lenia i nic mi się nie chce. Dobrze, że Kacper poszedł na drzemkę to mogę się bez wyrzutów sumienia obijać. Obiadu nie ma 😞 Nie chce mi się nic 😞

Karina a kiedy masz imieniny ?? Prezent super 🙂

A jak robimy z tym piwkiem????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja dopiero teraz mam chwilkę czasu,ale jestem padnięta.

No i tak:W czwartek Dagus dam radę wpaść,ale popołudniu ponieważ przedpołudnie mam zajęte.
A piwko...nie wiem może i dałby rade się zamienić tylko kurde czy on mnie puści tak późno 🤪 bo to cholerny zazdrośnik i będzie co 5 minut wydzwaniał gdzie jesteśmy,co robimy kto jest...itp

Ani jak dawno Cie u nas nie było,super,że u was ok 🙂 czemu Blanka nie je mleka??

Aha jeśli chodzi o piknik to też raczej bedę sama bo też mam tak jak Karina DZIKA 😁 😁 😁 na siłe go ciągła nie bedę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi imieniny mam we wtorek. Ja dzis zrobilam szybki obiadek, pol godzinki i gotowe. Kawaleczek boczku pokrojonego w slupki podsmazasz z czosnkiem na patelni. Potem dodajesz 2 piersi z kurczaka pokrojonego w paseczki. Doprawiasz vegeta. dodajesz pare pokrojonych papryczek czili(zielone marynowane). Gotujesz makaron farfalle(kokardki), wrzucasz do garnka w ktorym smazylam kurczaka i reszte, zalewasz smietana 30% i gotowe 🙂 ja robie z 2plasterkow boczku, 2 piersi, 250g makaronu, okolo3-5 papryczek zalezy jakie ostre chcecie i 0,5l smietany 🙂

Gosia dlaczego nasi faceci tacy sa? Ja to bym tak chciala zeby Pawel wykazal troche zainteresowania moimi znajomymi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas już cisza 🙂

Zebrałam się w sobie, żeby coś dzisiaj zrobić i w końcu udało się wystawić trochę ubranek po Kacprze. Jeszcze planuje wózek sprzedać to coś kaski zawsze wpadnie.

Byliśmy u brata K zobaczyć się z teściami bo są oboje i pomagają im w przeprowadzce, zrobili z tego takie wielkie wydarzenie jak nie wiem. Pomagają im jakby co najmniej małymi dziećmi byli i nie umieli sobie z niczym poradzić.

Teściowa oczywiście zdążyła mnie wyprowadzić z równowagi a byliśmy tam nie cała godzinkę. Wprosiła się do nas na weekend w ogóle nie pytając czy jesteśmy czy nie mamy innych planów, bo ona w poniedziałek am wizytę u lekarza. Dlatego cholera musi w sobotę przyjechać no szlag mnie trafił 😠 😠 😠 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas też cisza, Weronika śpi, Rafał ogląda mecz a ja mam troszkę czasu dla siebie 🙂
jutro mam wizytę kontrolną w szpitalu, nie chce mi się jechać no ale jak trzeba to trzeba
a w czwartek przychodzi położna

Karina
fajny przepis, zapisuje i kiedyś wypróbuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Asia, Weroniczka jest cudowna, i jakie ma wielkie oczy 🙂
Gosia ty też ma prawo żeby się rozerwać więc niech mąż odłoży zazdrość na bok, to tylko babski wieczór i plotki ploteczki 😉
To co w sobotę zaklepane już na 100% ??
Mati śpi, Tomek w pracy, błoga cisza 🙂 Dziś nic nie sprzątam i nie gotuje, w pracy był straszny ruch, bułkę jadłam godzinę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój niejest zazdrosny... nie wiem czy to dobrze czy źle 😁 😁

Asiu dziekujemy za pozdrowienia 🙂 Weronika jest cudaśna! Juz sie nie mogę doczekać kiedy ja zobacze na żywo 🙂

Daga za przeproszeniem walić teściową, chyba każda jest upierdliwa 🙂 🙂

Mała śpi, Paweł meczyk a ja odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to ja z Pawlem nie mam takich problemow on wychodzi sam, ja sama(choc teraz nie mam jak) ale jak nie bylam w ciazy to on wiecznie siedzial w knajpie na wielopolu a ja przewaznie pracowalam w weekendy i nie bylo nigdy problemu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Moje dziecię w żłobku!!!!!!!!!!!!! za pół godzinki idę go odebrać. Dzisiaj tylko na probe zobaczymy jak będzie. Jak wychodziłam to płakał ale jak zamknęłam drzwi to już było cicho więc może nie będzie tak źle. Na razie będzie chodził na karnet - 30 godzin w miesiącu a potem się zobaczy. dziwnie mi tak w domu samej. Ale przynajmniej na spokojnie zrobiłam sobie zakupy 🙂 Zaraz polecę jeszcze na pocztę wysłać paczkę bo już mi się jedna bluza sprzedała 🙂
I muszę zacząć szukać jakiejś pracy. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej jestem trochę przerażona.

Jak dziewczyny z jutrem o której będziecie??


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi ile placicie za taki karnet 🙂 nie przejmuj sie, Kacprowi napewno sie krzywda nie stanie a Ty sobie troche odpoczniesz. U mojej siostry jest paca na barze w hotelu, płacą 8 na godznie 15 dni w miesiacu po 8h czasem wiecej, ja bym poszla ale nie mam co zrobic z Dzieckiem wiec jesli bys chciala to zapytam czy jeszcze aktualne 🙂 Sprzedajesz ciuszki po Kacprze? Jak cos to zapytam kolezanki jest w 25tc i słabou nich z kasa bo szef nie płacił za nią skladek i zus nie daje jej pieniedzy moze by kupila bo jednak wyjdzie taniej. A co do jutra Dagi to nie wiem czy bede bo moje siostra chciala wpasc z Julia ale to jeeszcze nic pewnego, mam nadzieje ze sie nie obazisz jak przelozymy to na za tydzien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...