Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂

Dziecię usypia, zmęczone zabawami w żłobku 🙂 dzisiaj w ogóle nie płakał i Pani mówiła, że bardzo ładnie się bawił. Jak wychodziłam to nawet na mnie nie patrzył bo już był zajęty zabawą. Ale jak przyszłam to widać było, że się ucieszył 🙂 A ja zdążyłam zrobić sobie na spokojnie obiad i na zakupy jeszcze poszła.
We czwartek pójdzie na 3 godzinki zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Ale głupia pogoda ja juz mam tego dość juz myślałam,że obejdzie się bez desczu ale gdzie to chyba juz nie mozliwe 😞
Deszcz nas przegonił ze spacerku 😞a teraz juz mi sie nie chce iść

Daga kobieto jak ja Ci zazdroszcze że Kacperek chodzi do żłobka MI Nikola nie ma szans zeby tam została a tez bym ja chciala zostawiac tak czasem zeby sie z dziecmi umiala bawic.
Jestescie jutro do południa bo moze byśmy wpadły na kawke??

Asia jest juz Paulinka??

Karina ale macie spanie nic tylko pozazdrościć!
KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENIN 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia spróbuj ją zostawić, każde dziecko na początku troszkę popłacze po czym się przyzwyczaja. W tym żłobku na próbę za darmo możesz zostawić na 1-2 godzinki. Po prostu spróbuj. Zostaw ją i idz do domu a po 2 godzinkach ją odbierz i zobaczysz. Krzywda jej się tam nie stanie. Mówię Ci po prostu spróbuj 🙂 Bo a nóż się okaże, że się będzie ładnie bawić.

Karina wszystkiego naj naj naj z okazji imienin 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Asia napisz koniecznie jak Paulinka zareagowała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂



Młoda padła juzo 20 ale spala przez dzien 40 minut i wygonila sie z Julią na placu zabaw 🙂
Masaż super! po jednym razie widze efekt pojde jeszcze pare razy i kupie sobie sama bańki bo kosztuje ok 20 zl a to łatwe 🙂 🙂

Asiu jak tam Paulinka?

Gosia mysle, że Daga ma racje z tym zlobkiem. Ja bym sama zapisala moja ale nie mam kasy nawet zeby kupic karnet. Jak Nikoli sie spodoba to ok a jak nie to nie musi chodzic 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas już cisza 🙂 Cisza w sensie, że Kacper śpi bo K. już jest tak przemęczony pracą, że jest dosłownie nie do zniesienia 😞 Byle do 5 września bo podobno w tedy ma dostać urlop. Jak mi mąż nie odpocznie to chyba zwariuje ja i on 😞

Karina a na czym polega ten masaż ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Nikola teraz dopiero padła 🙂i wreszcie cisza 🙂

A ze żłobkiem jest tak ,że ja byłam juz z nia i ona na samym wejsciu bardzo plakala no i moze by sie w koncu przyzwyczaiła ale ja bym musiala isc do pracy bo tak to tez z kasa krucho zebym ja w domu siiedziala a ona w żlobku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

My byłysmy na kawce u Kacperka i Dagi 🙂
Pogoda piekna,ale to tylko na chwile 😞
Nikola póki co jescze śpi,ale pewno zaraz się obudzi i skończy się laba 🙂

Karina jejku to cała noc tak Paulinka spi az do 10 🤪 moje marzenie tez chce choc jedna taka noc 🙂

Daga dzięki za kawke i odprowadzenie nas 🙂

Asia opowiadaj jak tam Paulinka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂

Kacper usypia 🙂 Ja już zimne piwko otworzyłam jeszcze czekam aż mi mąż do sklepu poleci po chipsy bo mnie naszło 🙂
W końcu super pogoda po drzemce od razu na spacerek i wróciliśmy razem z tatusiem po 19 ( bo mój K. pracuje przecież tylko do 16 😠 )
Jeszcze tylko miesiąc, jeszcze tylko miesiąc - moja nowa mantra!!!! Jak nam nie wypali z jakimś wyjazdem to zostaniemy w domku na tydzień sami i sobie jakiś remont zrobimy a przy okazji pobędziemy tylko ze sobą 🙂

Jutro Młody do żłobka a ja ma w planach mycie okien i sprzątanie - nie ma to jak korzystać z chwili wytchnienia.

Gosia my również dziękujemy za kawkę 🙂 ( autko Wasze mamy w wózku, zapomnieliśmy oddać ☺️ ) Idziecie z nami w poniedziałek na 2h do żłobka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Przepraszam że nie zaglądałam ale musieliśmy się w miarę ogarnąć z dwiema dziewczynami 🙂
Teraz obie już śpią więc mamy spokój 🙂 i piwko też jest 🙂
Na razie jest w miarę spokojnie, Paulinka chodzi i robi Weronice cacy a jak ta płacze pokazuje na nią i woła kogoś z nas 🙂 tak na prawdę zobaczymy jak będzie jak Rafał wróci do pracy. W piątek czeka nas pierwszy test bo Rafał jedzie na cały dzień do Kielc.
A Paulinka wczoraj jak nas zobaczyła to troszkę przez chwilkę dziwnie na nas patrzyła ale zaraz wróciła do normalności 🙂
Oczywiście urosła i czego się najbardziej obawiałam przybrała na szerokość i to sporo i jestem wściekła z tego powodu, ale jak usłyszałam ile ona jadła to nawet dla mnie byłoby za dużo.
No nic, trzeba teraz powrócić do normalności.

Idę teraz poczytać co u Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina co prawda spóźnione ale najlepsze życzenia z okazji imienin 🙂

Gosiu ja myślę podobnie jak dziewczyny, jak nie spróbujesz to nigdy się nie przekonasz jak Nikola zareaguje, a może Twoje obawy są bezpodstawne i będzie się dobrze bawić? warto spróbować tym bardziej skoro to nic nie kosztuje.

Daga jak Kacper do żłobka to Ty powinnaś nogi do góry, książka w rękę, dobra kawa a nie jakieś mycie okien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest Asia 😘 😘 😘 Będzie dobrze. Dacie sobie radę na pewno a z czasem Paulinka na pewno zacznie "pomagać " 🙂 i niestety tak to jest u dziadków trzeba jeść i nie ma się wyboru 😞

Aniu Kacper od samego początku zasypia sam, był przez pewien moment taki okres ze potrzebował któregoś z nas ale bardzo szybko go nawróciliśmy na stare tory 🙂
I na drzemkę i na noc zasypia tak samo.Butla w dzień z soczkiem ( wiem wiem ze to szkodzi na zęby ale z czasem pewnie się jej pozbędziemy) zabieram butle, wkładam smoczek, głaszczę po główce i wychodzę zamykając drzwi.A na noc po kąpieli ubieranie buzi buzi dla tatusia i mamusi butla z mlekiem , smoczek, i zamykam drzwi. Jak płacze to do niego nie idę, chyba, że woła bo ja się drze "daduś" to trzeba iść. Ale jeżeli tylko płacze albo marudzi to nie idę tylko czekam aż zaśnie.Po jakimś czasie idę go przełożyć bo zazwyczaj zasypia w przedziwnej pozycji , przykrywam i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...