Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ja dopiero teraz bo właśnie Dziewczynki poszły spać więc mam chwilkę 🙂
Paulinka wstała dziś o 3:45, jak zobaczyłam na zegarku to zwątpiłam we wszystko, na szczęście o 5 postanowiła jeszcze się zdrzemną i do 7 spała, a Weronika tradycyjnie do 7:30 🙂 🙂 🙂

ja już w zasadzie wszystko zrobiłam, muszę tylko odkurzyć, ale to czekam jak Dziewczynki wstaną

Daga zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Kacperka a dla Ciebie dużo siły 😘
no i koniecznie dajcie sobie na razie spokój ze żłobkiem

Gosia powodzenia u dentysty i daj znać co Wam powiedział.
a co do spania to u nas niestety też walka, ale już kładę ją dopiero jak sama chce, nic na siłę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
W końcu zebrałam się i włączyłam komputer 🙂 U nas po staremu, w weekend kupiliśmy Matiemu kurtkę i spodnie na zimę, w sklepie udało się przymierzyć tylko kurtkę. Nie wiem jak u was ale dla nas wyprawa do sklepu z małym to tragedia, płacze, wrzeszczy i się wyrywa. W domu okazało się że spodnie są zbyt szerokie, zwrócić nie możemy co najwyżej wymienić na inny komplet.
Gosia jak u dentysty???
Daga szkoda Kacperka, życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas też ciężka noc 😞
Wczoraj Nikola popołudniu spała od 13 do 16 a jak się obudziła to miała już lekko gorączkę i biegunkę,więc dentysta znowu przełozony 😞
A biegunke ma do tej pory jeszcze nigdy tak nie miała co zmienie pieluszkę to znowu jejku i nie wiem czy znowu jakis wirus czy co 😞

Aneta jesteś wreszcie 🙂 u nas jest masakra z ubieraniem tzn.jak chce jej coś kupic i przymierzyć to nie ma szans wrzask jak nie wiem co i ucieczka 🙂

Daga jak u was lepiej coś?

Asia a co tak Paulinka wczas wstaje 🙂 Weronika sie nie budzi przez to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas już cisza i wieczorny spokój 🙂
dzisiejszy dzień całkiem przyjemny, Dziewczynki grzeczne 🙂

Aneta
u nas na zakupach dokładnie to samo, szaleństwo!!
my w jedną stronę, Paulinka w drugą 🤪 🤪 🤪
a przymierzenie czegokolwiek graniczy z cudem

Gosia i Daga
co u Was?? Jak Dzieciaki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 😉
Ja już ugotowałam i wyprasowałam i zasłużyłam na odpoczynek, Tomek zaraz przyjdzie i przyniesie piwko 😉 Jeśli chodzi o książkę to naprawdę polecam Jodi Picoult - "Krucha jak lód" Jak któraś z was przeczyta to napiszcie, nie będę teraz zdradzać szczegółów.
Gosia dobrze że Nikoli przeszło, może czymś się struła.
Daga jak Kacperek?
Asia dziewczynki grzeczne? A co to za święto? 🙃 musimy się w końcu umówić, muszę oddać ci książki i pożyczyć następne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, strasznie współczuję... Tobie i Kacperkowi. I w takiej sytuacji chyba też olałabym żłobek...
Asia, to ładną miałaś pobudkę w środku nocy 😁 Oby jednorazowo 🙂
Gosia, a wiadomo skąd takie problemy z ząbkami?
Aneta, jak Mateusz? Przyzwyczaił się do życia bez plasterków i okularków? 🙂

U nas w sumie bez zmian. W kupkach wciąż czuć drożdże, więc antybiotyk przedłużył się nam o 2 tygodnie, z czego został jeszcze tydzień. I niestety problemy ze snem. Powiedziałabym, że po szczepieniu (było we wtorek), ale chyba za długo by to już trwało. W środę urzędował do 23, w czwartek do 22, w piątek podobnie, w sobotę do 23, w niedzielę nie pamiętam ☺️, wczoraj do 21:30, dziś do 21. I budzi się z samego rana - koło 7-8. W nocy karmię około północy, potem koło 4-5. W ciągu dnia 2-3 drzemki - i to baaaardzo długie... Nie mam pojęcia czemu się tak wszystko rozregulowało 😞
Na dodatek mąż się porządnie przeziębił, a ja już bez tego od ponad tygodnia chodzę niewyspana, więc nie wyobrażam sobie jeszcze zero pomocy z jego strony, a niestety nie powinien mieć kontaktu z Tomkiem, żeby go nie zarazić. Ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

u mnie cisza więc ja się relaksuję 🙂
Paulinkę dzisiaj wcześniej zmogło ale to dobrze bo straszna maruda była, nie wiem czy to przez tą pogodę bo spała ładnie do 7:30

ja dzisiaj śpię na stojąco i mam nadzieję że kawa postawi mnie na nogi 🙂

Daga jak u Was????

Karina a Ty już całkiem o nas zapomniałaś?????

Magda współczuję nocek 😞 ale mam nadzieję że u Tomka wszystko wróci do normy.
Zdrówka dla męża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

U nas też już powoli robi się cicho.
Czujemy się kiepsko, w sumie to nie wiem które z nas gorzej 😞
Masakra z miejscami u lekarza, wszyscy chyba chorują. Jak dzwoniłam w poniedziałek to wolne miejsca były na piątek. Zrezygnowałam myśląc, że mi w końcu przejdzie ale z dnia na dzień czuje się co raz gorzej więc będę musiała poszukać jakiegoś lekarza choćby prywatnie.

Kacper maruda straszna, chodzi za mną i tylko mama,mama,mama. nic nie mogę zrobić bo muszę być blisko niego i koniec 😞
Wczoraj po antybiotyku tak żygnął, że i ja i on i kanapa była cala załatwiona 😞

Asiu ja bym z chęcią książkę pożyczyła no i oddała te co mam tylko nie wiem jak 😞

Gosiu zdrówka dla Nikoli.

Magda współczuje nocek ja ostatnio mam bardzo podobne, niby zasypia ok 20 ale do tej 7 rano zdąży obudzić się z jakieś 5-6 razy 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas wszystko ok Nikolce przeszło to chyba był taki jednodniowy wirus bo przytruc to raczej nie miała sie czym.
Ja też bym chętnie coś poczytała,koniecznie musicie mi cos pozyczyc i tak szczerze to nigdy nie czytałam tego Cobena 😞 może uda nam się spotkać w najblizszym czasie chocby na kulkach 🙂

Magda współczuje tych nocek ja powiem Ci,że dopiero od 2 miesięcy śpię z mężem w łóżku tak to spałam z Nikola i budziła się ok 4-8 razy w ciągu nocy ja już miałam dość tego.
Daguś a co Cie tak wzięło,jejku dużo zdrówka dla Ciebie,aha a do lekarza to może jedź wieczorem np.na Kutrzeby POWIEDZ,ŻE cI SIĘ POGARSZA I COŚ TAM I ŻE NIE MOŻESZ DO JUTRA CZEKAĆ A OSRODEK JUZ ZAMKNIETY JA NIERAZ TAK jeździłam i z Nikola tez jak np.w weekend cos ja wzięło.
Asia to super,że Paulinka zdecydowała się na drzemkę a ty odpoczywaj i trzymaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas nastała już wieczorna cisza 🙂
mam nadzieję że nocka przynajmniej do 7

już nie mogę się doczekać piątku bo Rafał ma wolne aż do 1 i jedziemy do Sącza więc wypocznę wreszcie a że jeszcze zapowiadają super pogodę to już w ogóle się cieszę 🙂 🙂 🙂

Daga
zdrówka!!!!!!!!!! strasznie mi Was szkoda że tak się męczycie 😞 😞 😞
a z książkami coś pomyślimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Mati jeszcze rozrabia w łóżeczku 🙂 i nie wygląda na śpiącego.
Asia ale wam dobrze, pogoda też wam powinna dopisać bo zapowiadali że będzie ładnie 🙂
Magda może Tomek za dużo śpi w ciągu dnia i wieczorem nie może zasnąć. A Matiemu bardzo dobrze bez plasterków ale okulary nadal nosimy.
Daga no to się pięknie załatwiliście, mam nadzieję że złapiesz jakiegoś lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny! 🙂

Jestem po ciezkim tygodniu 🙂 Pare dni spezonych u mamy, dzis u lekarza bo Paulice wyszly jakies chrostki na rekach i nasza doktor stwierdzila ze to mięczak zakaźny, nic strasznego tylko leczenie trwa od kilku mieisiecy do nawet 2 lat 😞 mamy jeszcze dermatologa odwiedzic zeb potwierdzil.

Daga wracajcie do zdrowka!

Asia nie zapomnialam tylko ostatnio mało czasu spedzam przy kompturze a na dodatek jutro zaczynam prawko wiec juz w ogole nie bede miec chwili dla sieie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Portal Rodzinny Kraków wraz z Rodzinnym Centrum Położniczym Koala zaprasza do udziału w dyskusji na forum naszego portalu. Rozmowa będzie moderowana przez eksperta Magdalenę Niemyjską – prywatnie mamę 2 dzieci, a zawodowo – doulę.

Temat najbliższej dyskusji:
Spanie z dzieckiem – moda czy wygoda?
27 października br., godz. 10:30-11:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na początku dziękuję za wsparcie 🙂 A Tomek dziś zasnął o 20! 🤪
We wtorek i dzisiaj byliśmy na rehabilitacji - kręcz szyi, całe szczęście niewielki, ale i tak trzeba rozmasowywać. Tomek strasznie płacze, nie podoba mu się to bardzo, a i ja przyznaję, że aż zamknęłam oczy widząc, jak pani rehabilitantka wygina mu głowę na wszystkie strony... Brrr.. Czeka nas jeszcze 8 wizyt, jakoś musimy to przetrwać.
Aaa, i się pochwalę - po wieeeelu przemyśleniach w końcu zamówiłam sofę 🙂 Będzie za miesiąc, ale już się nie mogę doczekać 🙂

Daga, a Wy jak się czujecie? Choróbsko przechodzi?
Karina, zaczęłaś już jazdy czy najpierw teoria a potem dopiero na miasto?
Aneta, a okulary długo będzie nosił? Wydawało mi się, że to też na tego zezulca było, a nie z powodu wady wzorku, ale pewnie mi się coś pomieszało. No, i kiedy się widzimy? 🙂
Asiu, zazdroszczę chwili relaksu 🙂 Nie wiem dlaczego, ale w ciągu dnia czas mi tak szybko płynie i nic konkretnego nie udaje mi się zrobić. Mieszkanie ponownie zapuszczone, nadganiam wieczorami zmywanie, ale mam wrażenie, że to jakaś syzyfowa praca. O odkurzaniu czy łazience nie wspomnę. I każdego dnia obiecuję sobie, że posprzątam, ale potem nie ma kiedy... Ech 😞 Chciałabym być tak zorganizowana jak Ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na rehabilitację chodzimy na os. Centrum B.
Odnośnie sofy - mieliśmy dylemat, czy odnawiać obecne łóżko czy zainwestować w coś nowego no i stanęło na nowym. Potem był problem jakie dokładnie, bo przestrzeń mieszkaniowa nieduża. Ale w końcu... 🙂 A jak już sofa przyjedzie (za miesiąc-1dzień 😁 - mąż się ze mnie śmieje, bo się cieszę jak dziecko) to jeszcze kupię dywan, żeby Tomek miał po czym pełzać 😁

Dla mnie też może być weekend, akurat żadnych planów wyjątkowo nie mamy, ale raczej w niedzielę, bo w sobotę będę się starała co nieco posprzątać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...