Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kumpel Krzyska ma firmę i póki się nie przeniesie do nowego lokalu ( którym mam mu znaleźć ) to mogę pracować z domu. Ogólnie to i papierki i organizacja i sprzedaż multimediów do szkół i biznesu.
Co z tego wyjdzie zobaczymy, póki co sporo do przeorganizowania zwłaszcza, że Młody chyba odpuści sobie drzemkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jestem 🙂 żyjemy 🙂 i mamy się dobrze

Daga super że znalazłaś pracę 🙂
Niania na pewno jakaś się znajdzie 🙂 a co do wysypki to jeszcze nie zeszła, w sadzie dzisiaj Weronikę tak na prawdę wysypało.
Ale ona jak to zwykle banan od ucha do ucha 🙂 🙂 🙂

i cieszę się że zdjęcia się podobają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga to życzę powodzenia! Dobry jest portal niania.pl ja tam szukałam niani zanim okazało się że babcia zostanie z Matim.
Asia to przynajmniej macie trzydniówkę za sobą 🙂 Ja właśnie myślę co tu robić w ten długi weekend 🙂 Dostaliście te bilety na koncert?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z koncertem to długa historia 😞 .......... po krótce, w sobotę rano zadzwoniła do mnie mama że jej szwagier jest w ciężkim stanie i jest w szpitalu (generalnie ma raka) a jego żona czyli siostra mojej Mamy opiekuję się ich Mamą bo Babcia jest już nie chodząca i w związku z tym jak ciocia chce pojechać do wujka ktoś musi zostać z Babcią no i Mama myślała że będzie musiała jechać do Katowic opiekować się mamą, ale okazało się że ich brat zajmie się Babcią więc Mama może zostać z dziewczynkami..............ale dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałam......mam nadzieję że jutro uda nam się kupić bilety

wiem że ten cały tekst to chaos ale nie wiem jak to inaczej opisać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem 🙂

ale piszę normalnie ostatkami sił 😞
Weronika ma chyba skok rozwojowy i nie wyrabiam, cały czas awantura, jeść w ogóle nie chce 😞 😞 😞 katastrofa normalnie, nie poznaje swojego dziecka, mam nadzieję że to przejściowe

mamy bilety na koncert........więc w sobotę SZALEŃSTWO!!!!!!!! już nie mogę się doczekać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

a co tu taka cisza?????

u nas w miarę dobrze, w miarę bo Weronika dalej ma nie najlepszy czas a Paulinka jej wtóruje więc mam wesoło 🤢 🤢 🤢

dzisiaj byliśmy na zakupach i dostałam od mężula nowego Cobena i nową płytę Comy 🙂 cieszę się ogromnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, gratulacje! I powodzenia w szukaniu niani! 🙂
Asia, udanego koncertu 🙂

Wpadam tylko na chwilę by powiedzieć, że nie będzie nas pewnie do poniedziałku - wyjeżdżamy na weekend. Mam stracha, bo to pierwszy taki wyjazd na kilka dni z Tomkiem, na dodatek w okolice Zakopanego, więc będzie zimno, a ja nie lubię gdy jest zimno 😞
No nic, koniec jojczenia, bo w sumie to się cieszę, że jedziemy. Trzymajcie się ciepło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem po ciężkim dniu, na szczęście już dobiegł końca, Dziewczynki śpią a ja dostałam od mężula butelkę czerwonego wina żeby mi się nie nudziło w ten samotny wieczór 🙂

więc Wasze zdrowie Mamusie 🙂 🙂 🙂

pomimo dalszego niezbyt dobrego samopoczucia Weroniki udało mi się dzisiaj wszystko posprzątać, zostało mi tylko umycie podłóg, ale najpierw obiecałam sobie do Was napisać.......a że czeka mnie długi, samotny wieczór to jeszcze zdążę 🙂

Magda udanego wyjazdu 🙂 odpocznij!!

a gdzie reszta????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Nareszcie weekend, i to aż 3 dni wolnego 😁 Teraz popijamy piwko i będę robić farsz do pierogów ruskich bo mnie takie smaki złapały 🤪
Magda udanego wyjazdu i nic się nie martw, Tomek złapie trochę świeżego powietrza 🙂
Asia tobie chyba zbyt dobrze z tymi prezentami 😜 a czemu przed tobą samotny wieczór? Weronika już się troszkę uspokoiła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To zapraszam, a jakby nas nie było to zostawię klucz pod wycieraczką 🙂 Może wybierzemy się gdzieś z małym, może na wieś do rodziców Tomka. Jakoś trzeba wykorzystać te wolne dni.
A wy tam za bardzo nie szalejcie na koncercie 😁
Fajny film idzie ta tvn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tutaj cisza ....

U nas wszytko ok, tylko kiepsko z czasem. Jeszcze nie pracuje ale i tak dużo do zrobienia mam a Kacper co raz rzadziej śpi w dzień 😞 Teraz mam chwilkę bo usnął.
Mamy już nianię, zobaczymy jak się sprawdzi 🙂
W weekend była u nas moja rodzinka także Młody się z nimi wyszalał.
Kochany się teraz zrobił, odkąd nie chodzi do żłobka jest innym dzieckiem. Chyba źle zrobiłam posyłając go tam.

Asiu opowiadaj jak było na koncercie???? I jak tam dziewczynki???

Karina zaglądaj częściej, wiem, że jest problem z czasem ale dawaj znać co u Was ?? no i jak prawko???

Magda a Wam jak się udał wyjazd ???

Gosiu pracujesz już??? Jak wrażenia??

Aneta a u Was co tam??


No i gdzie się powiedziewa Ela????Jak Bartek?? Jak maleństwo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂

U nas też wszystko ok tylko z czasem kiepsko,a nawet bardzo kiepsko 😞
Jesteśmy zdrowe,a to najwazniejsze 🙂

Ja dzis miałam ostatni dzień szkolenia,no może tak źle nie bedzie w każdym razie bardzo się ciesze z umowy 🙂 a w praktyce sie okaże jak będzie 😉

Daga jak znalazłaś odpowiednią nianię?

Asia jak po koncercie??

Karina no właśnie jak tam to twoje prawko??

Magda wyjazd udany??

Aneta a co tam u was jak tam Mati??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

niedawno wróciłam od fryzjera i czuję się jak nowo narodzona, w sobotę byłam u kosmetyczki więc już pełnia szczęścia 🙂 🙂 🙂

weekend bardzo udany, a sobota już szczególnie 🙂 wyszaleliśmy się na koncercie za wszystkie czasy, potem odwiedziliśmy jeszcze kilka knajpek na Kazimierzu, więc wieczór na prawdę udany.........tego mi trzeba było a w niedzielę spanie do 11 i śniadanie do łóżka 🙂 🙂 🙂

Dziewczynki u Rodziców były bardzo grzeczne 🙂
dzisiaj miałam tylko przeprawę z Weroniką, musi powrócić do normalności że nie zawsze ktoś może być przy niej......ale dwa, trzy dni i będzie dobrze, oczywiście do następnego wyjazdu 😉

Daga
gdzie znalazłaś nianię? i kiedy zaczynasz pracę?

Gosia super że nastawienie do pracy pozytywne, to już połowa sukcesu 🙂

Karina fajnie, że do nas zajrzałaś 🙂 jak tam prawko?

Magda jak po weekendzie?

Aneta jak Mati? chodzi już ładnie??

Ela co u Was????

Rafał pojechał do Biedronki po pieluszki a ja czekam na niego, Dziewczynki już śpią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas też już cisza 🙂
Mieliśmy wczoraj mały wypadek - Kacper rozbił szklankę i ma przecięty kciuk 😞 dzisiaj mu się dwa razy krew z niego puściła ale na szczęście ładnie daje sobie przykleić plasterek.

Asiu super, że weekend udany 🙂 Zazdroszczę takiego szaleństwa i lenistwa 🤪 🤪

Co do niani to dałam ogłoszenie na gumtree i sporo osób się zgłosiło z 5 przeprowadziliśmy rozmowę i jedną dziewczynę wybraliśmy czy dobrze okaże się w praniu. Ale zaufałam intuicji i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie 🙂 Przychodzi do nas we czwartek na 2 godzinki.
Pracę jako taka zacznę chyba dopiero w przyszłym tygodniu. We środę jadę do Szefa 😉 na rozmowę i zobaczymy kiedy dokładnie zaczynamy 🙂

Szkoda, że mieszkam tak daleko od mamy bo najchętniej to z nią bym zostawiła Kacpra a tak to dupa... no ale trudno, jakoś trzeba sobie z tym poradzić.
Mniej oporów miałam przed żłobkiem niż przed nianią - nie wiem dlaczego 😞

Gosiu super, że jesteś pozytywnie nastawiona, na pewno wszystko będzie dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...