Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na pewno uda się nam jakoś umówić w weekend 🙂 Może w ten ?? Co prawda my w sobotę mamy plany ale to raczej rano.
A może jakoś po południu się umówimy na jakiejś salce ??

A niania jest z Sącza także jak coś to Asiu ... 🤪 🤪 🤪 to wiesz 🤪 🤪 🤪 będę miała interes 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam!
U nas długi weekend udany, już się przyzwyczailiśmy, że Mati przy nas nie chce spać w ciągu dnia 🙂 Za to zasypia wieczorem bardzo szybko, niestety postępów w chodzeniu nie ma, jest tak jak ostatnio pisałam.
Asia pochwal się nową fryzurą, prosimy o jakieś zdjęcie 😉
Daga wcale ci się nie dziwię, że masz większe opory przed nianią niż żłobkiem, ciężko jest też wybrać odpowiednią osobę ale już niedługo zobaczysz jakie ta dziewczyna będzie miała podejście do Kacpra i czy on ją polubi 🙂
Gosia a ty kiedy zaczynasz pracę? Jak Nikola?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Ja tylko na chwilke powiedzieć wam,że dzis jadę do siostry i wrócę we czwartek 🙂 🙂

Co do spotkania to ja odpadam a szkoda 😞 😞 😞
Ten weekend to pierwsze dwa dni mojej pracy,potem pracuje w srode,a potem znowu w sobotę,także widzicie mam mnóstwo czasu ale akurat wypadło,że teraz w sobote i niedziele ide do pracy 🙂
A tam gdzie kiedyś byłysmy to SMYKOLAD na Kozłówku 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
U nas wyjazd udany - miejsce bardzo fajne, pokoje świetne, super pogoda, Tomek jak aniołek 🙂 Odpocząć raczej nie odpoczęłam, ale fajnie było gdzieś wyjechać. I nie gotować 😁
Tomek zaczyna pełzać i unosić pupę do góry 🙂 Wczoraj zdarzyło mu się przemieszczać do tyłu 😁 A dziś oddaliśmy kupkę do badania, ale nie wiem po co, bo nadal czuć drożdże... Może co najwyżej dowiemy się jaka jest obecnie liczebność tego cholerstwa no i czy nadal reaguje na Nystatynę. W poniedziałek mamy kontrolę u gastroenterologa, ale nie liczę na nic nowego poza przepisaniem antybiotyku. I zakładam, że od wizyty zaczynamy wprowadzać stałe pokarmy 🙂
Moja sofa będzie dostarczona do sklepu dopiero za tydzień, więc u mnie pojawi się pewnie najwcześniej w środę, a zanim jej nie dostarczą nie chcę kupować dywanu, bo chciałabym coś dobrać pod kolor sofy. A póki nie mam dywanu to Tomka nie puszczam na podłogę (co chyba jest głupie, bo przecież w takim dywanie ukryje się i zalęgnie więcej bakterii i roztoczy itp. niż na parkiecie..), a w związku z tym nie ma za bardzo po czym ćwiczyć pełzanie, bo kocyk niestety ściąga rączkami i się ślizga. No i póki nie mam sofy nie chcę urządzać chrzcin, bo nie mam na czym gości usadzić... Głupia sofa wstrzymuje mnie ze wszystkim. Ale już się nie mogę doczekać, kiedy się wreszcie u nas pojawi.

Asia, jak to na łyso? 🤪 Hehe 😁 🙃 No wstawiaj foteę, wstawiaj, bo Ci nie odpuścimy 😁
Daga, to całkiem szybko znalazłaś nianię. Ja zaczęłam wstępne poszukiwania na niania.pl, ale aż i się ciężko na sercu robi jak pomyślę, że już niedługo muszę wracać do pracy i ktoś obcy będzie z nim zostawał. Z drugiej strony, mąż zazwyczaj też wtedy będzie w domu, więc nie będzie tak kompletnie sam z nianią. Ale smutno mi strasznie 😞
Karina, jak tam kurs na prawko? Jeździsz już? 🙂
Aneta, i jak tam Mateuszek? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂

Asiu widzialam zdjecie na fb, slicznie wygladasz 🙂

Gosia jak tam Nikolka?

Ela jak sie czujesz? Znasz juz plec? No chyba, że cos przeoczylam bo nie mam czasu nadrabiac 😞

Dagi jak tam praca? Kacper chodzi do zlobka czy zrezygnowaliscie?

Ja mialam wczoraj pierwsze jazdy, wszystko super, bardzo mi sie podoba i nie mam wiekszych problemow 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Kacper usypia, więc jest chwilka 🙂
U nas wszystko dobrze, paluszek już się prawie zagoił, dzisiaj już dzień bez plasterka 🙂
Dzielnie mi dzisiaj mój chłopak pomagał w gotowaniu 🙂 On robił zupę z klocków ( nie wiem tylko dlaczego były mu potrzebne WSZYSTKIE garnki 🤪 ) a ja robiłam lazanie 🙂
W planach mam jeszcze bananowe muffinki ale to później jak Młody wstanie 🙂

I udało mi się wczoraj skończyć "Niewidzialnego" - podoba mi się. Ciekawe jak inne książki tej autorki. Muszę poszukać na allegro 🙂
A w prezencie urodzinowym dostałam od siostry dwie Cobena : "Bez śladu" i "Ostatni szczegół " - już zaczęłam czytać 🙂

Magda - super, że wyjazd się udał 🙂 A nie możesz Tomka puścić na panela?? Ja Kacpra puszczałam, czy to dywan czy panele - nic nie było mu straszne 🙂

Gosiu - szkoda, że w weekend nie dasz rady, ale może uda się też jakoś w tygodniu spotkać 🙂

Asiu - fryzurka bardzo ładna 🙂 Kolor włosów rewelacja!!!!

Karina - gratulacje pierwszej jazdy!!!!!!!!!!!! Ze żłobka musieliśmy zrezygnować ze względu na powtarzające się zapalenie uszu 😞 Może na wiosnę spróbujemy. Póki co jutro do Młodego przychodzi pierwszy raz niania - zobaczymy jak to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie Paulinka usnęła więc mam chwilkę 🙂

oczywiście w momencie kiedy Paulinka usnęła to Weronika się obudziła ot tak dla równowagi żeby mamie się przypadkiem nie zaczęło nudzić 😉 ale póki co leży koło mnie i ostro nawija 😉 pewnie Ciocie pozdrawia 😁

Magda super że wyjazd udany 🙂 ja na Twoim miejscu też puściłabym Tomka na panele, u nas dywan co prawda jest ale jak Paulinka zaczęła pełzać to wszędzie, w kuchni też a tam właśnie są tylko panele i nic jej nie było.
no i czekamy na zdjęcie sofy 🙂

Karina fajnie że jazdy udane i że Ci się podoba 🙂 to ważne!

Gosiu udanego pobytu u Siostry.

Daga super że z paluszkiem już lepiej 🙂 Z tego co rozumiem u Was dzisiaj zupa klockowa - przepis poproszę 🙂 ja dziś serwuję tortillę 🙂
Jak skończysz czytać książki to poproszę Ostatni szczegół bo tego nie czytałam.
A co do książek autorki Niewidzialnego na allegro jest sporo i wszystkie w tym właśnie klimacie więc pewnie też dobrze będzie się czytało, kiedyś kupię ale najpierw muszę uporać się z tym co mam w domu a już sporą nową listę zrobiłam co kupić muszę i przeczytać w pierwszej kolejności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu mam nadzieje ze uda mi się przeczytać do soboty 🙂

A przepis na zupę klockowa całkiem skomplikowany 🙂
Wyciągnąć wszystkie garnki, połowę z nich zanieść do pokoju, napełnić klockami, zawołać mamę, żeby pomogła przenieść z powrotem do kuchni, ustawić garnki na palnikach i mieszać drewniana łyżką 🙂
Smacznego 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczyny
podczepie sie do tematu ;p
daaaawno tu nie zagladałam chyba rok 😉
wychodze z propozycja : jestem mloda (??) mamusia(26 l) 12 miesiecznego chlopczyka Dawidka.Szukam kolezanki na spotkania przy kawce (czy co tam kto woli) 🤪mieszkam tu od 2 lat ale nie poznalam tu jeszcze nikogo.maz moj pracuje za granica wiec przyjezdza sporadycznie na weekendy.od tego ciaglego siedzenia w domu z dzieckiem chyba zwariuje ;p;p aktualnie xapisalam sie na prawko zeby moc sie poruszac z mlodym po tym miescie.jesli ktoras z was jest chetna 😜 to prosze o wiadomosc na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok ;]
Mieszkamy trochę na uboczu Krakowa (Rybitwy) niedaleko giełda samochodowa. zDawidek to strasznie kochane i ruchliwe dziecię 😜 nie ma n a nic czasu, nawet na naukę chodzenia 😜 😜 przez to ja też za bardzo czasu dla siebie nie mam.Jak pisałam mąż za granicą a ja biedna samotna
A co w tym Smykolandzie bo nie jestem w temacie;p raczej nie dam rady gdyz mam ten nieszczesny kurs na prawko.Generalnie ciezko mi gdzies wyruszyc komunikacja miejska gdyz na moje rybitwy nie jest zbyt idealne połaczenie. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Dziewczynki już śpią, bardzo szybko dzisiaj padły więc dłuższy spokojny wieczór dla nas 🙂
muszę tylko umyć podłogę ale czekam jak Rafał wróci z zakupów a potem już tylko błogie lenistwo 🙂 🙂 🙂

klocki na zupę zakupione więc i u nas jutro zupa klockowa 😁 😁 😁 według przepisu Kacperka

Kasiu witaj na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam asiula 😉 moj skarbek teraz przespi sie z jakas godzinke a pozniej to znow wariowac bedziemy .miedzy czsie przeprowadzamy test na nabial bo moj dawid skazowiec 😞 obiad musze mu ugotowac a z nim to naprawde ciezko cokolwiek zrobic taki ruchliwy a do chodzenia to jeszcze sie nie zabiera 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...