Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć.
Mati dopiero zasnął, Tomek w pracy a ja odpoczywam.
Gosia myślę, że będziesz w sobotę...innego wyjścia nie masz.
Magda a gdzie szukasz niani? A jak myślisz o żłobku to prywatnym? Co do soboty to przyjeżdżaj jak się uda, nawet o 22 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tylko na chwilę.

Gosiu przepraszam ale jutro nie dam rady 😞 Sporo mam pracy, a chciałabym się przed weekendem wyrobić, żeby mieć święty spokój. Ale w przyszłym tygodniu jak najbardziej zapraszam.

Dziewczyny dalej nie wiem czy będę w sobotę 😞 Ja tylko się czegoś dowiem to dam Wam znać, mam nadzieję, że mi się uda 🙂

A teraz uciekam dalej dłubać artykuł...

Spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta, szukam na gumtree i na niania.pl. O żłobku też myślę, ale jeszcze nigdzie nie dzwoniłam. No i na razie te co znalazłam to przyjmują dzieci od roczku 😞 A masz jakieś namiary>
Asia, heh, zobaczymy czy się uda 🙂
Byłam dziś w pracy. I postanowione - wracam po Świętach na pełen etat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas już cisza 🙂 Lazania w piekarniku 🙂 Piwko otwarte 🙂

Kacper chyba wyczuwa jak mam dużo pracy i nie chce mi w tedy spać w ciągu dnia, dzisiaj się strasznie męczyliśmy ale w końcu po 14 zasnął na chwilę bo na chwilę ale zawsze to coś.

Dziewczyny przepraszam Was strasznie ale nie dam rady w sobotę 😞 Krzysiek w następnym tygodniu wylatuje do Dublina także weekend chcemy wykorzystać na maksa dla siebie.
Przepraszam Was bardzo, następnym razem na pewno będę.

Magda żłobek nie jest taki zły i tak dzieciaki muszą przejść na początku wszystkie choroby. Myśmy zrezygnowali bo u nas stało się to niebezpieczne ze względu na uszy 😞 Laryngolog powiedziała ze to może się źle skończyć bo Kacprowi każdy katar siadał na uszach i tylko dlatego zrezygnowaliśmy. A Tomek może całkiem inaczej reagować. Poza tym ja np. uważam, że lepiej, żeby dzieci przebywały z innymi dziećmi, lepiej się wtedy rozwijają.
Niania też jest dobrym rozwiązaniem tylko, żeby finansowo się Wam to opłacało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Widzę, że nasz spotkanie stoi pod znakiem zapytania, najlepiej jakbyśmy były wszystkie, Karina i Gosia co z wami? to nie wiem, przekładamy czy jak?
Magda nie mam nic na oku, ale na niania.pl powinnaś kogoś znaleźć, może też rozglądnij się za jakimś żłobkiem, tylko wątpię że w tak krótkim czasie znajdziesz państwowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, Aneta, o żłobku myślę, jak najbardziej, ale tak od roczku. Teraz wydaje mi się, że jeszcze trochę za wcześnie i bardziej sprawdziłaby się niania. Mam 3 żłobki w okolicy, podobno całkiem dobre, więc jak zapiszę teraz to może za pół roku się dostanie 😁

A Tomek zaczyna mi wędrować ruchami pełzająco-skocznymi 😁 I uwielbia suszarkę do prania - to cel nr 1, jeśli tylko jest w zasięgu wzroku to za chwilę będzie i w zasięgu rączek 😁

Odnośnie spotkania - jeśli chciałybyście przełożyć, to dla mnie nawet lepiej, bo nie wiem, czy dałabym radę dojechać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tutaj taka cisza ??

Kacper zasypia, ja czekam na Krzyśka bo jeszcze nie wrócił z pracy, w sumie ze spotkania które miał zaraz po pracy.
Młody miał dzisiaj chyba jakiś skok bo nagle zaczął tyle mówić, że jestem w szoku 🙂 Pytam się go kto tutaj zrobił taki bałagan a on do mnie JA 🤪 potem pięknie powiedział tsy ( trzy ) jes (jeż ) i bawo (brawo ) duma mnie rozpiera 😉 😉
Przepraszam dziewczyny jeszcze raz ale tym razem nie dam rady. Jak chcecie możecie przełożyć.

Gdzie Wy się podziewacie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Byliśmy dziś na rehabilitacji i było ok 🙂 Matik już się przyzwyczaił. Jutro na 10 mamy wizytę u ortopedy, zobaczymy co powie. Jutro też przyjeżdża do Krakowa mój tata 🙂 więc dzień zapowiada się ciekawie.
Spotkanie chyba będziemy musiały przełożyć bo większość dziewczyn nie może 😞 A Asi coś nie widać.
Daga musisz uważać na słowa bo Kacperek będzie wszystko powtarzał 🙂
Asia i jak wizyta u lekarza, wyjaśniło się skąd może być na wysypka?
Magda masz na oku już jakąś nianie, bo święta tuż tuż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo halo, ja jestem 🙂

Nie było niestety naszego lekarza i przyjęła nas inna lekarka. Stwierdziła że to pewnie mleko a może AZS a może jeszcze coś innego. Mamy oczywiście przejść na Bebilon Pepti, kupić jakąś specjalną robioną maść albo jeszcze jakąś inną, w zasadzie jak chcemy, do tego badania: mocz i IgE i to jej recepta na wszystko. Jakoś mnie nie przekonała. No nic badania tak czy tak zrobimy, wtedy będzie wiadomo czy to mleko, jeśli tak sprawa rozwiązana, jeśli nie trzeba będzie szukać innego winowajcy.

Daga gratulacje dla Kacperka za nowe słówka 🙂 niedługo już zacznie mówić jak szalony a wtedy to trzeba będzie uważać na to co się mówi 😉

Aneta ja jutro mogę, więc jak uważasz.

Magda
na Ciebie też czekamy, nawet o 22 🙂 i gratulacje za pełzanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, to może 5 stycznia, jeśli nie macie żadnych "długoweekendowych" planów? Jeśli dobrze pamiętam to 6 stycznia, Trzech Króli, powinien być wolny od pracy. Co Wy na to?

Daga, brawa (czy raczej bawa 🙂 ) dla Kacperka za rozgadanie 🙂 Nie dziwię Ci się, że duma Cię rozpiera 🙂
Asia, mam jeszcze 3 zamknięte opakowania Nutramigenu 1, jakby Bebilon Pepti nie podziałało, to mogę się podzielić, choć mam nadzieję, że to nie alergia na mleko 🙂
Aneta, super, że Matiemu spodobało się na rehabilitacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja sukcesywnie szukam Was i znajduję na FB 🙂
W znajomych mam już Dagę i Anetę 🙂
Asia, Karina, wysłałam (chyba!) Wam zaproszenia 🙂

Aneta, to dużo zdrówka Wam życzę!

A ja dziś doprowadzałam dom do porządku, miałam spotkanie z jedną z potencjalnych niań i umówiłam na jutro 5 kolejnych. Ale się będzie działo 🙃
I dziś sama ugotowałam jabłko i dałam Tomkowi przecierane przez sitko - zjadł, choć nie było zbyt słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ja dopiero teraz mam chwilkę. Kacper usypia wykończony po całym dniu zabaw bo moja mama do nas przyjechała.
K. już poleciał do Irlandii 😞
Weekend u nas bardzo udany - dawni się tak dobrze nie bawiłam 😉
W niedzielę byliśmy na kulkach to Młody się wyszalał za wszystkie czasy.

A tutaj straszna cisza 😞

Gdzie WY się dziewczyny podziewacie.

Magda na maila odpisałam 🙂

Uciekam poplotkować z mamą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja witam 🙂
Dzisiejszy dzień spędziłam na rozmowach z potencjalnymi nianiami. Ostatnia mi bardzo podpasowała, więc jeśli teraz jeszcze dotrzyma obietnicy i wyśle mi numer telefonu do obecnych pracodawców, żeby potwierdzić doświadczenie, mam nianię 🙂 Ale opowiadanie o nianiach to temat rzeka, więc to kiedyś przy piwku 🙂
I właśnie sobie myślę, dacie radę wyskoczyć na piwko w najbliższą sobotę? Bo po co czekać do stycznia 🙂

Daga, dziękuję za info, odpisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Mamuśki! Bardzo Was przepraszam za ciągłą nieobecność ale nie wiem doczego ręce wsadzić, sprzątanie, za tydzień praktyka, mała przeziębiona, piątka jej wyszła i ją boli w nocy i jeszcze dziś walczyłam z moczem ale się udało pobrać. Nie mam na nic czasu ani siły. Ja przez tydzień umieralam bo bylam tak przeziebiona Paweł to samo.

Napiszcie Dziewczyny co u Was bo nie mam czasu nadrabiać. Mam nadzieję ze jeszcze mnie nie zapomnialyscie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu egzamin w przyszły czwartek... trochę się obawiam ale mam nadzieje, że będzie dobrze.

Odebrałam Paulinki wyniki, kiepsko, Furagina przez tydzień, jutro posiew i potem znow musimy powtorzyc badanie ogólne. Skad ciagle się jej bierze jakaś infekcja to ja nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...