Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale gorąco... Już nie mogę 🤢 Aż się cieszę, że chodzę do pracy, bo tam przynajmniej jest klimatyzacja 😁 🤪

Asia, no trudno, zdarza się. Mąż całe szczęście został ze mną, więc się nie tłukłam autobusem, a i na lody poszliśmy.
Przeprowadzka - szybko... Daleko wyjeżdżacie?

Daga, jakie książki zamówiłaś? Ja skończyłam "Sprawiedliwość owiec", teraz czytam "Triumf owiec". Bardzo ciekawe, inne, niż to, co do tej pory czytałam. O owcach 😁 I gorąco polecam 🙂

U nas znów szukanie żłobka. Waham się między dwoma, może poszerzę też strefę poszukiwań, bo na razie mam wątpliwości. I drogie to cholerstwo strasznie albo daleko :/ Nianię mamy tylko do końca czerwca, potem wakacje.

W pracy duuuużo do zrobienia i mało czasu. Norma.

I marzy mi się tyle rzeczy, a właściwie jedno - własne mieszkanie/dom, a pieniędzy brak.. To frustrujące. Ehhhhh 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane w koncu chwila dla siebie
asiula dlaczego tak daleko sie wyprowadzacie??wielka szkoda pewnie sie nie spotkamy,,,,,;/;/;/
ja czytam odziwo najnowsze ksiazki nory roberts i bardzo wciagaja...niepamietam nawet tytulu hehe...w chwilach maksikowego snu...;p

dzis pojechalismy na zkaupy za papmpersy mleko obaidki deserki i kaszki i herbatke zaplacilismy 330zl no makasra rany ludzie......to juz przesada i co ztegp jak za miesiac znowy tyle samo....bedziemy musieli wydac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania pisałam kilka stron wcześniej takiego długiego posta na ten temat, a tak w krótce.........po prostu życie 😞
pewnie już nam się nie uda spotkać, no chyba że w weekend ale na razie nie planuje bo nie wiem jak to będzie
a co do wydawania pieniędzy to nawet mi nie mów, idziesz do sklepu, kupisz coś na obiad, śnaidanie i 100 zł nie Twoje........masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór!
Te upały wykańczają 🤢 Jutro mamy wizytę u psychologa, ciekawe co to będzie heh
Maga podobno na Willowym jest dobry żłobek, moja koleżanka tam pracowała.
Asia jakby wam się udało znaleźć w weekend trochę czasu to napisz, mam nadzieję że uda nam się jeszcze spotkać.
Gosia jak się czujecie?
Ania ceny są porażające, zwłaszcza jeśli chodzi o artykuły dla najmłodszych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia przyzwyczaisz się i jeszcze nie będziesz chciała wracać do Krakowa. Jak wy w ogóle się z tym wszystkim zabierzecie? A psycholog kontrolnie, w tamtym roku mieliśmy wizytę jak Mati był w szpitalu i kazali nam powtórzyć za rok, w sumie cieszę się bo mam parę pytań bo czasami ciężko poradzić sobie z tym mały łobuzem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta nie wiem czy kiedykolwiek wrócimy do Krakowa 😞
a chyba jak będę miała wybór to wybiorę Wrocław 🙂 bo to moje marzenie, czas pokarze 🙂
mam tylko nadzieję że kontakt nam się przez to nie urwie

co do przeprowadzki, musieliśmy zamówić firmę przeprowadzkową, 2 tyś nie nasze 😞
już mamy chyba z 15 kartonów, a gdzie reszta.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiadomo gdzie nas życie poniesie ale ja też mam nadzieję, że nasz kontakt się nie urwie 🙂 Czekamy na zaproszenie na grilla jak się już zainstalujecie 😉 Ładnie sobie biorą panowie przewoźnicy 😮
Idę się już położyć, obiad ugotowany więc luzik 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Aż miło wejść jak tyle do poczytania, szkoda tylko, że tak smutno się tu zrobiło 😞 😞
Asiu ale nic się nie martw, może nie będzie tak źle,
a poza tym na pewno Cie odwiedzimy 😉 😉 😉

A zdążymy się wybrać jeszcze na jakieś piwko?
Mam jakieś Twoje książki do oddania ??? Bo już sama nie wiem.

Pogoda nas wykańcza i skoszona trawa 😞
Kacper dostał mega wysypki i się przestraszyłam, że to jakaś różyczka albo szkarlatyna,
poszliśmy do lekarza a się okazało, że to tylko mega potówki.
Tak mi się dziecko poci, że jest cały wysypany 😞
Mamy zakaz wychodzenia z domu w największe upały,
w domu ma chodzić na golasa.
Tylko, że póki co to nic to nie daje 😞

Zaraz musimy się zbierać i iść na zakupy i do fryzjera bo mu za gorąco 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

rozpływania ciąg dalszy, dobrze że od piątku ma być chłodniej

Daga co do piwka to może być już trudno bo to pewnie w weekend a na sobotę już jesteśmy umówieni ze znajomymi.
ja bym chciała żeby Dzieciaki się jeszcze razem pobawiły 🙂
książki to nie mam pojęcia czy masz jakieś moje, ja mam jedną Twoją na pewno ale to Ci wyślę pocztą bo Rafał zapakowała wszystko jak leciało a nie wiem do którego kartonu

biedny Kacperek, ale jak tu się nie pocić jak taki skwar, Paulina ma tak mokre włosy jakby tylko co miała myte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Dziewczynki już w łóżeczkach, ale to nie znaczy wcale że już śpią 😉 bo do tego jeszcze pewnie długo droga
nie pisałam Wam ale od wczoraj kąpią się razem to możecie sobie wyobrazić co się dzieje w wannie 😁 😁 😁 😁 😁

Ania spotkanie pewnie tak 10-11 ale Daga jeszcze potwierdzi 🙂
no i jak o mnie chodzi to super jakbyś była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Kacper w łóżku 🙂
Cisza i spokój 🙂
Szkoda tylko, że nie jest troszkę chłodniej.

Masakra stałam teraz jakiś czas przy garach i myślałam, że się rozpłynę.
Więc jutrzejszy obiad może być troszkę słony 🤪 🤪 🤪 - żartuje 🙂

Asiu nasza łazienka po Młodym jest cała mokra to nie chce myśleć co Wy macie przy dwójce 🙂

Aniu tak jak Asia napisała, ok 10-11 jak komu bardziej pasuje.

I zapraszam bardzo serdecznie, posmażymy się razem w tym ukropie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...