Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

u nas dzisiaj pochmurny i deszczowy dzień 😞 więc ze spacerku nici niestety
Weronika śpi a jak wstanie to zjemy obiadek, dzisiaj jesteśmy same bo Rafał w Poznaniu
potem pójdziemy zapalić żeby ciepło było

Ola zaraz zabieram się za czytanie bloga póki Mała jeszcze śpi 🙂
ślicznego masz Synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Jestem, w końcu chwila ciszy i spokoju.
Krzysiek wydelegowany na delegacje 🙂
Kacper w łóżku 🙂
A my z mamą w końcu odpoczynek.
Kręgosłup mi coś wysiada, nie wiem dlaczego 😞

Olu ślicznego masz synka piękny blondynek a za bloga sie na pewno wezmę bo bardzo lubię tylko już nie dzisiaj bo padam.

Kacper dzisiaj przy kolacji układał literki z wykałaczek i mi mówi mamo mamo patrz jakie ładne cyferki 🙂
Ale skubany potrafi ułożyć A, K, M i T - zdolniacha moja mała.
jutro jeszcze go zostawię w domu ale we środę już go chyba dam do przedszkola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry kochane

dziewczyny a ja chcialam wam cos zaprezentowac kosmetyki marki mary kay...sa to kosmetyki z wyszej polki niz avon czy oriflame tez drozsze ale nie ma to znaczenia bo 3krotnie bardziej wydajne.... chcialm wam polecic...jestesmy mamami ale i kobietami potrzbujemy pieknie wyglaac ja zakochalam sie w tych kosmetykach choc nie stac mnie na wszystkie jestem zachwycona dzialaniem np. kremu na dzien kurcze jak go sobie wsamruje to czuje ze mam takie piekna cere....moze ktoras z was chialaby jakis kosmetyk to polecam wszytskie pytaja kierujcie na wszytskie odpowiem naprawde polecam pamietajcie zblizaja sie swieta i my mamusie musimy wygladac oszlaamiajaca :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Bardzo dziękuję za miłe słowa odnośnie zdjęcia Filipka 🙂 Mąż też na pewno się ucieszy, że jego blog się podoba 🙂

aniusia Na razie nie stać mnie na żadne kosmetyki oprócz mydła 😉 Poważnie, jak tylko się odkujemy finansowo po wykończeniu mieszkania, to chętnie się zgłoszę po dobry kremik 🙂 Na razie odkładamy na mebelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas powoli robi się cicho 🙂
Jak fajnie jak mam mamę w domu, wracam z pracy i już wszystko jest zrobione - lubię tak 🙂
Dostałam dzisiaj pierwszą wypłatę!!!! Cieszę się jak wariat 🙂
W drodze powrotnej wskoczyłam do księgarni i kupiłam świeżutką i pachnącą Ciemniejszą stronę Grey`a 🙂
Kacprowi kupiłam dwie bajeczki.
A jutro będę musiała iść zapłacić za przedszkole i w sumie mało co zostanie 😞
No ale ważne, że coś tam zarabiam 🙂

W pracy fajnie, lubię tam chodzić, fajnych chłopaków tam mam.
Można się pośmiać i pogadać 🙂

Asiu już niedługo 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
jeszcze tylko tydzień, musisz jakoś wytrzymać 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Trzymam mocno kciuki.

Ja dzisiaj rozmawiałam z teściową tylko chwilę przez telefon a już mnie zdążyła wyprowadzić z równowagi 🤪
Także podziwiam Cię - dasz radę bo silna babka jesteś 😘 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Męża mam w domu na urlopie, czyli nie mam czasu na nic 😉
Anka nie może się przestawić na nowy czas i codziennie o 5:50 zaczyna dzień od piszczenia i gadania 😮 😮
Daga kasa tak szybko się rozchodzi ze szok..... my właśnie od tego miesiąca zostajemy o jednej wypłacie... 😠 😠 😠 i jak tak dalej wszystko będzie drożeć to będę kamienie gotować 😮 😮 😮
a tak w ogóle to pierwsza wypłata powinna zostać przepita 🤪 🤪 🤪 🤪 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niesamowite ale moje dziecko już śpi.
Był tak wykończony, że ledwo w wannie ustał.
Ale tak to jest po całym dniu z babcią na spacerach 🙂

A ja czekam na męża - podobno jakieś fajne prezenty wiezie 🤪 🤪 🤪

Elu oj chciałabym przepić całą wypłatę, ale za przedszkole trzeba zapłacić 😞
Może następną przepije 🤪 🤪 🤪
A godzina do wstawania wspaniała - ja też tak wstaje 5.50 i do roboty 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

u nas dzis strasznie wialo ale moj maly mnie zaskajakuje dzis caly dzien mnie strasyzl czyli wolal:baaaaa"albo "buuuuu" i ciagle mowil "ja"

a tak pozatym to wiecej wam napisze jutro bo juz mi sie oczy kleja a za niecałe 5 godzin urodze:]:] hehe 2;17 i wyija pierwsze urodziny mojego syne...i wlasnie minie najwspanialszy rok w moim zyciu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAKSIA 🙂 🙂 🙂
ROŚNIJ ZDROWO I NIECH KAŻDY KOLEJNY DZIEŃ PRZYNOSI CI SAME RADOSNE CHWILE


witam się wieczorkiem 🙂

właśnie siadłam i piwko popijam, a co piątek jest to można 😉
obiadek na weekend mam zrobiony, zrazy jeszcze dochodzą a poza tym wszystko gotowe, jutro tylko kluseczki śląskie.........hmmm jak ja lubię taki obiadek 🙂

dzisiaj dzwonili dla Rafała z Poznania i w poniedziałek jedzie podpisać umowę, a zaczyna od przyszłego tygodnia.........także Paulinki już nie będziemy posyłać do przedszkola żeby nie płacić za listopad.........smutno mi z tego powodu bo bardzo lubiła tam chodzić no ale na razie tak musi być, mam nadzieję że od stycznia jakoś tak się uda że będzie jeździła z Rafałem do Poznania i tam choć przez te 3 dni będzie chodzić 🙂 no ale to się okaże jak się wszystko ułoży

Daga Ela ma 100% rację, pierwszą wypłatę się przepija 🙂
ale cieszy własna zarobiona kasa......oj brakuje mi tego
no i pochwal się koniecznie prezentami od męża........no chyba że to takie że nie wypada o nich mówić na forum 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Ela nie zazdroszczę pobudek o 5:50.......dla mnie to środek nocy
Gosia i jak starania?
znowu nam zaginęłaś 😞

Dziewczyny tak się rozwydrzyły przez pobyt T że aż się boje co będzie jak pojedzie, a jeszcze wtedy Rafał do Poznania, oj czuję że będzie gorąco..... 😞

W poniedziałek mam pierwsze jazdy no i jeszcze w tym roku muszę zdać egzamin teoretyczny bo od przyszłego roku ma być ponoć trudniej, ale co roku tak straszą w sumie więc ja tam się nie przejmuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale co najlepsze bo Wam nie pisałam ale T stwierdziła że robię najlepsze pierogi, gołąbki i rybę po grecku jakie kiedykolwiek jadła.......szok normalnie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

a jak wczoraj zrobiłam ciasteczka francuskie z jabłkami (Rafał miał ochotę więc musiałam wykorzystać 😉 bo on z tych nie jedzących słodkiego) to od razu zjadła 3 😉 więc chyba też smakowały

jestem z siebie dumna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...