Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No własnie ciężko mi to połapać bo rozpiski są
tydzień ciąży mlU/ml
3-4 ----------- 9 - 130
4-5 ---------- 75 - 2600
5-6 --------- 850 - 20,800
6-7 ------- 4,000 - 100,200
7-12 ---- 11,500 - 289,000
12-16 ---- 18,300 - 137,000
16-29 ----- 1,400 - 53,000
29-41 ------- 940 - 60,000

Ale jakoś dalej nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też tego nie rozumie.
A nie mam kogo zapytać bo wyniki dostałam online.
nie wiem co o tym myśleć...
poczekam do jutra i nie wiem może do jakiegoś lekarza podejdę.
Zrobię jutro rano jeszcze jeden test.

Idę spać, bo mnie wykończył ten tydzień

Ale trzymajcie kciuki, żeby jutro były dwie kreski 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
NA POCZĄTEK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAKSIA!!! 😘
Dawno nie zaglądałam, a ten tydzień tak szybko zleciał, nawet nie wiem kiedy i co ja robiłam 🤪 Poprzedni weekend Mati spędził u rodziców Tomka,a ja mogłam spokojnie posprzątać chatę, okna pięknie wymyłam i inne duperele 🙃 Młody już zdrowy, na szczęście nie musieliśmy opuszczać zajęć 🙂
Daga jak tylko się coś dowiesz to pisz nam szybko!!! Trzymam kciuki 🙂
Asia to zdrówko, ja też popijam małe co nie co 😉 No a nadal palimy e-papierosy i nie myślę wracać do zwykłych...bleeee.. Ty się bój bo jak teściowa chwali twoje specjały to jeszcze się rozmyśli i nie wyjedzie 😜 😜 A tak poważnie to już zostało parę dni i będzie lepiej...Powodzenia życzę w nauce jazdy i zdania egzaminów, oczywiście za pierwszym razem 😉
niemartwsie przystojnego masz synka, mały blondasek 😉 a na bloga na pewno zajrzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już piszę...

Sytuacja jest dziwna 😞
Byłam u lekarza,
I tak są 3 warianty
Albo jestem w ciąży 3-4 tydzień i jeszcze nic nie widać.
Albo jest to ciąża pozamaciczna w jajniku 😞
Albo jest to "tylko" 1 cm torbiel

I jest tyle tych albo bo nie jest w stanie lekarz nic więcej powiedzieć bo zasłania mu widok jakaś powiększona tętnica, czy żyła nie wiem co powiedział bo byłam za bardzo zdenerwowana.
I jajnik jest zasłonięty i do końca lekarz nie jest pewien o co chodzi.

I teraz jeżeli będę miała ataki duszności ( a już dzisiaj rano jeden miałam ) to mam jechać do szpitala,
jeżeli dostane plamienia mam jechać do szpitala,
jak będzie mnie bardzo bolało mam jechać do szpitala.

Nie mogę podnosić nic ciężkiego i nie forsować się, przez parę dni.
W poniedziałek mam powtórzyć bete i iść na wizytę ale w poniedziałek pójdę już do lekarza co Asia chodziła, bo to bardzo fajna babka.

Także nic nie wiem.....
Czuje się słabo...
I dziwnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga no to faktycznie dziwna sprawa 😞
ja jednak mocno trzymam kciuki za dwie kreski i mam nadzieję że poniedziałkowa wizyta to potwierdzi i wszystko będzie w porządku....
a Ty się trzymaj!!!!!!

niech T już jedzie bo te jej mądrości do szału mnie doprowadzają!!!!!!!!
wrrrrrrrrr
dzisiaj jeździłam z Rafałem i stwierdził że widzi postępy 😁 😁 😁 😁 😁
ja zobaczę postęp jak wyjadę w poniedziałek na ulicę 😉 i nikogo nie rozjadę a samochód będzie cały 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam na pocztaek daga---dziwsna sprawa ale zycze zeby to ciaza a nie jakis tam torbiel choc podziwiam cie i asie ze daje rade z dwojka ja owszem chce drugie ale pozniej...jakos niewyobrazam sobie jeszcze jednego babla teraz ...;p;p

urodzinki sie daly prezentow masa....wrocilismy o 22 mlody dzielnie sie trzymal i od razy padl

[IMG]http://i49.tinypic.com/314avyd.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/6qaa9e.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

tak tak pamietam o zdjeciu tylko te sa z komorki a wszystko co na aparacie jest w naszym aucie ktore niestety odmowilo posluszenstwa...i stoi u meza po praca...a ten teraz smiga kolegi...wiec musze poczekac...pstki tu straszne dzis okropna pogoda....polecialam na zkaupy i do odmu ale za to ogarnelam te moje wielkie 29m:]:] jutro mamy szczepienie wiec przy okazji dowiem sie o wage wzost i o te ciezkie nocki maksa i jedzenie w nocy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I co tu tak ucichło.....??? mamusie gdzie jesteście???
Aniu tez miałam iść dzisiaj z moja Ania do szczepienia ale nie chciało mi się 😜 może pójdę jutro? 😉
Mamusie przedszkolaków czy wasze dzieci tez jeżdżą na wycieczki??? bo u nas teraz będzie już 3 wycieczka i tym razem jada do Groteski 😮 😮 😮 poprzednio była puszcza w Niepołomicach i koszary wojskowe w Rząsce 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Nikt nic nie wie 😞
Byłam wczoraj u gina od Asi ale też jej ciężko coś powiedzieć
Według niej jak już to to jest prawidłowa bardzo wczesna ciąża. I w ogóle ona twierdzi, że na jajniku nic nie mam i że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Także jeden mówi białe drugi mówi czarne....
A beta chujowo rośnie bo wczoraj rano miałam 37.
A tak się przecież beta nie zachowuje. Powinnam mieć już z jakieś 500-jak nie więcej.
Testy dalej wychodzą negatywnie.
We czwartek idę do Marcina może on coś mi w końcu konkretnego powie.
Bo już zgłupieć można.
Okresu nie mam, na ciąże się nie czuje.
Aczkolwiek możliwości żebym była są bardzo duże.
I żyje w takim zawieszeniu.
Czuje się jak tykająca bomba 😞


Poza tym to u nas wszystko ok.
Tylko jeszcze do tego wszystkiego ogrom pracy i padam ze zmęczenia 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, u nas masakra...wyczułam na szyjce Filipka guzek, okazało się, że to powiększony węzeł chłonny. Dziś ma już tych guzków całą masę. Jesteśmy w trakcie badań, mam nadzieję, że szybko dojdziemy do tego, co to za cholerstwo.
Trzymajcie kciuki!

Dagii faktycznie dziwna sytuacja z tą betą...trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu koniecznie daj znać co to jest.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 😘 😘 😘 😘 😘

A ja po wizycie u Marcina
I w sumie dalej nic nie wiadomo, bo nic nie widać 🤪
I w sumie to dalej muszę czekać jeszcze jakieś 2 tygodnie.
Ale beta ładnie rośnie bo mam już 121 🙂
Jest jakieś 20% szans, że jednak to będzie ciąża pozamaciczna bo jajowód jest bardzo powiększony, ale dosłownie nic w nim nie widać, ani w macicy.
Zero zarodka.
I nie mam się co sugerować data ostatniej miesiączki bo dokładnie wiem kiedy nastąpiło zapłodnienie, i według tej daty to jestem teraz w 4tygodniu i 5 dniu także nic nie widać bo ciąża za młoda.
Także tak na prawdę to cieszyć się będę mogła dopiero za 2 tygodnie.

A w razie jakby się to jednak okazała pozamaciczna to do nawet ma już skierowanie do szpitala, także jak zacznie się coś dziać to od razu na odział.

W życiu bym nie podejrzewała, że tak ciężko stwierdzić ciążę i chociaż beta jednak rośnie to tam dalej nic nie ma 😞
Oglądał mnie dziisiaj dokładnie i dupa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii moja znajoma była w ciąży pozamacicznej. Objawy miała takie, że strasznie ją bolał dół brzucha i plamiła na brązowo. Ból był podobno nie do wytrzymania. Jeśli coś takiego u siebie zaobserwujesz, to szybko jedź do szpitala. Mam wielką nadzieję, że to jednak nie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za kciuki.
Na razie większość badań wyszła dobrze: morfologia, ob, toxoplazmoza, cmv, kupka itd... miał też robione usg brzuszka, które wykluczyło choroby wątroby, trzustki i nerek. Lekarze uspokajają, że to na pewno nie nowotwór uff... Źle wyszło tylko badanie LDH, które może oznaczać bardzo wiele, albo nic. Czekamy jeszcze tylko na wynik toxocarozy. Najgorsze jest to, że guzków przybywa, więc coś się na pewno dzieje, tylko nadal nie bardzo wiadomo co :/ Mam mętlik w głowie straszny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w piątkowy wieczór 🙂

nareszcie cisza i spokój 🙂
Dziewczynki padły w momencie a my się piątkowo delektujemy piwkiem 🙂
co prawda czeka mnie jeszcze mycie podłóg ale to chwilkę może zaczekać 😉

z Weroniką jesteśmy właśnie na etapie pozbywania się smoczka no i dzisiaj bez płaczu zasnęła bez więc pełen sukces 🙂 i w zasadzie jest już bezsmoczkowa bo z butelki ze smoczkiem już dawno nie pije
następny w kolejności nocnik........ale to jeszcze troszkę bo póki co reaguje na niego płaczem, tzn podchodzi, pokazuje że tu się robi siku i kupkę ale na tym koniec 😉

Ania
śliczny torcik 🙂 i Maksik i Mamusia oczywiście też 🙂
ale dalej czekamy na zdjęcie Mamusi w całej okazałości, ja nie odpuszczę 😉

Daga współczuję sytuacji bo najgorsze jak się nie wie na czym się stoi.
Mam nadzieję że niedługo się wszystko wyjaśni i napiszesz nam tutaj że to 100% ciąża.
Super że beta rośnie...
Wczoraj z ciekawości sprawdziłam pierwsze usg z Weroniką i było 5 tyg i 2 dni
a jak testy wychodzą?? dalej negatywne??

Ola jak Filip?? koniecznie daj znać jak po badaniach!!

Gosia
hop, hop

a ktoś wie co z Magdą? szkoda że już nie pisze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...