Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A pro po jedzenia , w IKEI mnie chwyciła ochota na hot doga - taaa wiem wiem mięso shit w środku ale co zrobić. nigdy nie jadłam tych hot dogów w ikei . Co za ochyyyyda - fuuu, ta parówka okropna w smaku - wywaliłam całego. Jak ludzie się tym mogą zajadać ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja wczoraj odpadałam, byłam tak zmęczona staniem przy garach, że zasnęłam w sekundzie.
Czytam teraz tą Igę - fajnie laska pisze,
ale chodzi mi o to, że główna bohaterka książki była kiedyś związana z motocyklistą i czytam o tych zlotach i imprezach i mi się przypomniało jak to było jak sama byłam w wieku 20 lat, jak się jeździło i o nic się nie martwiło....
Wzięło mnie na wspomnienia 😜
Fajne to były czasy nie powiem, aczkolwiek teraz w życiu bym już tego nie powtórzyła 😉
Ale fajnie, fajnie, dobrze, że przynajmniej takie wspomnienia mam 😜 teraz motocykliści będą mi się śnic po nocach 😜

Dzisiaj w planach błogie lenistwo, nie chce mi się nic.
Obiad jest, chłopaki sami sobie będą musieli radzić bo ja do lekarza 🤪
I przyznaje, przestraszona jestem bo nie wiem co powie na moje wyniki 😞
Ale dobrze, że w końcu ktoś się za to wziął i zlecił mi te badania bo bym dalej w niewiedzy żyła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Dagi a jakie masz wyniki ? coś nie tak?
Ja dziś także dzień leniuchowania - w sumie kolejny i kolejny, już mam po trochu dość takiego funkcjonowania, wolała bym pracować.
A wkurzył mnie Mąż bo a) chce kupić bardzo drogą kurtkę na motor ( co prawda jego zaoszczędzona kasa, ale miał za to kupić komplet spodnie i kurtkę ), poza tym nie zdaje sobie sprawy jakie wydatki będziemy mieć jak się urodzi Miłosz i w ogóle jakoś ten temat go nie angażuje na takim poziomie jakim ja sobie wyobrażałam, że będzie. I smutno mi zawsze jak o tym myślę, że bardziej angażuje się w motor czy grę a nie w to aby poczytać "jak obsługuje się niemowlaka.." :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyszły mi nie fajne rzeczy w wymazie i trochę się obawiam, bo powinno się to leczyć antybiotykami i nie wiem jak to będzie.
A mężem Kasiu sie nie przejmuj, niestety tak to już jest z facetami.
Oni inaczej do tego podchodzą i jego postawa zmieni się choć trochę po narodzinach.
Dla niego to na razie abstrakcja, a jak zobaczy dziecko i weźmie na ręce to i wydawać kasę na kurtkę motocyklową mu się odechce .
A tak swoją drogą to może mu pozwól bo jakby nie było dobra kurtka na motorze to ważna rzecz 😉
A to jego pasja a mężczyźnie pasji nie obieraj !!!! Najlepiej się z nią scal 😜
Z tym nie wygrasz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wiem że do nich dociera z opóźnieniem i ja się pojawi już na świecie, tyle że wtedy to już trzeba będzie obsługiwać Miłosza a ja tak jak i on nie mam o tym zielonego pojęcia i nie chciała bym zostać z tym sama. A tym bardziej to smutne kiedy wiem że za nim zaszłam w ciąże ( przypadkiem 🙂 ) to on chciał bardziej dziecka już. Dla mnie to ciężki czas jest - ciąża - i nie mówię o samopoczuciu czy cokolwiek, tylko o rezygnacji z wielu rzeczy, z pracy, którą lubiłam bardzo, z jazdy na nartach i wielu wielu. Nie jestem typem kury domowej i takie funkcjonowanie z obiadkami w domu nie sprawia mi frajdy :/ ja wiem ja wiem że dziecko ponoć rekompensuje potem i nic się nie liczy bardziej i wszystko inne przestaje istnieć, nawet czasem mąż. Jednak teraz jest teraz i tak czuję.
pytanie czy aż tak droga ( 2000 zł ) musi być. A motocykle niestety nie będą moją pasją. jak na razie ją toleruję.

O której wy jutro i gdzie jesteście umówione?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam Was dziewczyny ale nie dam rady jutro 🙂
Kiepsko się czuję i nie dam rady na jutro wszystkiego zrobić.
Także spotkanie musi zostać przełożone.

Już po wizycie, z dzidzią wszystko ok.
Serduszko pięknie bije,
Szyjka długa i twarda 🙂
ale niestety antybiotyk muszę brać 😞
Młoda najpewniej po porodzie też dostanie 😞
I z plecami muszę iść do rehabilitanta bo jest źle.
I może się bardzo źle skończyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Byliśmy dziś na kontroli, oczko ładnie się goi. Od razu humor lepszy, a i ciasto upiekłam 🙂
Daga no nic, kobietom w ciąży wybaczamy, tylko czemu buźka uśmiechnięta 😜 😜 😜 A co się dzieje z plecami???
Kasia wszystko da się pogodzić, wiadomo, że w czasie ciąży trzeba na siebie uważać itd. Ale później zobaczysz, że jakoś się ułoży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neeeetka napisał(a):
Hej!
Byliśmy dziś na kontroli, oczko ładnie się goi. Od razu humor lepszy, a i ciasto upiekłam 🙂
Daga no nic, kobietom w ciąży wybaczamy, tylko czemu buźka uśmiechnięta 😜 😜 😜 A co się dzieje z plecami???
Kasia wszystko da się pogodzić, wiadomo, że w czasie ciąży trzeba na siebie uważać itd. Ale później zobaczysz, że jakoś się ułoży 🙂


się klawisze pomyliły 😞 - lepiej 😉
Nie no sorry, ale nie sądziłam, że będę miała dzisiaj taki dzień i nie mam za bardzo jak się na jutro ze wszystkim ogarnąć.
Bo sprzątnie, obiad, ciasto to aktualnie za dużo dla moich pleców.
A z plecami nie fajnie bo to najprawdopodobniej rwa kulszowa muszę uważać i iść z tym jak najszybciej do specjalisty bo się załatwię i będę leżała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko prywatnie, kto mnie na nfz teraz przyjmie 😜
Muszę to sobie szybko zorganizować bo ostatnio co wieczór płaczę z bólu a Krzysiek już nie daje rady mi tego rozmasować 😞
Kiepska sprawa.
A spotkać możemy się w przyszłym tygodniu jakoś.
Jutro nie dam rady 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak poważnie to Daga do lekarza szybko!!!!!!

jej nawet się nie przywitałam 😉
witam wieczorkiem 🙂

Rafał już jest więc od razu weselej 🙂 🙂 🙂
dzisiaj Dziewczynki dały mi tak w dupę że cieszę się bardzo że już śpią, niedobre były strasznie!
jutro cały dzień w Sieradzu, ble 🤔

Daga jaki antybiotyk dostałaś?
bardzo się cieszę że Emilka ładnie rośnie 🙂 dzielna Dziewczynka 🙂 🙂 🙂

Aneta super że z oczkiem dobrze 🙂

Kasia ja uważam tak jak Daga, niektórzy mężczyźni dopiero jak zobaczą to czują że jest, jak mężul zobaczy Synka to na pewno zacznie się więcej angażować.
Co do kurtki to uważam że powinniście porozmawiać i przedstaw mu jakie wydatki Was jeszcze czekają, jak stwierdzi że dacie radę to niech kupi, a Ty kup sobie coś dla siebie i spraw sobie przyjemność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
to jutro się nie spotykamy????
a my już spakowane 😞 😞 😞 😞


powaga???


żartowałam 😞
ale nawet nie wiesz jakbym chciała
mam taką cichą nadzieję że uda nam się spotkać przed Twoim porodem


Nie masz mieć nadziei tylko pewność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musicie przyjechać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
to jutro się nie spotykamy????
a my już spakowane 😞 😞 😞 😞


powaga???


żartowałam 😞
ale nawet nie wiesz jakbym chciała
mam taką cichą nadzieję że uda nam się spotkać przed Twoim porodem


Nie masz mieć nadziei tylko pewność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musicie przyjechać 🤪


jak się tylko zrobi cieplej to coś pomyślimy 🙂
bo się stęskniłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...