Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam w ten piękny słoneczny dzień 🙂
Oj padam na pysk bo praktycznie cały czas na polu jesteśmy z Nikolka,ale szkoda by było siedzieć w domu.
Zapomniałam wam napisać,że Nikola mi się do żadnego przedszkola nie dostała 😠 😠 😠 a składałam do 4 aj wkurza mnie ten kraj,wszędzie nic tylko trzeba mieć znajomości bo w uczciwość absolutnie z ich strony nie wierzę.

Daga przykro mi,że musicie w domu siedzieć kiedy na polu wreszcie tak pieknie 😞 szybkiego powrotu do zdrowia!

Asia no ja czuję się juz o niebo lepiej przeszły mi te cholerne mdłości i wymioty więc od razu odżyłam i nie narzekam juz na nic bo jak dla mnie to nie ma nic gorszego od mdłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daga zdrówka dla Kacperka 😘
mam nadzieję że antybiotyk pomoże i szybko się wyleczycie

Gosia straszne z tymi przedszkolami 😞

my też cały dzień na polu, teraz przerwa bo Weronika śpi, Paulinę wzięłam co prawda międzyczasie na plac zabaw ale już się z niej lało więc wróciłyśmy troszkę ochłonąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak mnie zastanawia dlaczego się nie dostała, przecież jest w odpowiednim wieku w dodatku jest ze stycznia to w ogóle powinny przyjąć.
Oboje pracujecie bo przecież nikt nie wie, że siedzisz w domu na L4 😞
Szkoda, straszna szkoda 😞
Ja nawet nie składałam podania do państwowych, zostajemy tam pewnie do końca.

Obudziliśmy się właśnie z drzemki, bo jak wróciliśmy od lekarza to dostał wysokiej gorączki.
Ale już jest super i obudził się w świetnym humorze 🙂
Uwielbiam go takiego.
Tylko ciężko mi co chwilę tłumaczyć dlaczego nie możemy iść na spacer, aż mi się dosłownie płakać chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padam,
Cały dzień sam na sam z chorym dzieckiem - masarka.
Jeszcze na wieczór oczywiście 40 stopni 😞
Najgorsze jest to, że od 19 nie spadła ani trochę.
Teraz usypia.
Za godzinkę pójdę i zmierzę mu jeszcze raz oby było lepiej.

Dodatkowo mnie zaczęło ucho boleć i mam podwyższoną temperaturę 😮
Cholerstwo jakieś się przyplątało 😞
Mała się coś mało dzisiaj rusza 😞
W ogóle dzień z dupy 😞
DObra nie smęcę Wam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!!!

myslalam ze o mnie zapomnialyscie!!!

gawinka--gratulacje
daga--- auko fajne a na zdjeciu to przejezdzaliscie obok mojego bloku hehe ten szklany co jest za waszym autem stoi 10m etrow od mojego bloku heehe

nie stety niejestem w stanie wsyztskiego nadrobic...w koncu wiosna przyszla wiec ja korzytam n maxa prawie caly czas na spacery chodze rano wstaje sprztaam gotuje i obiad i od razu biegusiem na scer o pewnie niedlugo pogoda sie zepsuje znajac zycie a dzis zapowiadali 17stopni a u mnie w cieniu bylo 26~~~ dobre!!!!

dzis bylismy na szczepieniu poki co ostatnim dzieki bogu bo ja te szczepienia znosze gorzej niz maksiu...no ale przynjmniej wie dokladnie ile wazy moje diecko hehe....11,7kg wzrost 85cm!!!!!! zdrow jak ryba....i pelen namiaru energiiii...

no to by bylo na tyle...jutro sie odezwe spokojnej nocki zycze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już Prawo Agaty więc tak na szybko

zabiło mnie świeże powietrze, czuję się jakbym tonę węgla przerzuciła, cały dzień polu, jak wróciłyśmy po 19 to padłam a Dziewczynki dalej miały powera i biegi od pokoju do pokoju, ale jak już Paulina przyłożyła głowę do poduszki padła w momencie

Ania my nie zapominamy!!!
fajnie że zajrzałaś 🙂 mam nadzieję że teraz już regularnie będziesz pisała co u Was
no i Maksik ładnie mierzy i warzy 🙂

Daga
współczuję Wam bo nie dość że choróbsko to jeszcze to siedzenie w domu przy takiej pogodzie 😞
mam nadzieję że Ty jednak się nie zaraziłaś.......zdrówka dla Was!!!!!!!
oby jutrzejszy dzień był lepszy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zasnął, nie wiem na jak długo ale ważne, że śpi i gorączka spada ma już 38,5 także mały sukces.

Aniu - super, że u Was wszystko dobrze 🙂
I zaglądaj częściej 🙂

Ja to chyba nie mam siły na Prawo... pewnie zaraz sama zasnę.
A jeszcze dom trzeba ogarnąć...

Spokojnej nocy.

A mnie ucho boli co raz bardziej a przed chwilą dzwonił K. i też go ucho boli 😮
jakiś syf się przypałętał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Zasnął, nie wiem na jak długo ale ważne, że śpi i gorączka spada ma już 38,5 także mały sukces.
Ja to chyba nie mam siły na Prawo... pewnie zaraz sama zasnę.
A jeszcze dom trzeba ogarnąć...


no to super że gorączka mniejsza, oby w nocy już nie rosła i Kacper spokojnie przespał noc

a dom nie zając, ogarniesz jutro, jak jesteś zmęczona to idź spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pije drugą kawkę i mam nadzieję, że pozwoli mi dotrwać do końca dnia.
Jakaś totalna masakra. Od 4 w sumie jestem na nogach.
Najpierw mnie obudził dziwny i silny ból brzucha.
Więc leżałam i modliłam się, żeby szybko przeszło a o 4.30 Kacper się obudził i stwierdził, że nie będzie już spać 😞
Brzuch już trochę lepiej, choć boli nadal.
Ale przy tym wulkanie energii nie ma co mówić o położeniu się choćby na chwilę.
Teraz włączyłam mu bajki bo już nie mam sił, muszę trochę odpocząć.

A no i dzień dobry, bo się nawet nie przywitałam.

Kasiu jak tam u Was jesteście już w domku??? Jak Miłosz??? Czekamy na relację z porodu!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry
jeju ja niewiem ale ledwo na ocy patrze tak mi soe chce spac ze szok...kawa nic nie pomogła!!!

maly zasnal wychodza mu dwie gorne trojki naraz wiec troche marudny...w nocy tez sie co chwile budzil z placem chyba po wczorajszym szczepieniu mial jakies zle sny masakra!!!

umowilam sie popludniu na spacer z chrzestna maksia ale nieiwem czy dojdzie do skutku, bo pogoda ....wydaje sie ze zaraz zacznie padac...kurde a mialbyc ladny tydzien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
🙂


Jak remont?

Mi dzisiaj brzuch che urwać 😞
No spe znów trzeba zażyć.
Kacper dzisiaj mi zasnął o 15 🤪 spał do 18 🤪
Także jeszcze podejrzewam długo będzie urzędował.
A do K. właśnie brat jedzie auto oglądać więc kto będzie znów kładł Kacpra spać 😠
A marzy mi sie odpoczynek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

nareszcie weekend 🙂 ale w sumie co z tego jak remontu ciąg dalszy i deszcz 😞 a mieliśmy oczywiście plany na niedzielę.......mam cichą nadzieję że jednak nie będzie padać

Rafał maluje sypialnie, śmierdzi okrutnie
ja mam okres, jeść mi się chce 😞
dzisiaj pół dnia w Sieradzu, jutro też.....
termin egzaminu już ustalony, ale nic się nie przyznaję kiedy, powiem po fakcie 😉
instruktor dzisiaj stwierdził, że będzie ze mnie dobry kierowca 🙂

Paulinka też dzisiaj spała w dzień, sama się położyła co jak na nią to zupełnie nienormalne, ale to chyba przez pogodę bo ja też cały dzień jestem senna

a z takich radosnych wiadomości.......teściowa w maju przyjeżdża 🤪 🤪 🤪

Daga a jak Kacper się czuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacper nie zapeszając lepiej, dzisiaj pierwszy dzień bez gorączki!!!!!!!!!!!!!!!
Także w planach na niedziele mamy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 odwiedziny teściów 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Cieszę się niezmiernie 😉
No ale musimy do nich pojechać bo Kacpra już dawno nie widzieli 😜
Oni tyłka nie ruszą więc pojedziemy na szybką kawkę niedzielną.
Dzisiaj do mnie dzwoni i sie pyta czy będziemy, mówię jej, że jeszcze nie wiem nie gadałam z K bo jeszcze z pracy nie wrócił poza tym to nie zależy od nas tylko od samopoczucia Kacpra a ona do mnie " no ale ja już mięso na niedzielę kupiłam " 🤪 🤪 🤪 🤪
No więc nie mam wyjścia muszę jechać bo przecież nie mogę dopuścić do sytuacji, że mięso się zepsuje 😜 😜 😜
Położyłam urwisa spać i liczę na spokojny wieczór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie pisałam Wam co ostatnio Weronika zrobiła
to było teraz w któryś z dni co był ten facet od remontu
on miał na dole drzwi otwarte bo chodził to na podwórko, to do samochodu po jakieś narzędzie
ja robiłam obiad, Rafał siedział przy kompie, Paulina siedziała w pokoju i lepiła i nagle patrzymy a nie ma Weroniki, więc Rafał szybko na dół tam też jej nie było
wybiegł na podwórko, a ta mała siedziała sobie w piasku i babki lepiła
generalnie bardzo zdziwiona że jej szukamy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
a nie pisałam Wam co ostatnio Weronika zrobiła
to było teraz w któryś z dni co był ten facet od remontu
on miał na dole drzwi otwarte bo chodził to na podwórko, to do samochodu po jakieś narzędzie
ja robiłam obiad, Rafał siedział przy kompie, Paulina siedziała w pokoju i lepiła i nagle patrzymy a nie ma Weroniki, więc Rafał szybko na dół tam też jej nie było
wybiegł na podwórko, a ta mała siedziała sobie w piasku i babki lepiła
generalnie bardzo zdziwiona że jej szukamy 🤪 🤪 🤪


Chyba bym zawału dostała 🤪
Przecież ona tylko do psiaku poszła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry!!

no i po pogodzie!!!! a mialam takie piekne plany na weekend,,,,a tu taka klapa:]

maly wstal dzis o 6:30 dzieki bogu zjadl mleko i poszedl spac do 8:]:] teraz rozroba na calego a opiero co siadlam bo odkurzalam i mylam podlogi nieiwem cy minelo 15minut ale prosze uwierzcie mi nikt by nie powiedzial ze bylo prztane ...ohhh ten moj nieszzesny los !!!!

zaraz chyba zbierzemy sie na jakis spacerek,....bo tak sie jakos zanosi ze potem moze padC :]
ogolnie to mam problem z maksem bo srednio chce sie bawic zabkami wiec chodzi po domu i marudzi i jestem troche w kopce bo juz niewiem czym by sie zainteresiwal....troche to przykre bo zabawek ma...ja tez chc sie z nim bawic a on ewidentnie nie bardzo chce sie nimi bawic......tak chodzi i sam niewie czgo chce.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...