Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
konduktor padł 🙂 🙂 🙂

no to faktycznie dziwny Kacper skoro nawet słodkiego nie lubi, hmmm 😉
ale to akurat bardzo dobrze dla niego i niech nie lubi jak najdłużej

u nas picie to teraz też na porządku dziennym, codziennie wypijają przynajmniej 1,5 litrową butelkę wody a do tego jeszcze mleko do śniadania i wieczorem do kolacji herbatka, ale niech piją jak tak gorąco
ja też wypijam teraz hektolitry wody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko, żeby on wodę pił to by było super on tylko Kubusia pleya będzie pić i nic więcej, z torbami nas puści 🤪a to cholerstwo słodkie to potem nie je 😞
A ja nie mam weny ostatnio do gotowania 😞
Zero pomysłów 😞
Irytuje mnie to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

No ja nadal za wiele nie wiem 😞
We czwartek idę na ok 3 dni na patologię a tak nie chcę jak ja tam wytrzymam 😞 płakać mi się chce.
Ale w poniedziałek jak miałam usg to przez 11 dni Laura przybrała prawie pół kilo mi się wydaję,że spokojnie dojdzie do ok 3 kg ale dla świętego spokoju idę do tego szpitala niech zrobią wszystkie badania bo oni podejrzewaja hipotrofię płodu fakt ze jest małą bo w poniedziałek zaledwie 1900 ale jakby faktycznie ten termin mi się przesunął o 2 tyg to przecież ma jeszcze czas podrosnąć.


A z innej beczki to u nas Nikola też mało je nawet bardzo na obiad tylko zupe drugiego nie che i tylko pije ale to najważniejsze.Wagowo ma 18kg A WZROST 103cm

Daga Emilcia cudowna kochana słodziutka jak tylko bedzie chłodniej i wyjdę ze szpitala to koniecznie musimy na spacerek się umówić chciałabym pogadać i w ogóle 🙂

Asia duże dziewczynki rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu - idz do szpitala niech Was przebadają, wiem, że leżenie w szpitalu to nic przyjemnego ale chodzi o Wasze zdrowie wiec jak mus to mus.
A waga całkiem spora, więc na pewno z Laurą wszystko w porządku 🙂
Waży już 2 kg a masz przecież miesiąc do terminu to spokojnie nadrobi.
A Nikola ile ważyła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
hmmm, pomysły obiadowe
ja na spontanie wszystko robię, zależy na co mamy ochotę
muszę wiedzieć w jakim kierunku to coś podrzucę


No właśnie ze mną taki problem, że nawet kierunku nie ma 😞
na nic nie mam smaka


no to faktycznie PROBLEM
pomyślę i coś podrzucę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola urodziła się 3360 i też od początku jaby o 2 tyg pomiarowo była mniejsza i termin mi sie przesuwał no nie wiem ja myslę,że nadrobi spokojnie ale i tak tyle strachu i nerwów co juz przeszłam to szkoda mówić już bym chciała ją mieć całą i zdrową przy sobie.
A mi też w ogóle się nic gotować nie chce w ogóle tak mnie wszystko wkurza i drazni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczynki za miłe słowa i pocieszenie 🙂
Musi byc dobrze ja nie biorę innej opcji pod uwagę.
Upały mnie wykanczaja,ale to zresztą każdego nie tylko mnie 🙂

Padam ze zmeczenia idę się położyć spokojnej nocy 😘 i jak wyjdę ze szpitala odezwę się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):
Dziękuję dziewczynki za miłe słowa i pocieszenie 🙂
Musi byc dobrze ja nie biorę innej opcji pod uwagę.
Upały mnie wykanczaja,ale to zresztą każdego nie tylko mnie 🙂

Padam ze zmeczenia idę się położyć spokojnej nocy 😘 i jak wyjdę ze szpitala odezwę się 🙂


Będziemy czekać na info 🙂
Ja też zaraz zbieram sie do łóżka bo padam po dzisiejszym dniu, a jutro podobno ma być jeszcze gorzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja jestem, czytam choć przeważnie na telefonie więc wtedy ciężko mi odpisać.
Gosia super że już u Ciebie lepiej i tak jak dziewczyny napisały Laura na pewno szybciutko przez ten miesiąc nadrobi 🙂 po 17tym to możemy się w trójkę spotkac 🙂
Asia to masz na prawdę duże dziewczęta 🙂
U nas ? gorąco 🙂
Miłek ostatnio popsuł się z jedzeniem i marudzi przed przystawieniem do cycka..
W niedzielę mieliśmy zawał serca z Mężem poniewaz zakrztusił się przy jedzeniu i nie oddychał około 45-50 sekund - na szczęście był w domu Maż i on go uratował bo ja totalnie spanikowałam i nie wiedziałam co robić... polecam tak na wszelki wypadek bo nie wiadomo kiedy się może przydać : http://www.youtube.com/watch?v=ga88I5kjwzU i inne z tej serii. i aktualnie mam stresa przed każdym karmieniem..
Poza tym Miłek nabywa nowych umiejętności - leżenie na brzuszku z głową zadartą do góry nie stanowi już najmniejszego problemu szczególnie jeśli w zasięgu wzroku jest telewizor 🙂 Uwielbia się kąpać i ubolewam że jak na razie nie możemy jechać na basen z nim..
A w piątek w nocy jedziemy na Mazury na tydzień.. troszkę się tym spinam szczególnie że Miłek z tym jedzeniem się zepsuł - zobaczymy też jak przeżyjemy drogę.
Pozdrawiam Was dosłownie gorąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj chyba jakieś święto bo Emka od prawie godziny śpi 🤪 🤪
Cud dosłownie.
Dobrze, że mamy ta klimę bo by się nie dało dzisiaj wytrzymać, a jutro ma być podobno jeszcze gorzej a my na 11.45 do lekarza 😞
roztopimy się po drodze.
Ale trudno trzeba, ciekawa jestem ile przytyła.
No i na szczepionki się trzeba będzie zdecydować, chyba Młodszą na pneumo zaszczepimy .


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

niedawno wróciliśmy z spontanicznego grilla z sąsiadami, więc tylko szybka kąpiel i Dziewczynki do łóżek....oczywiście jeszcze rozrabiają
najedzona jestem jak nie wiem

byliśmy dziś w przedszkolu, póki co bez zastrzeżeń, Dziewczynki zachwycone 🙂 a największa atrakcja basen z kulkami 🙂 mam nadzieję że we wrześniu reakcja się nie zmieni
kamerki są więc będziemy mogli obserwować co Dziewczynki robią
póki co 15 Dzieci i w większości chłopcy 🤪

Kasia udanych wakacji, bawcie się dobrze. My byliśmy na Mazurach jak Paulinka miała niecałe 5 m-cy i było super 🙂
Współczuje sytuacji z zakrztuszeniem, ja pewnie też bym spanikowała, dobrze że Twój Mąż zachował zimną krew i wszystko dobrze się skończyło.
I gratki za nowe umiejętności 😘

Daga dobrze że macie klimę to choć troszkę chłodniej.
U nas dzisiaj też gorąco, ale wydaje mi się że wczoraj było cieplej. Dzisiaj wiało i troszkę było zachmurzone więc może stąd to odczucie.
Powodzenia u lekarza 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ho 🙂

My po lekarzu, Młoda pięknie przybiera ma juz 3870 mój grubasek 🙂
Poza tym wsio ok.
Za 2 tygodnie bioderka
za 3 szczepimy na wszystko bo przy Kacprze to nie wiadomo co przytarga z przedszkola

A poza tym roztapiam się 🤪 🤪 🤪
Niech jutro będzie chłodniej 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...