Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

dzisiaj to padam 😞
3 godziny za kółkiem to jak dla mnie na razie sporo, no ale dzielnie dałam radę, więc jestem z siebie dumna 🙂
na weekend chyba ruszamy w góry więc troszkę odreaguję wiejskie klimaty 😉

pochodziłam dzisiaj po sklepach za jakimiś bluzeczkami dla Paulinki.....albo cekiny, albo panterki, ewentualnie wielkie Hello Kitty.......bez komentarza

ja też czekam na Kuchenne Rewolucje
a jutro chyba idę do fryzjera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też właśnie patrzyłam za ubraniami dla Emki i masakra wszystko w różu a mi już się róż przejadł 🙃
Dzisiaj na spacerze miała na sobie czarnego bodziaka i szare spodnie to ludzie jak słyszeli, e dziewczynka to mnie o mało nie zlinczowali 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja sama do siebie pisać nie będę 🤪 🤪
U nas wsio ok.
Kacper chodzi z chęcią do przedszkola, Emka z dnia na dzień mnie zaskakuje.
Śmieszka z niej niesamowita 🙂
Próbuje już gadać i nieźle jej to wychodzi.
Trochę jestem codziennością zmęczona bo prawie non sto na wysokich obrotach.
Dopiero nie dawno usiadłam i zjadłam obiad bo wcześniej czasu nie było.
jak poszłyśmy po Kacpra do przedszkola tak dopiero o 18.30 weszliśmy do domu.
Czasami mam dość bo czasu dla siebie mam zero, ale nie jest źle.
W planach od tygodnia mam zrobienie sobie paznokci ( znaczy się obciąć i pomalować ) jeszcze mi się nie udało 😮
Uciekam dać buziaka Kacprowi, potem jeszcze popłacić rachunki i może znajdę silę na oglądniecie Prawa Agaty

Gosiu jak przygotowania zostało tylko 6 dni 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaczynam się bać 🤪
Z jednej strony się cieszę,ale z drugiej tak świadomie iść na cięcie przeraża mnie ta myśl,ale cóz zrobić jak trzeba to trzeba choć myślę,że jak bym się bardzo upierała na poród sn to możliwe że bym mogła próbować ale pewnie by się skończyło cięciem.
Szyjke macicy mam niepodatną na rozwieranie się tak to lekarz określił,aj szkoda tylko,że ja wcześniej do tego szpitala nie pojechałam bo inaczej bym była prowadzona i wcześniej bym o tej cesarce wiedziała a tak to w szoku byłam co oni odpierdzielają 😮 i mówią do mnie 🤪
Odliczam już dni do spotkania z moją kruszynką ale czas dłuży mi się niemiłosiernie 😞
Jutro jadę na ktg zobaczymy jaki bedzie zapis 🙂

Oj Daga wierzę Ci że masz ciężko ja póki co wolę nie mysleć jak to u nas będzie bo sama myśl mnie przeraża 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

ufff, wreszcie udało mi się zaglądnąć 🙂
przez weekend byliśmy w górach, wróciliśmy we wtorek wieczorkiem, jeszcze po drodze odwiedziliśmy moich Rodziców, niespodzianka była jak się patrzy bo nic nie wiedzieli
w górach super, pogoda dopisała, Dziewczynki szczęśliwe bo spały w schronisku no i były kanapki z pasztetem 😉 pierogi i frytki czyli wszystko to co lubią najbardziej 🙂
w drugi dzień mieliśmy do przejścia 5 km i uwierzycie że Weronika przeszła cały ten odcinek sama??? Paulina mogła by iść dalej.....jak zeszliśmy na dół powiedziała - już dalej nie idziemy? ja chce podziwiać widoki 😉

poza tym, wczoraj mieliśmy zaległe szczepienie Weroniki, troszkę spóźnione ale nie mogliśmy się doprosić żeby przysłali nam z Krakowa karty szczepień no a bez tego nie zaszczepią
tutaj za 5w1 płaciłam 150 zł no i w ogóle dziwaki jesteśmy że płacimy za szczepienia 🤪 🤪 🤪
Weronika waży 11,5 kg i ma 91 cm.....chudzina straszna
Paulina też weszła na wagę i wyszło jej 18 kg no i 106 cm
i Paulinka zakaszlała u lekarza, więc ta od razu że ją zbada no i antybiotyk przepisała.....przez 10 dni ma siedzieć w domu.......matko, ja tu zwariuje!
oczywiście antybiotyku nie wykupiłam, daje syropek i smaruje na noc, dzisiaj już po kaszlu
oni tu na wszystko od razu dają antybiotyk, mi ręce opadają......
w Krakowie mieliśmy super lekarza, antybiotyk to już była ostateczność

w przedszkolu super, Dziewczynki bardzo zadowolone, codziennie przynoszą nowe zabawy i piosenki....jest wesoło 🙂
ładnie jedzą, Weronika podobno najlepiej 🙂 żadna zupa jej nie straszna

ja byłam dzisiaj u fryzjera, podcięłam troszkę i zmieniłam kolor na ciemny

Luna dostała cieczkę, ja okres.....

rozglądam się powoli za jakąś pracą ale czarno to widzę, no ale jak nic nie znajdę to w wariatkowie wyląduję w najlepszym razie 😞

czekam na Kuchenne Rewolucje

Gosia to Ty masz cesarkę? kiedy? bo chyba nie pisałaś nam tu nic no chyba że ja coś przeoczyłam?

Daga super że Emilka taka grzeczna i rozgadana 🙂
przynajmniej się nie nudzisz bo masz z kim pogadać 🙂
śliczne zdjęcia na FB a Emilka to normalnie rośnie w oczach, o Kacprze nie wspomnę......już taki dorosły chłopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu !!!! 🙂

Ja też mam okres już 6 dzień i nie widać, żeby chciał sie kończyć - zwariuję 😠 😠
jedyny plus, to że mogłam zacząć brać tabletki 🤪

Super, że wyjazd się udał 🙂
Po zdjęciach widać, że było super 🙂
Dziewczyny masz rewelacyjne ( i znów zazdroszczę CI z tym jedzeniem 😞 u nas masakra 😞 )

Też czekam na Rewolucję a potem spać bo wykończona jestem jak nie wiem.
A Ekma zmienia się i rośnie - w końcu wczoraj 2 miechy jej stuknęły 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/aqfk.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2746/aqfk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

I znów kiepska pogoda = brak spaceru, więc pewnie będzie nieciekawie, bo Emka uzależniona od świeżego powietrza.
Na szczęście noc pięknie przespała, obudziła się dopiero o 7 i teraz też ucina sobie drzemkę.
A ja zabieram się za segregację ubrań bo jutro jedziemy zawieźć rzeczy których już nie używamy do domu samotnej matki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas dzisiaj pogoda dopisała, było słoneczko tylko wiało okrutnie, ale pranie wyschło i to najważniejsze 🙂
dopiero o 18 zaczęło padać i pada do teraz

dzisiaj przez pół dnia zrywaliśmy brzoskwinie i winogrona i jutro jedziemy zawieźć do Dziadków Rafała....wracamy w niedzielę, więc pewnie jutro nie zaglądnę

dzisiaj Pani w przedszkolu tak wychwaliła Weronikę, że szok 🙂
nie powiem, bardzo to było przyjemne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a chodziło o to, że w przedszkolu jest 5 Dzieciaków w wieku Weroniki i w zasadzie każde z nich mało mówi, a Weronika mówi pełnymi zdaniami i bardzo wyraźnie.....duma mnie rozpiera 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!! Na pewno wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!
jak tylko będziesz mogła to napisz smsa 🙂

A ja chora, Kacper niby się trzyma ale zaczyna kaszleć 😞
Emka też trochę pokasłuje 😞
Chujnia powiem Wam 😞
Jeszcze mnie K wkurwia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...