Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli kiedyś się tak szło 😉 po schodkach do góry 🙂 a teraz ją przenieśli - poremontowali trochę 😉
ale ostatnio jak tam szłam to zagadałam się i nie przyjrzałam jak to zrobili na nowo 😁 hehe

nie wiem czy miejska:P biblioteka pedagogiczna w każdym razie 😉

Oj dziewczyny.. fajnie Wam ,że wszystkie z krk 😉 możecie się spotkać na żywca... brakuje mi takich spotkań z mamuśkami;p moje koleżanki jeszcze nie dzieciate więc no... ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, przynajmniej Wasze dzieci próbują pić z niekapka.. Mój na niekapek ma wyje... :/ nie będzie pił i koniec.. on z normalnej szklanki, kubka albo ciągle z tej butli cholernej..
a chlapie też ile wlezie.. ja to powinnam ze szmatą za nim biegać;p non stop się podłoga klei;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacper rozrzutny chłopak 🙂

Wczoraj jak dałam Paulince niekapka to dziwnie na mnie popatrzyła, z tego to mama sama sobie pij 😉 może kiedyś się nauczy

aaaa, my jednak dalej śpimy 🙂 Paulinka ostatnio mówi przez sen i dlatego myślałam że się obudziła, ale zaglądam a ona śpi dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wczoraj padłam przy książce dlatego nie zaglądnęłam wieczorem, ale i tak dzisiaj wyspana nie jestem 😞
Paulinka od rana szaleje, także zrobiłam już dzisiaj jakieś 10 km w pogoni za nią a to dopiero początek dnia.

GoGr super że sam usnął, oby tak dalej.
Daguś a czemu Ty się źle czułaś wczoraj, mam nadzieję że dziś lepiej.

Miłego dnia Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł 😉
My też od rana armagedon 😉 jestem sama z chłopakami a chyba nie bardzo mają ochotę się tym przejmować 😉 chociaz i tak bywało gorzej:P

Asiula83 trochę zazdroszczę tej książki..:P Ja ostatnio coś dla przyjemności to czytałam chyba ze 3 lata temu 😮
ostatnio próbowałam się wziąć za "Walkirie" P. Coelho ale udało mi się 2 str przeczytać i mąż z dziećmi upomnieli się o moją uwagę..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie potrafię bez książki, muszę czytać!!! dlatego czasem wieczorem pozwalam sobie na tę odrobinę szaleństwa 🙂

Położyłam Paulinkę spać, dzisiaj wcześniej ale już tak marudziła że się nie dało, chyba wstała lewą nogą, mam nadzieję że jak się prześpi to będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I my się witamy 🙂

U nas nocka standardowa z 2 pobudkami i spanie do 8 także nie jest źle. Teraz też już leży w łóżeczku bo jojczał jak nie wiem. Od dzisiaj Krzysiek ma urlop także w końcu będę miała okazje nacieszyć się mężem 🙂 ( o ile wcześniej się nie pokłócimy 🤪 )
Oj książki też uwielbiam czytać ale jakoś ostatnio czasu brak a w sumie raczej sił brak ale staram się od czasu do czasu zasnąć sobie z książką 🙂

Asiu nie wiem własnie co mi jest ale od 3 dni jest mi ciągle niedobrze - a w ciąży nie jestem. I mnie to męczy ale może dzisiaj już będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co czytacie dziewczyny?? 🙂 bo ja to już nawet nie pamiętam co lubiłam czytać a też się z książkami nie rozstawałam..

Dagii może jakaś grypa żołądkowa Cię łapie? teraz okres na takie wstrętne wirusy...:/
A Kacper budzi Ci się w nocy na jedzenie jeszcze? Czy tak tylko się wybudza żeby go potulić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I niestety ale Kacper nie chce spać 😞 Nie wiem czy to przypadkiem nie jest już czas, żeby miał tylko jedną drzemkę w ciągu dnia.
GoGr jak u Ciebie jest - ile drzemek ma Twój Kubuś ?
A Kacper w nocy budzi się czasami tylko na smoczek, czasami na soczek a czasami na jedzenie to zależy. Ale jak skończył miesiąc to nauczył się przesypiać całe noce i niestety trwało to krótko bo jak miał już 5 miesięcy to się zaczął budzić i tam mu już zostało.
Asia a co teraz czytasz??
Ja jak miałam czas to zazwyczaj jakieś psychologiczne kryminały czytałam chociaż zdarzało mi się też jakieś romansidła, zależy co sobie kupiłam bo zanim się tu przeprowadziliśmy to mieszkaliśmy w centrum i zaraz obok miałam tanią księgarnię i średnio co tydzień kupowałam sobie jakieś 5 książek i pochłaniałam je bardzo szybko. Ale to było jak byłam w ciąży i miałam mnóstwo wolnego czasu 🙂

Loli zagłosowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagii Kuba już odkąd 9 miesięcy skończył ma jedną drzemkę 😉 czasem w ogóle 😉
zasypia tak po 13.00 i śpi czasem 1,5 czasem prawie 3 godz 🙂
A w nocy się nie budzi 😉 no wyjątkiem są dni kiedy jest chory albo kiedy w ciągu dnia zbyt dużo się działo bo wtedy przeżywa 😉

A w ogóle to Gośka jestem 🙂

Ja jak czytałam to różnie - od romansideł właśnie, przez jakieś psychologiczne teksty do kryminałów (ale ostatnio mam na kryminały zbyt bujną wyobraźnie 😜).. No ale teraz przy dwójce nie mam czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...