Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też bobodent polecam 😉 a z bardziej domowych sposobów nacieranie gazikiem zamoczonym w w świeżo zaparzonym rumianku 😉

Dagii wstyd się przyznać ale ja na lubomierzu raz byłam;p i to dla tego, że kwestowałam tam na wośp 😁
a Mszana.. zadupie takie 😉 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula współczuję 😉 w końcu ja dobrze wiem co to gonienie z brzuszkiem za takim szkrabem;p
Pomyśl sobie, że ja będąc w 9 miesiącu musiałam co wieczór lulać Kubcia do snu.. nawet po 2 godz.. bo mu się okres tulenia włączył.. to był armagedon..:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Kubę karmiłam 5 miesięcy, Mateusza 2 🙂
Ale w jednym i drugim przypadku tylko przez miesiąc byli na samym cycu bo potem ja na studia na 3 dni jechałam więc oni na butlę przechodzili 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam chwilę bo Linka padła 🙂 ciekawe ile pośpi.
Już zdążyłyśmy nawet być na zakupach, a teraz mnie wzięło na pieczenie rogalików francuskich, nie wiem co z tego wyjdzie bo robię pierwszy raz, ale co tam zjem co będzie 🙂

Gosia podziwiam, ja już teraz ledwo co dźwigam mojego klocuszka, nie wiem co to będzie w 9 miesiącu.

Ani a są jeszcze te czopki uspokajające, zapytaj też o to, to ziołowe a pomaga, nam raz w nocy życie uratowały bo inaczej to chyba nie spałabym nawet godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No im bardziej zaawansowana ciąża tym ciężej będzie.. No ale co zrobisz? nie bardzo jest wyjście..
Mnie już czasem tak plecy bolały, że myślałam, że się skończę... Raz tak jęczałam mężowi i bratu, że mnie wszystko boli, że położę się wcześniej (już byłam wtedy po terminie) a wiesz co oni na to? Pozbawione jakiejkolwiek empatii dranie;p zapytali kto im kolację zrobi jeśli ja się spać położę...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co.. ja nie miałam problemu bo Kubuś sam nie chciał cyca..
Ale dziewczyny na sierpniu np. smarowały sutek musztardą 😉 i wtedy dzieciątko się jak zraża do cyca 🙂 Spróbuje raz musztardę, potem tylko poczuje i podziękuje za tę przyjemność 😉 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak najlepiej - odstraszyć;p
Nie musi to być musztarda tylko np. coś co małej nie zasmakuje 😉
No chyba, że masz na tyle silnej woli żeby nie dawać cyca nawet jak będzie chciała - myślę, że to gorsze. Ty się męczysz a mała płacze.. A tak - stwierdzi, że cyc jest be i sama go nie będzie chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Jestem 🙂 Od rana w podróży, najpierw księgarnia potem odwiedziny u cioci i tak na zleciał dzień 🙂 Teraz w końcu w domku, Młody odsypia a my cieszymy się błogą ciszą - pewnie już nie długo 🙂

Gosiu gratulacje dla Mateuszka!!!!!!

Jutro z rana wybieram się na badania krwi bo cosik się sobie nie podobam ostatnio i wypadało by zrobić bo w sumie od porodu nie robiłam a mi kazali kontrolować anemie więc czas się w końcu za to zabrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 jeśli pozwolicie to ja też do was dołączę.
Ja jak odstawiałam Matiego od cyca etapami. Zresztą on i tak wolał butle bo szybciej mu leciało mleczko.
Nie wiem co robić bo idą mu teraz ząbki na górze i za nic nie chce jeść 😞 szczególnie obiadków.
Na dodatek byliśmy dziś na kontroli u okulisty i okazuję się że jednak będzie musiał mieć zabieg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daguś i jaką książeczkę kupiłaś? Ja od wczoraj czytam nową, zapowiada się całkiem fajnie 🙂
Krew koniecznie zbadaj bo anemia nie jest dobra, ja też zawsze mam, teraz w ciąży jak biorę tabletki to jest lepiej ale i tak zawsze na granicy.

Neeeetka super że dołączyłaś 🙂 Czym nas więcej tym lepiej.
Ja niestety z ząbkami nie pomogę bo mój głodomorek je bez problemu. Może jeśli nie chce jeść obiadków to przez ten czas dawaj mu więcej mleczka.
A co się dzieje z oczkami?

Ja padłam właśnie, wysprzątałam dziś całe mieszkanie i chyba za dużo tego było, ale Linka jest wtedy bardzo grzeczna i usilnie chce mi pomóc, szczególnie wieszać pranie a potem chodzę i szukam skarpetek po całym domu bo są wszędzie.
A co do błogiej ciszy to u nas była dzisiaj dwa razy po 30 min więc bez szaleństwa.
Teraz już czekamy na tatę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tak wieszanie prania to tez ulubione zajęcie Kacpra. U nas póki co dalej błoga cisza, aż w szoku jestem 😮
Asiu byłam w taniej księgarni i wzięłam na szybko 4 książki co z tego będzie to nie wiem przekonam się jak uda mi się przeczytać. A wzięłam "Rudzielce" Katarzyny Buziak, " Wirtuoz zbrodni" Chelsea Caina, " Kwiaty od Artiego" Briget Asher i "Drugi i trzeci rok życia dziecka" Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff - bo strasznie chciałam mieć tą książkę a w normalnej księgarni kosztuje ok 60 zł a tu była za 29 🙂

Zamówiłam własnie torcik dla Kacpra na urodzinki

Neeeetka a dlaczego zabieg ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też kocham czytać książki, wiadome że przy szkrabach nie ma na to zbyt wiele czasu. Ale ja wykorzystuje każdą wolną chwile nawet przy jedzeniu 🙂
Mati ma wadę wzroku i zeza. Nosi okularki od 6 msc życia, zaklejamy mu też oczka i niestety nic to nie daje więc okulistka stwierdziła że będzie potrzebny zabieg. Nie wiadomo skąd mu się przyplątał ten zez bo nikt w rodzinie nigdy nie miał. Z tego co mówi lekarka to przez ciężki poród, Mati urodził się z niedotlenieniem i miał problem z mięśniami. Szybko doszedł do siebie i ogólnie jest zdrowy tylko te oczka...
Asiula to masz pomocną dłoń 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...