Skocz do zawartości

???? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzisiaj zaczęłam 37 tydzień xD Mam straszny ból w lewym pośladku,przez co nie mogę chodzić,wiadomo po domu jako tako sie poruszam ale bol jest czasami niedozniesienia.Doszły mi bole w pachwinach,ktore odczuwam szczególnie wieczorem.Śluz zauważam codziennie,dodatkowo te galaretowate farfocle :O....Ide do lekarki na 28 czerwca,wtedy to tez skoncze 38 tc.Mam mieć cc.Czy cc w koncu 38 tc jest niekorzystne dla dziecka,czy moze warto się pomeczyc i poczekac jeszcze,bo naprawde te bole juz mnie wykańczają.Chodze cały czas zła,płacze,mam uderzenia gorąca i ogolnie źle się czuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam identyczne dolegliwości. Około miesiąca przed porodem bolało mnie lewe biodro na tyle mocno że miałam problemy z chodzeniem, na tydzień przed porodem zaczęło bolec drugie do tego mocne upławy. Położna stwierdziła że miednica szykuje sie do porodu i dlatego boli bo stawy sie "rozłażą". Dwa dni przed porodem do upławów doszedł śluz zabarwiony na różowo i zaczęły saczyć się wody , pojechałam do szpitala a tam stwierdzili że to na pewno nie wody i mam wracać do domu, dwa dni później urodziłam. Miednica boli cały czas więc po porodzie możesz się trochę pomęczyć, szczerze mówiąc to jedyna dolegliwość która mnie meczy po porodzie. Aha, ja urodziłam w 38tygodniu więc lepiej niech lekarze nie lekceważą Twoich objawów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...