Skocz do zawartości

mam maly problem | Forum o ciąży


mala82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mala82 napisał(a):
witam chcialam sie poradzic 1.1.2011 mailam miesiaczke trwala 6 dni a 24.1 mialam plamienia trwaly 4 dni cz ymoge byc w ciazy ....pozdrawiam moze ktoras z was wie co to moze byc 😞

jesli masz podjerzenia ze mozesz byc w ciazy, moze zacznij od testu ciazowego. To rozwieje wiele Twoich watpliwosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Ci poradzę, żebyś poszła do ginekologa, albo zrobiła za jakiś czas znowu test 🙂 zawsze lepiej mieć pewność 🙂
Bo widzisz ja nie miałam okresu przez pół roku (zaburzenia hormonalne) i jak poszłam na kontrole do gina to sie okazało że jestem w ciąż 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam maly problem cz ybedzei mi ktos umial pomuc 1.1 mialam okres 24.1 plamienie trwalo 4 dni pare dni puzniej zrobilam test ciazowy wyszedl negatywny ... czy na ciaze jest zawczesnie powtorzyc test a moze jest to poczatek ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powtórz tez i zostaw go koniecznie tyle minut ile pisze bo czasem pod koniec dopiero można zauważyc leciutką kreseczkę.gdyby ci nie wyszedł to zrob badanie z krwi beta-hcg.ja robiłam około 10 testów.wyszedł mi dopiero w 7 tygodniu.nawet na badaniu ginekologicznym nie wyszło.dostałam tabletki na wywołanie okresu a tu ciąża i te tabletki-progesteron syntetyczny mi ją utrzymały.mojej siostrze ciotecznej też testy wyszły dopiero w 7-8 tygodniu.wiec ja jestem antyreklamą testów.to krwawienie mogło byc własnie wynikiem zagnieżdzenia jajeczka w macicy, czesto tak jest w ciąży.wiec generalnie możesz byc lub nie.życzę takiej odpowiedzi jakiej chcesz 🙂pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiec dzieki serdeczne za porade no poczekamy jeszcze w nastepnym tygodniu mam termin do lekaza wiec moze juz cos bedzei widac ... bo jak narazie lekarz nic nie widzial ale tez mi powiedzial ze to plamienie moze byc poczatkiem ciazy wiec poczekamy .. pozdrawiam serdecznie aha wiec moglam bym teraz powtorzyc test bo jak na dzien dzisiejszy nie slychac nei widac miesiaczki moze sie jednak udalo nam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po jakim casie zrobilas test ciazowy .... a kied yposzlas do lekarza od daty miesiaczki ... ja ostatnia mialam 01.01 miesiaczke 24.1 mialam plamienie cztero dniowe dwa dni potem zrobilam test i wyszedl negatywny tydzein temu bylam u lekarza nic nie bylo widac na usg czy te plamienie moglo byc poczatkiem ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam robiłam chyba z 5 testów a na żadnym nie było wyniku pozytywnego... do ginekologa poszłam na kontrole z zaburzeniami hormonalnymi bo okresu nie miałam przez 6 miesięcy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i się okazało, że jestem w 8 tygodniu ciąży 😁 aż pani doktor się zdziwiła 🙂 oczywiście 3 pierwsze miesiące na podtrzymaniu byłam bo przez te zaburzenia jakieś komplikacje były, a teraz jest wszystko dobrze i sobie Dzidzia siedzi w brzuszku... termin na 30 czerwca, więc sobie jeszcze posiedzi trochę 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj u mnie bez znian nadal czekam i czekam a tu nie widac okresu i znowu jakies dziwne dwie kropelki tylko bylo nie wiem juz sama co jest...... bylam u lekarza dwa tygodnie temu nic nie widzial wczesniej mialam ten sam problem z tym plamieniem 24 stycznia a 1 stycznia mialam okres i do dzis nie widac.....moze teraz cos ukarze sie na usg,,,,maly pecherzyk ciazowy pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mala82 napisał(a):
witaj u mnie bez znian nadal czekam i czekam a tu nie widac okresu i znowu jakies dziwne dwie kropelki tylko bylo nie wiem juz sama co jest...... bylam u lekarza dwa tygodnie temu nic nie widzial wczesniej mialam ten sam problem z tym plamieniem 24 stycznia a 1 stycznia mialam okres i do dzis nie widac.....moze teraz cos ukarze sie na usg,,,,maly pecherzyk ciazowy pozdrawiam


test robiłaś? jak Ci za pierwszym razem nic nie wykazął to zrób jeszcze jeden, albo idź na badanie poziomu HCG, to będzie najpewniejsze.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie wiem co jest grane do dzis nie mam okresu 24 stycznia mailam plamienia a pierwszego stycznia doastalam okres do dzis nic nie mam robilam test 26 stycznia dzien potem bylam u lekarz ai nic nie ma nic ani ciazy a test wyszedl negatywny moze powtorzyc go moze wtedy bylo za wczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Cie nie rozumiem, radza Tobie dziewczyny od dawna zrobić test z krwi HCG, a nawet zwykly test. czemu go nie chcesz zrobić i czemu z tym zwlekasz skoro nie daje Ci to spokoju?
Bedziesz miała wtedy pewnośc 100% czy jestes czy nie.
Brak okresu nie koiecznie może oznaczac u Ciebie ciąże, moga to być jakieś zaburzenia hormonalne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytałaś się kiedy wykonać najlepiej test ciążowy a więc najlepiej wykonać go w planowany pierwszy dzień miesiączki mniej więcej wiesz jaki masz cykl i kiedy powinnaś ją dostać jeśli nie dostaniesz możesz wykonać test i wtedy powinien wyjść w 99% prawidłowy wynik. Oczywiście wynik testu może być nie prawidłowy jeśli zażywasz jakieś leki które mogą zaburzyć poziom HCG typu antybiotyki czy leki na jakieś przewlekłe choroby. Wykonaj test z krwi albo odczekaj jeszcze i idź do ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnia miesiaczke mialam 1 stycznia 24 stycznia mialam plamienia 31 stycznia bylam u lekarza usg nic nei wykazalo poszlam dzis do lekarza zrobil mi test wyszedl :-( negatywny a co mnie denerwuje nawet nie zbadal czy cos jest czy nie ma martwie sie kazal nadal mi czekac mam juz dosc pomocy...............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...