Skocz do zawartości

mamuśki na diecie dukana;) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam
Nie mogłam Was znalezc 🥴
Marzi gratulacje kochana 😘...Widziałam na nk jaka szprycha z Ciebie 🙂....SuPER...
u MNIE WAGA STOI W MIEJSCU....nIE WIEM ,BO POZWALAM SOBIE CZĘSTO NA MAŁE CO NIE CO 😁....ale podobno po dunkanie tak jest
Dziewczyny ,które chcą przejść na tą dietę piszcie...chętnie sie z Wami podzielimy swoimi doświadczeniami.....Możecie korzystać z naszych sprawdzonych przepisów,które tu na tym fotum wklejałysmy...Powiem tak...Dieta rewelacyjna...dajaca duzą satysfakcje,bo leci sie z wagi,ale też wyniszczająca i ciężka ,bo nie wszystkie moga ja stosować np.jesli ma któraś problemy z nerkami....
Powodzenia i piszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane nie mam czasu na was bo wrocilam do pracy 🙂
u mnie dukan caly czas i efekty sa super mam nadzieje ze do sierpnia bede jak gwiazda bo bierzemy slub koscielny 🙂juz wygladam dobrze do tego co bylo ale zawsze moze byc lepiej 😉
na swieta chrzcimy mlodego takze caly czas cos sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny :-)
Od jutra zaczynam dietę. Staram się Was przeczytać od początku, żeby wyciągnąć jakieś ważne wskazówki 😉 Mam nadzieję, że mogę liczyć na radę ;d
A do zrzucenia mam dużo... jakies 24 kg ☺️
W związku z tym... ile powinna trwać u mnie I faza ? W teście wyszło mi niby 5 dni, ale czy to nie za mało?

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dzięki:-)

Kurcze, strasznie cieżko jeść same białko 😁 Jestem na 4 dniu, a już brakuje mi chlebkaa i czegos do podgryzania. 😁 I czegoś innego do picia niż woda i herbatki 😉

narazie mam -1,6... chyba nie zbyt dużo, biorąc pod uwagę to, że w sumie chcę schudnąć 24,5 kg ...z wczoraj na dzisiaj waga mi się nie zmieniła, ustała w miejscu... może dlatego, że zjadlam wczoraj za dużo nabiału czy cos...

Ano i dzisiaj skusiłam sie na kilka łyczków coli 😞(( mam nadzieje, ze to nie zaszkodzi... bo reszta dnia wzorowo...omlecik z otrębów i 2 jajek, grillowane udko z kuraka, grillowana piers z kuraka i kostka chudego twarogu z jogurtem nat...

A jak jest najlepiej robic II faze...?? 11 55 czy jak .... rozumiem, ze to sa 5 dni same bialko i 5 dni bialko i warzywa, tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabb kupuj sobie colę bez cukru...Możesz ją pić do woli...także inne napoje bez cukru np.red bulla....Dla nas jak byłyśmy na tej diecie to była rozkosz dla podniebienia....Poza tym możesz upiec chlebek albo bułki...jest bardzo prosty....Ja piekłam i miałam go na 4 czy 5 dni...
Poza tym nie prawdą jest,ze przecholowałaś z białkiem...im więcej go jesz tym więcej chudnieszs....W tej diecie jest tak,ze mozesz chudnąć nawet 2 kg dziennie,a w pewnym momencie waga staje i łapiesz doła...albo nawet tak jak u mnie było nieraz był 1 kg do przodu....Trzeba to przetrwacć...bardzo wazna jest motywacja....W pierwszej fazie chudnie się najwiecej ....pozniej to róznie bywa....
Jak masz jakieś watpliwości lub pytania to pisz śmiało...chętnie pomoge
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
NO JA JUZ 20 KG MNIEJ
TYLKO ZNOW ZACZELAM MALYMI KESKAMI PODJADAC NP.WCZPRAJ W NOCY DWA WAFELKI I KAWALEK CZEKOLADY A TO NIE DOBRZE BO OD STYCZNIA NIEJADLAM ZADNYCH SLODYCZY,ALE MOZE WIIDOCZNIE MI CZEGOS BRAKUJE I MUSZE ZJESC TROCHE SLODKOSCI.
ALE OGOLNIE OK
POZEGNALAM SIE ZE STARYMI CIUCHAMI,BO W SPODNIACH TO PLYWALAM,PATRZAC TERAZ NA SIEBIE I NA TE SPODNIE NIE MOGE UWIERZYC ZE BYLAM TAKA TŁUSTA 😉
JESZCZE 7 KG MUSZE SPALIC I BEDE HAPPY

A TY ILE ZRZUCILAS,NADAL NA DIECIE CZY JUZ NORMALNIE JESZ?
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie chude mamuśki! 🤪 Dawno mnie tutaj nie było ☺️

MARZI- brak mi słów!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪Jestem w szoku!
Ja schudłam tylko 9 kg i waga już bardzo długo mi tak stoi tylko,że strasznie grzeszę ☺️ Dzisiaj stwierdziłam,że przechodzę oficjalnie na fazę 3 dukana bo to,że wciąż niby jestem w drugiej to kłamstwo, bo wciąż podjadam.
Chciałabym jeszcze 2 kg zrzucić,ale mam serdecznie dość dukana i myślę żeby zacząć w końcu ćwiczyć (ciało jest wiotkie,więc byłoby to wskazane).
Marzi- przypomnij mi na czym dokładnie Twoje odchudzanie polega,że tak ładnie schudłaś. Poza tym,że odrzuciłaś słodkie i dużo warzyw wprowadziłaś to co jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA ALE TE 33 KG TO W JAKIM CZASIE???
JA ZACZELAM OD LUTEGO I MYSLE ZE JAK NA 3 MIESIACE JEST TO SUPER WYNIK,CHOC JESZCZE 7 I BEDE ZACHWYCONA.

AMELI MOJE MENU TO
RANO 3 KROMKI CHLEBA CHRUPKIEGO Z NP.SALATA I RZODKIEWKA
DO TEGO ROBIE SOBIE JAKAS SUROWKE NP.Z SALATY LODOWEJ,POMIDORA I CZEGOS CO TAM MAM W LODOWCE
NA OBIAD RYZ ALBO KASZA Z SUROWKA I NORMALNYM SMAZONYM KOTLETEM A
POZNIEJ STARAM SIE JUZ NIC NIE JESC TYLE TYLKO ZE OSTATNIO GRZESZE I PODJADAM ALE ZABIERAM SIE OSTRO ZNOW DO ROBOTY ZEBY NIE BYLO EFEKTU JOJO

PODSTAWA U MNIE TO
DWA POSILKI SNIADANIE I OBIAD OD CZASU DO CZASU JAKIS OWOC
CWICZENIA W DOMU BRZUSZKI ,SKLONY ITP.
ROWER CODZIENNIE GODZINKA NA SWIEZYM POWIETRZU
ZERO SLODYCZY I PIECZYWA!!!!!
OT TO TYLE

TRZYMAM KCIUKI ZA WAS BYSCIE ZRZUCILY TE ZBEDNE KG CO JESZCZE ZOSTALY

KAMA A TY DALEJ NA DUKANIE CZY TAK JAK JA MASZ SWOJA DIETE,LADNY WYNIK 33KG 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...