Skocz do zawartości

mamuśki na diecie dukana;) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurde jak widzę kolejne przepisy, które zrobiłyście albo zamierzacie to mnie skręca... ja nie mam czasu nawet pomyśleć co bym zjadła... wkładam tylko co nieco na szybko do buzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Jestem na diecie od 24 stycznia i zjechałam z wagi już 5kg.
Robiłam test dukana i pierwszą faze miałam 4dni podczas których schudłam 1,5kg, a potem już waga poleciała.Teraz uwielbiam te dni z warzywami, gorzej z samym białkiem.
Fajnie, że ms brzuszku jest nas więcej 🙂
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie mam to takie male, do chlebka potzrebowlam 7g, dobrze ze mam wage kuchenna 😉a co taka zajebista jestem, drugi raz jej uzylam!!!! 😁 😁 😁
a wlasnie kucharki te prawdziwe, jak pisze ze trzeba rozpuscic w cieplym mleku drozdze, i poczekac az wyrosna to co ja mam je tam w tym rondelku zostawic?! bo ja odczekalam chwile i wymieszlala ze wszystkimi skladnikami i moze temu ten moj chlebek to jak jakis kromal dlugasny wyglada 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyrznelam po ciemku w futryne jak szlam z flaszka w nocy do mlodego i rozwlailam sobie luk brwiowy... wygladam jak by mi stary grzmotnal... tyle ze mocnej opuchlizny nie ma bo w pore przylozylam mieso z zamrazalnika...
no i dzis zjadlam sniadanie... bo wczoraj tylko podwieczorek, i waga o 10dag do gory, kuzwa mac wiec dzis proba 3posilkow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko
Witaj Karola...Super,ze do Nas dołaczyłaś....Fajnie,że tyle juz schudłaś....A jaki jest Twój cel do osiągnięcia 🙂
Gosiu uwierz mi ,ze mi też ciezko gotować dla samej siebie,bo też mam 2 Dzieci i Męza Grubasa,który lubi w....... 😁...Dlatego wybieram proste przepisy,a jak wczoraj piekłam chleb to tłumaczyłam sobie,ze przynajmniej kilka dni będę miała z głowy pieczywo,a smakuje niezle...lepiej od bułek...podobny w smaku do takiego wiejskiego chlebka...
A dzisiaj robie tortille ,bo mam taką chcice,że szok 😮......zwłaszcza na sos czosnkowy...Dawniej jak byłam niegrzeczna 😁...to potrafiłam oj.....cała paczkę chipsów z sosem czosnkowym i to na wieczór,że mój husband kazywał mi w.......z pokoju... 🙃...taka byłam 🤢
Komsi ja dawałam do chleba pół op.drozdzy takiego malutkiego zielonego.....i jak dodałam mąki kukurydzianej i slodzika to przykryłam ściereczka i zostawiłam zeby zaczęły pracowac 😜...wtedy dodałam otreby i reszte....
BUZIOLE DUNKANKI
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawać namiary na nk,bo muszę kupry obczaić 😁
Komsi ja w ciąży pieprznełam ze schodów...miałam oko podbite...guza....wszystkie pazury złamane u nóg i krwiaka na nodze...w sklepie to sie tak patrzyli na mojego chłopa jak byk na rzeznika,bo pewnie mysleli,ze on mnie d......Na szczeście Dzidzi sie nic nie stało,a to był dopiero 25 t.c ☺️...Nie przejmój sie ,ze waga skacze ...u mnie to samo...juz normalnie boję sie wazyc...wszystkiego przestrzegam juz 5 dzien i dupa....zaraz wskocze na wage to napisze Wam co i jak
Mam pytanko jezeli mozna>Czym sie zajmujecie?tzn.chodzi mi o pracę zawodowa...Przeciez nie będziemy tylko o diecie pisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to nawet nie kwestia tego, że mi trudno... zwyczajnie mi czasu brakuje 🙂 w końcu moje chłopaki jeszcze trochę wymagają uwagi 😁;p;p

Karola witaj 🙂 gratulacje już straconych kg i oby trak dalej!!! 🙂

A ja zjadłam właśnie śniadanko 😉 Dzisiaj pierwszy dzień II fazy więc była jajecznica na pomidorach z wędliną z indyka 😁 achhh 🙂 jakie pyszne pomidorki 😁

Zaraz się biorę za te bułki nieszczęsne.. póki dzieci w miarę grzeczne 🙂 może w końcu się uda 😁:P:P A na obiadek planuję naleśniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika ja to się zajmuję studiami i domem:P:P 😁 jeszcze w ogóle odkryłam, że studiuję nie to co bym chciała... zmieniła mi się wizja świata 😁
a co do Wagi... To dzisiaj musiałam wstać wcześnie bo miałam sprawę do załatwienia w urzędzie skarbowym więc nie wchodziłam na wagę.. i dzisiaj się nie ważę 😜 pierniczę... zważę się dopiero w poniedziałek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam 28lat(no prawie, bo w lipcu dokaldnie mieisac po narodzinach synka).
Z zawodu socjolog, pracuje w hotelu tzn pracowalam 😉 bo jestem na wychwowaczym. Mieszkam w düsseldorfie, slonce swieci i jest ok 😉 konto mam na fb, ale pewnie ciezko mnie znalezc wiec dawac Wasze namiary kto chce to bede Was szukac 😉

puchnie mi troche to oko...no ale krew sie j´nie leje...wiec luz...bede zyc 😉

Maxara ale w tym mleku?te drozdze? to maja pracowac co to znaczy ruszac sie musza, rosnac? 😞 😞 😞 nieznaju niewiedzu co robic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...