Skocz do zawartości

mamuśki na diecie dukana;) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czytam tak was i tak sie zastanawiam czy bedac wegetarianka tez moge byc na tej diecie?
Potrzebuje schudnac ok 20 kg by byc zadowolona ze swojego wygladu 😉
A z tego co piszecie to je sie ryby i inne rzeczy ,myslicie ze ta dieta nadaje sie dla mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PEREŁKA- dziewczyny mają rację- teraz karm i ogranicz słodycze a potem przyłącz się do nas. No i ze słodyczami jest tak,że im więcej się ich je tym bardziej człowiek ma na nie ochotę.

Ja w ciąży przytyłam 23 kg, no i zostało mi jakieś teraz 8kg. Małą już zupełnie od cycka odstawiłam bo wracam od marca do pracy. Muszę zrzucić te 8 i jeszcze najlepiej 4 takie nadprogramowe przedciążowe 😉

Co do otrębów to ja kupuję taki już częściowo zmielone, ale ponoć młynek do kawy dobrze się sprawdza.

wczoraj i dzisiaj jadłam mielone z pieczarkami- SUPER!!!!
http://dukan.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?727107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMELIA-z tymi slodyczami masz racje,ja pochlanialam codziennie duze ilosci slodyczy od batonikow,po ciasta ,ciasteczka itp.Potrafilam czasami wstawac po pare razy w nocy i jesc slodkosci,ale zawzielam sie w sobie i postanowilam zrezygnowac i jak dotad udaje mi sie bez nich wytrwac,fakt na poczatku jest ciezko,ale jak juz sie ich dluzej nie je juz sie czlowiekowi tak nie chce ...przynajmniej w moim przypadku tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie tak myslalam,ludzilam sie ze moze sa tez jakies dania dla takich jak ja...
A macie moze jakas fajna dietke dla wegetarianek 😉

Kiedys w pol roku schudlam 25 kilo,ale to byla dieta,,NIC,,pilam tylko wode i jadlam pieczywo chrupkie,ale teraz mi sie nieusmiecha taka drastyczna dieta bo karmie jeszcze malego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia napisał(a):
MARZI- ja też kocham słodyczę:blush 😁zięki nim ta nadwaga ☺️Ale teraz wcale mnie nie ciągnie, nawet jak synkowi kupuję batonika to nie mam ochoty chociaż kawałka ugryźć, he,he.


TEZ TAK MAM JUZ MI SIE NIE CHCE SLODKIEGO,A KIEDYS W GLOWIE MI TYLKO BYLY SLODKOSCI...
IM MNIEJ SIE ICH JE TYM JUZ DO NICH TAK NIECIAGNIE...
DIETA ,,NIC,, FAKT LASKA ZE MNIE BYLA,ALE CZLOWIEK MA TYLE WYRZECZEN,NIC NIE JE,NO MOZE OD CZASU DO CZASU JAKIS OWOC ALE TAK TO WODA,WODA,WODA
POTRAFILAM NARAZ WYPIC 1,5 LITRA WODY,WTEDY ODECHCIEWALO SIE WSZYSTKIEGO,ZOLADEK BYL JUZ TAK PRZEPELNIONY ZE MOZNA BYLO NIC NIE JESC..
NO I CWICZENIA,DUZO CWICZEN
PRZYDALABY MI SIE TAKA DIETA,BO TERAZ WYGLADAM FATALNIE ALE NIE MOGE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dZIEWCZYNY 🙂 JAK MOŻECIE O SŁODYCZACH NAWIJAĆ??:p:p
Ja też uwielbiam 😁 i niemiłosiernie ciężko mi się przechodzi obok w sklepie a jeszcze ciężej kupuje dla synka i męża;p;p

NIe chciało mi się dzisiaj nic pichcić.. ☺️ Zjadłam na obiad puszkę tuńczyka.. bez niczego ☺️ Przynajmniej głodna nie jestem 😉
A jutro chyba te naleśniki sobie zrobię 😁
Na wieczór zjem jajka 😁 całe szczęście, że je można jeść bo ja uwielbiam 🙂

A tak apropo karmienia to ja jestem przeszczęśliwa, że już nie karmię (karmiłam 2 miesiące). 🙂 przynajmniej bez stresu o małego mogę się odchudzać 😁 tylko coraz bardziej się boję, że nie wytrwam..

Perełka - czekamy aż skończysz karmić i dołączysz do nas 😁

MARZI - takie straszne diety sobie odpuść 😉 szkoda zdrowia:P:P Na pewno się znajdzie taka, która dla Ciebie będzie odpowiednia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
dZIEWCZYNY 🙂 JAK MOŻECIE O SŁODYCZACH NAWIJAĆ??:p:p
Ja też uwielbiam 😁 i niemiłosiernie ciężko mi się przechodzi obok w sklepie a jeszcze ciężej kupuje dla synka i męża;p;p

NIe chciało mi się dzisiaj nic pichcić.. ☺️ Zjadłam na obiad puszkę tuńczyka.. bez niczego ☺️ Przynajmniej głodna nie jestem 😉
A jutro chyba te naleśniki sobie zrobię 😁
Na wieczór zjem jajka 😁 całe szczęście, że je można jeść bo ja uwielbiam 🙂

A tak apropo karmienia to ja jestem przeszczęśliwa, że już nie karmię (karmiłam 2 miesiące). 🙂 przynajmniej bez stresu o małego mogę się odchudzać 😁 tylko coraz bardziej się boję, że nie wytrwam..

Perełka - czekamy aż skończysz karmić i dołączysz do nas 😁

MARZI - takie straszne diety sobie odpuść 😉 szkoda zdrowia:P:P Na pewno się znajdzie taka, która dla Ciebie będzie odpowiednia 🙂


Myslalam ze wy mi cos polecicie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi ,a od dawna jesteś wegetarianką?
Dziewczynki ja już po zakupach....Chciałam upiec te bułeczki,ale nie mam młynka do kawy 😞....a kupiłam takie częściowo zmielone.....owsiane i jęczmienne....nie pamiętam jakie były w przepisie,ale dla mnie to to samo 😁.......
No i wagę kupiłam.....Ważę 68,3 przy wzroście 1,70.....Jak sądzicie ile powinnam zrzucić?
Jutro na czczo woda....,a pózniej kawa ze słodzikiem(przeraża mnie ten słodzik 🤢).....i makrela z bułeczką jak upiekę 😮.....muszę jakoś to zmielić......
Pozdrawiam i trzymamy się laski dzielnie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxara mam ten sam problem.. nie mam młynka do kawy 😞

A ja przy wzroście 1,72 mam ok 70 kg a chcę 62 😉 na więcej nie liczę;p;p żeby si chociaż tyle udało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ODKAD PAMIETAM
JAK BYLAM MAŁA TO BABCIA WMUSZALA WE MNIE MIESO I WELINE,A JA MIALAM ODRUCHY WYMIOTNE I TAK JUZ MI ZOSTALO
DLATEGO TE WSZYSTKIE DIETY CO CZYTAM TO ALBO TRZEBA JAIES CHUDE MIESKO,ALBO RYBKE A JA JADAM TYLKO OGOREK,POMIDOR,JAJKO,SER ZOLTY,JOGURTY I WEZ TU BADZ MADRY I SIE ODCHUDZAJ

CHCIALAM SIE KIEDYS WYBRAC DO DIETETYKA ALE KOSZT PRWIE 300ZL
ALE WTEDY MIALABYM PEWNOSC ZE ON WYBIERZE MI DIETE POD MOJ JADLOSPIS WEGETARIANSKI

DZIWNE JESTEM WEGETARIANKA A JESTEM GRUBA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzi no jak to gdzie? 😉 przede wszystkim na wadze 😁
No niestety do szczupłych nie należę.. 😞 ale będę należała 😁 hehe mam nadzieję 😜

Ja sobie nie wyobrażam być wegetarianką 😁:P uwielbiam mięsko (głównie kurę:P) 😉 bez wędlin by się obeszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waga wagą,gdybym ja wyglądała tak jak ty to byłabym najszczesliwsza mamusia na świecie 🙂 Tylko ci pozazdrościć,po urodzeniu dwójki dzieci mieć taka figurę ja ty ...Przesadzasz chyba z tym odchudzaniem,żebyś nam się w anoreksje niewpedzila Będę pilnować byś dużo niezrzucila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana zupełna kontrol 🙂 chcę się tylko pozbyć oponki i boczków 🙂
W liceum ważyłam 62 kg i tak czułam się dobrze 😉 potem doszły nadprogramowe 6 z 3-miesięcznego pobytu w Anglii, kolejne 26 z ciąży z Kubusiem (z czego zrzucone 24) a potem 18 z drugiej (tych już nie ma) ale nadal zostaje 8 kg, które się przyplątały i nie chcą odejść 🙂
Muszę dać sobie z nimi radę a potem tylko pilnować wagi żeby nie szła znowu w górę 🙂 ot mój diabelny plan 😁 😁 hehe

Poza tym.. zdjęcia, zdjęciami 😉 mnie się wydaje, że zdecydowanie grubsza jestem niż na zdj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gogr no to mamy praktycznie takie same cele....Ja chcę schudnąć do 60......i wystarczy.....też mi chodzi głównie o zrzucenie boczków...... 😉.........
Marzi no u Ciebie to rzeczywiście dietetyk by sie zdał,bo dieta wegetariańska i tak jest bardzo uboga.......Ja uwielbiam mięsko i ryby,ale często myślę o tym,ze abym się najadła jakieś zwierzątko musi zginąć 🤢.....zwłaszcza cielęcina mnie odrzuca......i chyba to jedynie mógłby być powód mojego ewentualnego wegeterianizmu....ale jak narazie to jestem mięsorzercą 🙂.....ale Ciebie podziwiam i chylę czoła
Gogr ja już na rano mam bułeczki......Przygotowanie jakieś 5 min+20 min pieczenia....Jutro powiem jak smakowały.....Tak ja zaczynam od jutra 🥴.....a otręby zmieliłam w tym czymś do koktajli9 😮......
aZaczynam z waga 68.....cel 60-TRZYMAJCIE KCIUKI 😜
Mąż mnie z........ i Mama też,bo zobaczyli wagę kupioną i jogurty 0% to im powiedziałam ,ze owszem na dietę Dunkana przechodzę i mnie zje.....,że sie w chorobę chce wpędzić i,że mam ładną figure.....a Mąż mi nawet powiedział,ze jak schudne to on mnie do łóżka nie wpuści(on waży 116:dry 🙂.....No ze strony rodzinki to wsparcia nie mam 🤨
DOBRZE,ŻE CHOCIAŻ WY JESTEŚCIE 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wlaśnie 🙂 też tak zrobię i zmielę w tym do robienia koktajli 😁
oczywiście pod warunkiem, że będzie mi się chciało 😁

Maxara - mnie mama też z...;p i argumentowała jak Twoja;p Ale na szczęście mieszkam z teściową a ona i mąż akceptują mój pomysł 😉 nie wmuszają we mnie obiadów (nawet wczoraj jak mój zapomniał o diecie i kazał mi jeść teściowa na niego wyjechała, że ja przecież takiego teraz nie mogę 😁)

A no to jak Twój 116 waży to z pewnością Twoje 68 to dla niego niewiele 🙂 idę o zakład, że jak dopniesz swego to nie tylko Cię wpuści to jeszcze będzie zaciągał do łóżka 😁 😁 🤪 🤪

Mój na chwilę obecną waży jakieś 90 kg;p (a przed ślubem ważył niecałe 70 😁);p i niby akceptuje mój wygląd ale ja tam wiem, że cieszyłby się jakbym wyglądała tak jak wtedy kiedy się poznaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy to macie mały cel 8 kg co to jest,ja muszę 20 🙂Wiecie co chyba naprawdę wybiorą się do dietetyka,ale to dopiero gdziej w maju bo narazie krucho z kasa,może on mi pomoże ,no i koniecznie gdzieś na siłownię się zapisać lub coś w tym rodzaju ... A bez mięsa można żyć ,fakt moje posiłki są mało urozmaicone,bo jestem bardzo wybredna,poza tym niechce mi się robić różnego rodzaju sałatek..Zrezygnowałem ze słodkości,to już duży krok,teraz powinnam skończyć jeść po 18 ,a wtedy jestem najbardziej glodna...Czemu to wszystko jest takie skomplikowane,tyle wyrzeczeń by być piękna 😞Spijcue dobrze,mam nadzieje ze mogę dołączyć do waszego wątku mimo to ze dieta ta niejest dla mnie,z chęcią popisze z wami i będę nadzorować Gosi odchudzanie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...