Skocz do zawartości

mamuśki na diecie dukana;) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Marzi jak najbardziej zostań z nami! 😉 Kontroluj mnie 😁 i krzycz, że ciągle mało! 🙂
Dla mnie to 8 kg to naprawdę dużo.. bo walczę z nimi i walczę a one ni w ząb nie chcą się ruszyć 🙂
A Marzi - tak dla jasności - ile ważysz przy jakim wzroście? ze tak dużo chcesz zrzucić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marzi no pewnie pisz z nami.......Ja Ci powiem,ze też dużo po ciąży zrzuciłam.....w sumie to wszystko....teraz chodzi głównie o estetykę....... 😉.......
Powiedzcie mi jaka powinna być prawidłowa waga przy wzroście 1,70
Gogr ,a Ty praktycznie ważysz tak jak ja....Jesteś 2 cm wyższa i 2 kg cięższa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to jak macie na imię? 🙂
Bo imionami będzie przyjemniej się do siebie zwracać niż nickami 🙂
Ja jestem Gośka - zresztą jest napisane w profilu 😜 Ale Wasze dane jakieś ubogie:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxara napisał(a):

Gogr ,a Ty praktycznie ważysz tak jak ja....Jesteś 2 cm wyższa i 2 kg cięższa 😁

To samo sobie pomyślałam jak napisałaś ile ważysz 🙂 😁
To jedziemy dosłownie na tym samym wózku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu niepytaj,wstyd się przyznać ,ja przy was to pulpecik jestem,a to wszystko przez ten efekt jojo+ciąża Mam 1,67 i waga 85kg to już otyłość 😞 powinnam schudnąć tak żeby ważyć te 65 kg,muszę to zrobić tylko strasznie cieżko mi jest się do tego zabrać,mój mnie motywuje,mówi mi ze to dla lepszego samopoczucia,bo teraz jak mamy gdzieś wyjść to szlocham ze nie mam co włożyć na siebie,a jeżeli już coś znajdę to wyglądam jak...szkoda słów...Największy problem to zacząć,bo jak już się zacznie dietę to jakoś to idzie,a ja tak każdego dnia to odkladam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana!! To może warto zrezygnować z czegoś a zainwestować w tego dietetyka?? a jak nie to w necie poszperać za dietą dla wegetarianina 🙂
Pamiętaj - chcieć to móc! 😉
Powiem Ci, że wiem co to jest kupić coś ładnego, ubrać się i wyglądać szkaradnie 😞 Ja mam taką diabelnie głupią budowę, że we wszystkim wyglądam jak idotka (zbyt do góry wysunięte kości biodrowe i do tego boczki) a poza tym po zanikających w wyniku ciąży zmianach mastopatycznych pod lewą pachą został mi zwyczajnie tłuszczyk 😞 co mało estetycznie wygląda chociażby przy sukience na czy bez ramiączek... Tego też muszę się jakoś pozbyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi oj moja droga to nie ma tak dobrze....Jesteś tu z nami i nas wspierasz ,motywujesz.....więc jutro bierzesz książkę telefoniczną i umawiasz się do dietetyka 😉.....i na pewno znajdziesz jakiegoś na kase chorych.....Najlepiej idz do lek.pierwszego kontaktu i powiedz o swoim problemie....Jesteś młoda ,masz małe dziecko.....musisz działac......
Nie przyjmujemy tłumaczeń
Jutro czekamy na wieści,......i to dobre.... 😘
Odchudzasz się z nami 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu jestem Marzena,ale strasznie nie lubię swojego imienia wiec piszcie Marzi ok 🙂?No ja podczas pobytu w szpitalu po porodzie,gdzie lezalam niecały miesiąc tez zrzucilam 10kgale szybko je nadrobilam i oto jestem Kulka 🙂Sorki ze tak wolno odłożone ale pisze z telefonu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra laski 🙂 Ja spadam... w końcu Matiszka jeszcze nie nauczony przesypiać całej nocy 😞 i niedługo pewnie pobudka będzie...
Idę czekać na męża w łóżku bo do 2.00 jest w pracy...
do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki,aż mi sie łezka w oku zakrecila ze chcecie mi pomoc i wspierać mnie,Moniczko może masz racje żeby iść do lekarza pierwszego kontaktu i z nim pogadać...Trzeba zacząć coś robić,a ja tylko uzalam sie nad sobą ,płacze,najgorzej jest w lato,tak sobie obiecanej ze do tego lata schudne,a ja tyje ...Od jutra zakładam zeszyt kalorii,jem mniejsze porcje,i spróbuje o 18 już nic nie jeść...Przynajmniej sie postaram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzi 😁 trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym 😁
A jeśli chodzi o jedzenie po 18:00 to postaraj się 🙂 góra tydzień i przywykniesz 🙂
Ja swego czasu jak przestałam jeść po 18 i odłożyłam słodycze to poleciałam z wagą w dół 🙂 Ale mi jest potrzebna konkretna dieta, której muszę się pilnować bo inaczej zaraz mi się wymyka spod kontroli:P:P

dobra - już mnie nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boje sie tego ze jak będę głodna to nie usne,już teraz poszlabym do lodowy i coś zjadla...Gosiu oj żeby tak mój chłop chciał teraz do mnie przyjść,ale niestety mam okres,wiec nici z przyjemności ,ale ty korzystaj i powiesz nam jutro ile kalorii spalilas 🙂)))Zmykam bo zaraz pojawi sie duży głód 🙂Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już wstalismy ,karmie małego i idę zaraz zrobić sobie dietetyczne sniadanko...własnie miałam sen ze byłam szczupła 🙂Milusiego poranka.Gosiu jak tam spalone kalorie,dużo? 🙂Moniczko smakowaly bułeczki 🙂?Czekam na wieści...Witam mamy których jeszcze wczoraj niemialam okazji poznać 🙂Do napisania pózniej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlansie kolezanka z forum mojego tzn czerwcoweczek 2010, powiediala mi ze sa dukanki na brzuszku 😉
No wiec witajcie, z tej strony Marti typu Marta Komsi, wszytko akceptowane i w uzyciu 😉

03.01.2011 start dukana, waga wyjsciowa 69,6kg przy wzrosice 168cm.
waga z dzisiejszego poranka 61,7kg 😉 Poczatek diety jak dla mnie nie jest trudny, nie byl. Im dalej tym trudniej... grzeszki i grzechy, zachcianki 😉

Zdjaecie sobie ae sprawe ze ta dieta jest troszeczke niszczaca 😉 ale w sumie czego sie nie robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
komsi witaj 🙂gratuluje osiagniec 😉ja tez miewam durne sny hehhee...
ale kusicie tymi spadkami wagi ajjjc 😉
no nic czekam cierpliwie na sadny dzien 😉
dzis nie mam do niczego glowy,dalej jestem chora moj maly zapalenie oskrzeli 😠 😠straszna lipa
poklaszcze wam moje pszyszle i obecne dukanowiczki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
http://apps.facebook.com/buzialoveli/galeria/?photo=3852 prosimy o glosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzi dupa z kaloriami 😠 zasnęłam tak mocno, że nie wiem kiedy przyszedł 😜

Monia no wlaśnie -pisz tu szybko jak te bułeczki 😉

Kama - zagłosowane! Cierpliwości- niedługo do nas dołączysz 😁

Witaj Marta! Fajnie, że jesteś 😉 dziel się z nami przepisami, radami;p w końcu najbardziej doświadczona jesteś z nas 😁

Ja po porannym ważeniu mam na stanie 68,4 😁 czyli 4 dzień diety i 3,1 kg mniej 🤪 🤪 🤪 ale po głębszym przemyśleniu doszłam do wniosku, że wiem czemu wczoraj i przedwczoraj spadek wagi był mniejszy - ja niby jem samo białko ale w maych ilościach (nie tyle co w pierwszy dzień) więc organizm niespecjalnie się musi wysilić, żeby je strawić;p poprawię się 😁
Dziś na śniadanie były 2 jajka, pół twarożku 0% z piątnicy, mineralna i gorzka herbata 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam na imie KAMILA 😉 to tak wracajac do pyt gosi 😉
moj m tez jest wielki chlop wazy cos ze 115 teraz moze teoche wiecej i tez go namawialam ale mnie zbesztal ze pojebana jestem i lacha ze mnie ciagnie chodzi i gada do mnie dukan 😠 😠duren,on sie dobrze ze swoja waga czuje ja nie zwlaszcza jak patrze na zdjecia kiedy wygladalam normalnie az mnie sciska.

http://apps.facebook.com/buzialoveli/galeria/?photo=3852 prosimy o glosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komsi napisał(a):
Marzi mnie m.in. sen zmusil do odchudzania 😉ze mi maz ze szczupla brunetka nawial 😉 😎


Ja snów takich nie mam ale myśli w głowie pełno 😞

oklask za motywację 😉 🤪 🤪

p.s. znaczy za 112 min;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...