Skocz do zawartości

przepuklina pępowinowa | Forum o ciąży


mgrzedzicka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
witam po wczorajszym USG okazało się że nasze maleństwo prawdopodobnie tez ma przepuklinę pępowinową OMPHALOCOELE, miałaś już szczegółowe badania prenatalne? Chyba że mam nadzieję jelitka same weszły do brzuszka twojego maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że od 17 lutego tu nie zaglądałaś - mam nadzieję, że wszystko ok. Jutro mam badania genetyczne i dowiem sie wszystkiego. Napisz co u ciebie i maleństwa - jesteśmy tu chyba jedynymi kobitkami których maluszki mają podejrzenie tej wady. Ogólnie na necie mało rzetelnych informacji na ten temat, jedyne co znalazłam to topic prowadzony przez jedną mamę fasolki która przeszła przez to kilka lat temu i jej dzieciaczek ma sie dobrze. Pozdrawiam i życze dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem juz po badaniach i wpadłam sie pożegnać z dziewczynami z mojego forum. Lekarz genetyk niestety potwierdził wstepna diagnozę mojego gina. Dodatkowo wyszły jeszcze inne komplikacje i nie daje nam znikome rokowania. Czeka mnie jeszcze jedno badanie, ale wg dzisiejszego badania to będzie tylko formalnośc bo wszytko wskazuje na zespół Edwardsa u naszego maleństwa. Trzymam kciuki żeby u ciebie było lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...