Skocz do zawartości

Płec maluszka | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hey to moja 1 ciaza...powiedzcie mi czy mozna juz stwierdzic płec dziecka???
jutro ide do ginekologa i USG wiec mam nadzieje ze juz mi powie 🙂 🙂
bardzo bym sie cieszyła:*:*:*
pozdrawiam i prosze o swoje wypowiedzi 🙂
aha zapomniałam dodac jestem w 18 tyg.ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, u mnie na USG lekarz w 13 tygodniu ciąży dopatrzył się, że będzie chłopak, kolejne USG jednak nie pozwoliły tego potwierdzić z powodu ułożenia dziecka w brzuchu.
Trzymam kciuki, żeby udało się coś wypatrzyć, bo wiadomo najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy, ale myślę, że fajnie wiedzieć czy będzie synek czy córeczka.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio kochane miałam USG i na USG było widac nozki ale tego najwazniejszego nie chciał mi pokazac buuu 😞 😞 ale coś i tak czuje ze to chłopiec 🙂 🙂
ale juz dla mnie nie ma takiego znaczenia płec mojego misiaczka małego,wazne by było zdrowe prawda 🙂 🙂 🙂??to teraz najwazniejsze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja jeszcze nie wiem co będziemy mieli, ostatnio dzidzi strasznie się bało, unikało badania, cały czas miało zaciśnięte nóżki więc się nie udało. 😞
Ale, mam nadzieję, że przy następnej wizycie będzie już coś widać. Oby tylko wszystko było w porządku i dobrze się maluch rozwijał - to jest najważniejsze. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Witam dziewczyny, pewno nie uwierzecie ale ja jeszcze nie wiem kto tam sobie mieszka 🙂. Choc bardzo bym chciala, no ale coz czasem tak sie ulozy ze nic nie widac 🤨


Anuś ja ci wierze 😉 😉 😉 bo mam taka samą sytuacje, 35 tydz.a ja dalej nie wiem kto buszuje w mym brzuszku, gin. się śmieje ze takiej sytuacji to nie miała, wstydliwe mam dziecko 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...