Skocz do zawartości

Nie moge wejść na swoje forum | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej potrzebuje pomocy, po zalogowaniu chce odwiedzic forum i wybierajac zakladke O WSZYSTKIM nie otwiera sie lista poruszonych tematow tylko pokazuje mi sie komunikat:
Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 8192 bytes) in /components/com_fireboard/template/default/showcat.php on line 117
nie wiem co on oznacza prosze o pomoc poniewaz chcialabym dajek uczestniczyc na forum brzuszek.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mogę od kilku di, ale mam patent, wchodze na swój profil i w zakładkę forum, tam jest mój ostatni post, wchodzę przez niego na swój wątek, ale to masakra...
Cos się dzieje nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam tak od 4 dni 😠 😠 😠 i tez moge wejsc wszedzie oprócz : "o wszystkim" a na mamy listopadowe wchodze przez swój prolil jak dziewczyny.
Co sie dzieje? moze do admina trzeba napisać?
myslałam juz, ze ja mam coś z komputerem a tu u Was tez tak jest.. wkurza mnie to 😠
jak bedzie Wam wchodziła stronka to dajcie znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zgłoszenie, w szczególności za te zgłoszenia pisane drogą mailową - one zawsze są rozpatrywane w pierwszej kolejności. Problem polegał na tym, że serwery, na których znajduje się serwis nie potrafią obsłużyć takiej
ilości danych - obecnie mamy około 60 000 postów. Projektując serwis nie przewidziałem aż takiego zainteresowania stroną.

Oczywiście będę dokładał największych starań by strona była bardziej wydajna ale dużo zależy od Was. Zgłaszajcie problem kiedy tylko się pojawi - to znacznie przyspieszy jego rozwiązanie.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Drogi Adminie!
Pisze do ciebie w imieniu Czerwcówek ,ktore do dziśiaj niestety nie mogą do nas wrócic i zalogowac sie na brzuszek 😞
" 😜rzyjaznimy sie " jak ci wiadomo juz ponad pół roku i jest nam bardzo smutno ,ze część z nas nie może dalej kontynuowac naszych rozmów,Wiadomo mi napewno ,ze zalogować sie nie moze Anulka7,Velina,Anula8715.
Dzieki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...