Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ehh ja w pierwszej ciązy miałam takie humory a teraz jakoś przeszło owszem czesto gęsto 🤢się złoszcze a teraz jestemm bardzo cięta na moich teściów kiedyś myslałam że badziej są za tym żeby nam pomoc a oni tylko pażerni na kase chamstwo i tyle rok temu maz prosił swojego ojca zeby wzioł mu 2 tys kredytu na auto i wzioł i pożyczył mu te 2 tys i przy mnie mu dawał kase a teraz sie wypira ze dał mu 3 tysiace bo tesc wzioł 4 tysiace dwa markowi i dwa sobie zostawił juz dwie nocy niespałam przez nich tak potrafia kombinowac niedosc ze do wesela sie niedołożyli to jeszcze od nas drą 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O kurde to nieźle. A co mąż na to??? straszne, żeby rodzice się tak zachowywali. Nam dają rodzice na ślubi wesele. Inaczej byśmy nie wzięli. Mamy kasę ale powiem szczerze, że na co innego ją przeznaczyliśmy i teraz całe plany by się zepsuły.
Na każdą pożyczke trzeba umowe podpisywać. Nawet jeżeli to z rodziną. Poza tym każdy zna chyba przysłowie że z rodziną.... na szczęście ja się jeszcze nie przekonałam o tym na własnej skórze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to prawda że "z rodziną sie tylko pięknie na zdjęciach wychodzi".. a jeszcze jedno się sprawdza- "powiadają jaskółki, że niedobre spółki" 🤨 nawet z rodziną.. najlepiej miec na wszytko papier.. ale gdyby człoowiek wiedział że się przewróci to by się położył.. będzie dobrze.. Może Asiu skoro teść taki "złośliwy" to może powiedz mu że ok, wpłacisz ten dodatkowy 1 tys zł, ale po 10 zł miesiącznie, bo teraz będziecie mieć Dzidzię i nie macie pieniążków (czy ile tam możesz mu dać, wiadmo dla niektórych tysiąc to kichnięcie, dla drugich miesiąc pracy) i może wtedy zrozumie jaką głupotę robi.. Nie denerwuj się teraz tym kochana, nie możesz.. pomyśl sobie że może jak zobaczy wnusia/wnusię to zmięknie i "da" Wam te pieniądze w "prezencie" 🤔 ..
Jak się dzisiaj moje współ-ciężąrówki czują? ja mam nadzieję że te nudności za 2 tygodnie mi miną.. bo mam dośc zgagi, bekania, i tego wszystkiego.. staje się małą Fioną - Panią Ogrzycą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mąz tak samo zły i im tłumaczy a oni nic tylko swoje ,to prawda ja to znim już spółek niechce , przed naszym weselem było tez tak świnie nam niby kupila tesiowa moja całej rodzinie sie chwaliła że swinie na chowa na wesele a z tego chwalenia na końcu jak zabiła to nic nam niedala i cisza ja to mam w dupie jej świnie bo ja wiedziałm że nanich liczyć niemożna i sami sobie zrobiliśmy małe wesele z firmą cateringową nic nas nieobchodziło ja nawet niepisze bo takich sprwa jest kupe niechce mi się tam do nich nawet jechać dobrze że mieszkamy 30 km od nich 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi troszke przeszły mdłości i badziej zachcianki mam dumam co dziś na obiad gotować dzis przyszła do nas sąsiadka taka stara już babka i ona do mnie co bede miał czy córe czy syna a ja szok bo skąd ona o tym wie niemam pojecia mało osób wie o ciąży ehhh 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
Ja również WITAM w ten piękny słoneczny dzionek 🙂 Wiosna idzie 🙂


Witam ,witam 🙂 i o zdrowie pytam 🙃
Oj.. Marzenko.. ja juz bym chciała żeby cieplej było.. powoli zaczynam miec problemy z chodzeniem w zwykłych jeansach, a chyba za wcześnie na takie ciążówki..
a jak u was sprawa ze spodniami? bez problemów?
tzn chodzic jak chodzić, gorzej siedziec przez dłuższy czas..a jak narazie od poczęcia 2 kg do przodu, i w ostatnim tyg. 0,5 kg do tyłu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki 🙂 Jak tam samopoczucie w taki pochmurny dzień ??? Ja właśnie mam problem z dopinaniem się już w jeansy , ciążówki to będzie optymalna opcja , żeby nie uciskać brzucha. U mnie dziś humorek kiepski , biorę się za porządki 🙂 Buziaczki Kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
humorki jak nie przed miesiaczka to teraz ,ja ostatnio robie rewolucje zywieniowa moge codziennie jesc kapuste kiszona w roznych postaciach np bigos albo z marchewka a pozniej kawalek tortu wisniowego to mnie dobija moze moja truskaweczka tego potrzebuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
humor ok.. ryba, paprykarz, czekolada, budynio-serek, jabłko i pączek to dziś zjadłam..
ja w niedzielę ide kupić spodnie ciążowe 🙂 postanowiłam już.
chodzę z rozpiętym guzikiem w normalnych jeansach ☺️ więc pora się przerzucic na większy rozmiar 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuczka napisał(a):
humorki jak nie przed miesiaczka to teraz ,ja ostatnio robie rewolucje zywieniowa moge codziennie jesc kapuste kiszona w roznych postaciach np bigos albo z marchewka a pozniej kawalek tortu wisniowego to mnie dobija moze moja truskaweczka tego potrzebuje ?


Kochana mam podobnie , też mam takie zachciewajki 🙂 Nie wiem od czego to zależy , w naszym organizmie zachodzi teraz rewolucja i może to dlatego. Ważne zeby Dzieciaczki były zdrowe 🙂 U mnie dziś znów bóle brzucha , po prawej stronie;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomnialam dodac ze wybralas ladne imie dla dziewczynki tez mamy do wyboru dwa Julia Elzbieta lub Lena Elzbieta a dla chlopca Marcel Jerzy mam jeszcze jedno ale w Polsce go nie ma Anouk dla dziewczynki mieszkamy w Holandi i tu jest ok
ale cala rodzina mieszka w Polsce i jak to bedzie brzmialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już raczej nie ma takiego krzywego patrzenia na "inne" imiona niż te standardowe , ja jeszcze zastanawiam się czy jak bedzie dziewczynka to czy nie dać na imię Amelia, a czuje ze to bedzie córunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia1989 napisał(a):
Nie mogę się już doczekać porodu , ale cały czas martwię się zeby wszystko było ok. Też tak macie>>>>???<<<<

wiadomo mysli sie czujemy strach ale jak mysle ze pozniej bedziemy miec rodzinke w komplecie 🙂to nie moge sie doczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...