Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

U mnie tylko bóle brzucha i bóle głowy póki co ( na szczęście) nie zdarzyły mi się mdłości , mam nadzieję że mnie to ominie 🙂 🙂 Pierwsza ciąża??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮ja sie nie moge doczekać jak juz będę w 8 miesiącu, będę miała dużo czasu i będę chodziła i kupowała rzeczy dla mojego Fasolinka/-nki. 😉 A porodu się boję! nie wiem czy zniosę ból.. nie chce znieczulenia w kręgosłup, boje się zastrzyków i igieł w ogóle 🤢.. to jest dla mnie przerażające.. 🤨 boję się tego baaaaardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastrzyk w kręgosłup nie jest taki straszny jak to wszyscy mówią, wiem bo miałam dwie operacje przy których takowe znieczulenie zastosowano , czujesz tylko maleńkie ukłucie i tyle. Porodu też się boję ale jednak już chciałabym mieć go jak najszybciej za sobą a tu jeszcze 7 miesiecy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie czuje się nic od pasa w dół przez jakieś 2-3 do 4 godzin ale to tylko efekt tego iż znieczulenie nie puszcza od razu tylko ma jakiś dłuższy czas działania .po 6 godzinach można już powoli wstać i się ruszać. Naprawdę to nie jest nic strasznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carpioo napisał(a):
dobrze że mnie pocieszasz 🙂 Dziękuję..


Nie masz się czego bać a jeśli ból będzie nie do zniesienia to lepiej ze znieczuleniem rodzić 🙂na razie nie stresuj sie znieczuleniem , tylko dbaj o siebie 🙂

Mi sie dzis nie chce gotowac ale cos by trzeba bylo 🙂 Najchetniej dzis bym tylko spala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wy dziewczynki w pracy jestescie? tak sie rozgadalyscie i mnie to omija.. ja w pry i t zasypiam. U mnie piekna pogoda chociaz to mnie pociesza: dzis jedziemy ogladac salę na wesele. a z rana mialam smieszna przygode. ponieważ sikac mi sie chce zawsze o 5 rano taka zaspana poczlapalm do kibelka.. a poniewaz moj narzeczony to ciamajda jak zwykle nie opuscil deski.. a ja usiadlam i prawie do kibla wpadlam.. no i cos sobie z lewej strony naciagnelam brzucha.. strasznie mnie bolalo (chyba jelito, mam problemy z 2) ale wzielam nospe i przeszlo 🙂 u mnie poki co tylko sennosc, czeste sikanie, lekkie bardzo mdlosci i od czasu do czasu brzuch pobolewa.. no i cycki standart 🙂 narazie się mieszcze w ciuszki ale juz na styk. Ciązowe kupie pewnie dopiero za miesiac albo 2. no chyba ze nagle mi sie przytyje duzo. Moja dzidzia imie bedzie miala po dzidkach albo staś albo helenka 🙂 wiem ze troszke starodawne ale ja takie lube 🙂
poza tym ja tez panikara jestem i znieczulenia się boje ale wole zastrzyk niz czuc to jak mnie bedzie tam rozrywac i jak beda rozcinac.. fuuu.. mam nadzieje ze to jakos wszystkie lagodnie przezyjemy. a terz wazne sa tylko nasze malenstwa 😁 😁 😁 😁


Ale sie rozpisalam mam nadzieje ze nie zanudziłam

POBUDKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że już przeszło 🙂 Ja np. nie pracuję , mój narzeczony uznał , że sam o nas zadba a ja mam dbać o siebie i dzidzię przez te 9 miesięcy. Za pierwszym razem też się bałam znieczulenia ale naprawdę nie było źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde ja niestety prowadze biznes dla jednej duzej korporacji i robie jakby na swojej dzialalności i nie moge zrezygnowac. Jak zrezygnujęto stracę dobrą pracę. O tyle dobrze ze mogą kogos wyszkolić kto mnie zastąpi przez pierwsze tygodnie po urodzeniu dziecka. Poza tym zawsze mogę pracować wieczorem jak moj mis wroci z pracy, obiekt mam calodobowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie..opowiedz, bez owijania w bawełnę.. ja właśnie oglądałam porody na youtubie i żałuję.. nie róbcie tego!!! już wolę opowiadania. rozcinania sie nie boję bo to w skurczu i nie boli tak bardzo (przynajmniej mniej niż sam skurcz) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm sam poród niejest straszny mi się zaczeło tydzień po terminie w piątek z soboty w nocy obudziło mnie takie bóle tam z tyłu na kregosłupie na biodrach takie co 10 min miałam trasznie to bolało ale jakoś niekapłam sie że to już to sie zaczyna bo przed porodem to i biegunke miałam i wzdecia ze jak sobie nie piedłam to myslałam ze mi brzuch wystrzeli no ale dobra , w sobote rano te bóle juz postepowały co 6 min już zegarkiem równo o 12 tej pojechałma do szpitała na izbie zbadali mnie rozwarcie na 1 palec podłączyli mnie do starej aparatuly co mieży niby skurecze i żadne niewychodziły na tym wykresie a ja miałam cały czas skurcze co 4 min tak mnie meczyło cały dzień ido niedzieli nad ranem o 3 przyszła po mnie położna wziela mnie na poródówke tam lewatywa mycie i zbadała mnie to juz rozwarcie na 7 cm byłam tak wykonczona tymi skuczami a ta suczka sie jeszcze na mnie wydarła że cyganie że mam skurcze bo na tym wykresie niewidac ból porodowy to takie uczucie tylko mocniejsze jakyś sie kupe chciało ustaje i za 1 min dalej przychodzi w trakcie porodu przybili wody zaczełam rodzic o 7.30 rano a skonczyłam o 10.30 niemiałam siły przeć wykonczyły mnie te skurcze przyszedł lekasz i wyprosil męza z nienacka nacisnoł mi na brzuch i natalka wyskoczyła odrazu na pieś mi ją dali ,, a i łożysko potem się rodzic kupe tego miesa 🙂 jest potem szycie bo mnie nacieli ale tego nieczuć do szycia dali znieczulenie 2 godziny leżałam już z dzieckiem a potem już na sale poszłam potem jak to sie isc wysikać jak to świee najlepiej pod presznicem siku robić te wszystkie skrzepy wyplywają z ciebie natalka miała 10 pt i warzyła 280 ale nadrobiła cycią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...