Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulincia napisał(a):
Tak czytam co tutaj dziewczyny piszecie to wydaje mi sie ze nic jeszcze nie wiem tak naprawde 😉 i tych rozstepow sie tak obawiam,te kremy to pomagaja naprawde?? 🙂


to zależy, każda z nas jest inna, i inaczej na każdą te kremy działają.. jednej rozstępy wychodzą już teraz, innej ok. mies, trzeciej w 7-8 gdy brzuszek rośnie najszybciej a jeszcze jakiejś nie wyjdą wcale. Moja mama urodzila 2 dzieci, i nie ma żadnego, ani na piersiach, ani na brzuchu, udach czy pupie 🙂
trzeba być dobrej mysli a skórę przygotowywać od początku, ja smaruje się odkąd wiem że noszę Maleństwo oliwkami 🙂

a czy nic nie wiesz? Tak ci się tylko wydaje. instynkt tobą pokieruje.. a to że wiemy co w ktorym tyg. się dzieje, co możem jeśc to internetowa i książkowa wiedza 🙂 ja polecam ten serwis i mamazone.pl
bedziemy sie trzymac razem, jedna drugiej pomagając i dotrwamy do porodów 🙂 szczęśliwych i bez komplikacji 😆 Trzeba byc dobrej myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulincia my też dowiadujemy się wszystkiego z internetu , książek bądź z opowieści kobiet , które są już szczęśliwymi Mamusiami 🙂

Dziewczyny schudłam 1,5 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulincia napisał(a):
ja juz 3 przytylam 😜 chyba tylko wykorzystuje to ze jestem w ciazy i ciagle sobie podjadam 😉 no i wciaz zastanawiam sie nad imieniem dla dzidzi i nie wiem jej...


Ja się tak cieszę , że schudłam , bo przytyłam 10 kg od początku ciąży , też przez takie podjadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciąży potrzebujemy ok. 300 - 500 kalorii więcej , nie można też przytyć za dużo bo to też nie zdrowo. Ja jadłam dosłownie wszystko na co miałam tylko ochotę i przybrałam 10 kg , teraz po prostu jem mniej tłustego więcej owoców i warzyw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Asia,no rzeczywiscie te przesady na temat ciazy zwlaszcza to jest ich tak duzo,z nich wynika ze prawie nic nie mozna;p tez czytalam ostatnio. I przeczytalam ze ubranek wczesniej nie mozna kupowac,ja juz tyle kupilam. jak je mozna kupowac kiedy dziecko sie urodzi,przeciez wtedy to kompletnie czasu nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Wy też macie kryzys??? Bo mi się zaczęło wczoraj , płaczę z byle powodu po prostu tragedia , wcześniej mi się to już zdarzało ale nie w takich ilościach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, ja łączę teraz na potęgę, np wczoraj, że zamiast kwiatów dostałam ciasta z cukierni na dzień kobiet (bo 8 marca Mój pracował, więć wczoraj "obchodziliśmy". normalnie taka awanturę rozętałam, że wstyd mi potem było.. szkoda gadać..
myślę że teraz nam hormony buzują.. ale jest jeszcze jedna sprawa- wiemy że możemy, bo przecież "jesteśmy w ciąży", i wierzcie mi czy nie, ale podświadomie też z tego korzystamy 😉

Ja trochę przesądna jestem, ale powoli staram się to zmienić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
Niedawno wróciłam z pracy i fajnie poczytać sobie Wasze posty!
Chciałam się pochwalić - widziałam dzisiaj na USG mojego Groszka! Nie mogłam uwierzyć jak szybko machał malutkimi nóżkami i rączkami - a mąż obok pękał z dumy! Ogólnie to trafiłam do szpitala na to USG w ramach EMERGENCY - rano miałam spotkanie z położną ale jak powiedziałam że mam dziwne bóle brzucha (takie jak na miesiączkę) to w błyskawicznym tempie zaaranżowali mi badania i szybkie USG ( ...a tyle się naczytałam że opieka podczas ciąży w UK jest fatalna że wprost nie mogłam w to uwierzyć). Koniec końców okazało się że wszystko z dzidziusiem jest ok i mam na jajniku cystę dość dużą - która niby po 12 tc się ma wchłonąć (ponoć wiele kobiet tak ma) i to ona może powodować ból. Aż mi łezka poleciała na USG jak zobaczyłam maleństwo pierwszy raz!
Jeszcze pytanie do Was dziewczyny: czy któreś z Was też tak strasznie wymiotuje codziennie jak ja? I nie ma ochoty na jedzenie? Bo ja już nie wiem co mam robić, nawet po wodzie wymiotuję, innych płynów (jak soki czy herbaty) zresztą w ogóle nie toleruje, normalnie załamka. Już zaczynam się bać że tym niejedzeniem zaszkodzę dzidziusiowi - no ale prawie wszystko co zjem i tak zostaje w toalecie 😞((( ech...mam nadzieję że niedługo mi to przejdzie.. Dobrej nocy wszystkim Wam życzę Buziaki x x x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo widać! rączki takie maluteńkie ale nóżki już całkiem długie:-) a jak nimi wierzgał energicznie aż pani od usg się śmiała bo nie mogła zmierzyć :-) a wymioty zaczęły się tak od połowy 8tc - już 2 tygodnie tak się fatalnie czuję 😞 znajome pocieszają że jeszcze 2-3 tyg i powinno ustać, zobaczymy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,nie moge spac tak mi jest niedobrze.. teraz to mam tylko mdlosci ale wczesniej juz na samym poczatku wymiotowalam dzien w dzien przez caly tydzien,nie moglam jesc ani spac,wogole nic nie moglam... okropne to bylo ale juz mi przezlo na szczescie.. nie spodziewalam sie ze moj organizm az tak zle zareaguje na ta ciaze. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...