Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
ten carpioo na pomysleć że lepsza jest opieka jak sie chodzi prywatnie ( chyba tylko do dentysyy) ja musze jezdzic bo jak na gwałt to unas nigdy niema lekarza jak trzeba a teraz jak zaczełam już prowadzi moją drugą ciąże i jestem zadowolona kobieta ma z 35 lat i bardzo fajna i dokładna noi wizyta 70 zł tu ból ale i tak niedrogo bierze jak inni a do przychodni unas żeby isc to trzeba pół dnia mieć


w Warszawie za wizyte ginekologiczną prywatnie od 120 do... i tu granica różna zalezy czy z USG czy bez, czy robi Ci jakies badania dodatkowe.. ale ok. 150zł sie zamyka(bez ddoatkowych badań).. przynajmniej ja na takie ceny trafiałam.. a USG ok. 150-240 zł. to się Asiu ciesz.. ze płacisz 70 zł, może tearz nie będzie tak bolało jak bedziesz im dawała te 70zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobietki 🙂
mam pytanie, może któraś z Was mi pomoże 🙂 w piątek byłam u lekarza, a jestem w 11 tygodniu i lekarz każe mi przyjść za 3 tyg na kolejną wizytę (jak już będę w 14 tyg 😉 na pierwsze USG - z tych obowiązkowych. I w związku z tym moje pytanie, czy orientujecie się czy w 14 t.c. będę mieć to USG przez brzuszek czy jeszcze dopochwowo? z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać lekarza, z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja juz w domku duża głowka i tułów duże są już rączki i nózki i ma wiecej niż 2 cm niemusze brać luteiny już ok teraz tylko żelazo mam raz dzienie jesc musze kupic sobie ascofer pan doktor powiedziała że czem moge czuć minimalne ruchy i też jej muwiłam żę widziałam jak brzuch mi sie ruszał i powiedziała że to dzidzuś ehhh jaka to ulga wiedzieć że wszytko jest w porządku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tylko mi właśnie chodzi o to jak ją odstawić 😉 bo byłam wczoraj na usg u nowej pani doktor która już będzie prowadzić mi ciąże i kazała mi ja odstawić od razu bo tez brałam dopochwowo 2x2 a gdzieś na necie czytałam że powinno się stopniowo odrzucać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!!
Jestem rozanielona 🙂
Widziałam i słyszałam wczoraj moją Dzidzię! Ma 2,6 cm, serducho wali 163 razy na minutę 🙂
Mam jedno Maleństwo, więc moje nadzieje na Bliźniaki narazie sie nie spełniły, może nastepnym razem 🙂 i lekarz okreslił że to 9 tydz a nie 10 🙂

Jestem prze-szczęśliwa, bo powiedziałam juz w pracy (dzisiaj rano), i nie mam sie czego obawiać, teraz jestem spokojna. narazie tylko szefowi, szefowa dowie sie pod koniec dnia.. żeby zdążyła ochłąnąć 😉
Trzymajcie kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
hej ja juz w domku duża głowka i tułów duże są już rączki i nózki i ma wiecej niż 2 cm niemusze brać luteiny już ok teraz tylko żelazo mam raz dzienie jesc musze kupic sobie ascofer pan doktor powiedziała że czem moge czuć minimalne ruchy i też jej muwiłam żę widziałam jak brzuch mi sie ruszał i powiedziała że to dzidzuś ehhh jaka to ulga wiedzieć że wszytko jest w porządku


ASsia super że już czujesz ruchy!!! Przecudownie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenka nie mam pojecia jak to bedzie wygladac?wlasnie zczelam cos czytac na necie na ten temat.bo nie wiem czy bedzie badana moja krew i krew ojca dziecka czy bedzie badany sam dzisdzius.Ginekolog mi powiedziala ze jesli sie zdecyduje to musi byc w 12 lub 13 tygodniu ciazy bo teraz jest za wczesnie a po 13 bedzie juz za pozno na to badanie bo moze nie wyjsc dokladnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co się orientuję to jest badanie czyli usg która włąsnie wyklucza wodogłowie itd ale to jest usg. Wiem też, że sa jeszcze inne badanie które są zalecane po 35 roku życia i wtedy jest coś pobierane igła z płodu, pewnie jakiś gen. A ty podejrzewam będziesz miała to usg. Tam sprawdza się chyba coś z kręgosłupa i wyklucza zespół downa i wodogłowie. Drugie takie badanie powtarza się w 20 czy 23 tygodniu. Spytaj siępani doktor bo to jednak róznica USG a pobieranie genu z plodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi muwiła że jak mam jeszcze ta luteine to żeby ją skończyć to niezaszkodzi a pomorze ja myślałam że przetyłam z 3 kilo a tu wczoraj sie ważyłam u niej i waże 56.300 cały czas tak samo ale brzusio mam widoczny . mysle że nieidzie we ,mie jedzienie tylko w dziecko ide na poczte i musze kupic kiwi dużo żelaza ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi muwiła że jak mam jeszcze ta luteine to żeby ją skończyć to niezaszkodzi a pomorze ja myślałam że przetyłam z 3 kilo a tu wczoraj sie ważyłam u niej i waże 56.300 cały czas tak samo ale brzusio mam widoczny . mysle że nieidzie we ,mie jedzienie tylko w dziecko ide na poczte i musze kupic kiwi dużo żelaza ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...