Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Atagusia, dzięki 🙂
Kupiłam je rok temu w Maximusie w Nadarzynie u chińczyków za 20 zł. 😁
Ale na wszytej metce mają Made in Italy, a skład materiału to 95 % wiskoza i 5 % elastan, zatem spodnie są świetnej jakości, mięciutkie i bardzo elastyczne, do tego lekkie (ważą ze 100 gram) i maksymalnie przewiewne i nie prześwitują 🙂 Prałam je mnóstwo razy i ciągle wyglądają jak nowe. Jedna z niewielu rzeczy, w którą wchodzę od ubiegłego lata 🙂 Gumę na brzuszku mają szeroką i zupełnie nieuciskającą, więc myślę, że do końca ciąży będą dobre 🙂
Wierzchnia metka była wycięta, więc sądzę, że były produkowane dla jakiejś dobrej firmy, a trafiły "przypadkiem" 😉 do Maximusa (jakiś zagubiony kontener na boku).


Dziewczynki, w środę idę (z Marzenką 😁 ) na 3D 😁
Już się nie mogę doczekać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak oni mają płyty i ci ją od razu nagrywa. To jest taka willa 2 piętrowa i na dole siedzi położna, na pierwszym przyjmuje chyba roszkowski a na samej górze kretowicz. Już się nie mogę doczekać bo się martwie strasznie., A naszego spotkania się obawiam. Tak głupio troche co? Niby się nie znamy tylko z forum, ja będę z moim hehe a ty pewnie ze swoim.. jak to będzie wyglądało??? Cześć cześć wszystko ok? tak to super 🙂 powodzenia:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dziś zanim wyszlam do sklepu to chyba z 10 razy sie przebierałam. Jeansy, które kupiłam tydzien temu na taką pogodę sie nie nadają, mimo że mają cienki materiał to przez pas strasznie się można zgrzać. Chyba wybiorę się po jakieś letnie sukienki (jak pisała Mama76) takie odcinane pod biustem.
Chociaż mi tez kostki puchną i nóżki wygladają wtedy jak parówki 🙂 Ale w weekend trochę sie opaliłam, więc nie jest tragicznie i można je wystawić na widok publiczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko,
Jakoś damy radę 🙂 He he, przecież się nie pozabijamy 😉 Tak, ja też będę z moim.
Już się nie mogę doczekać 🙂 !!!
Marzenko, czy Ty już znasz płeć czy w środę poznasz ?
Bo tak nas tu dużo, że nie mogę wszystkiego spamiętać.

Anetko,
a widziałaś te sukienki ?
Może najtańsze nie są, ale puchnące kostki zasłonią i wyglądają na prawdę zjawiskowo:
http://moda.allegro.pl/listing.php/user?us_id=14705700
Ja sama nie wiem, którą wybrać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No oczywiscie ze się nie pozabijamy ale ja nie wiem jak się zachować 🙂 Mi Kretowicz powiedział w 13 tyg że to dziewczynka i ciekawe czy się potwierdzi. Dużo osób mi mówi że będzie chłopak bo ślicznie wyglądam chociaż dla mnie wyglądam okropnie więc już sama nie wiem 🙂 A co do sukienek to ja steirdziłam że idę do lumpeksu czegoś p;oszukam bo szkoda mi kasy na 2 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, od 13 tygodnia w niepewności ? Nieźle to wytrzymujesz 🙂
Ja w czwartek dowiedziałam się, że raczej dziewczynka, a teraz wariuję do tej środy, żeby to potwierdzić na 100 % 😁
To, co? Po batoniku czekoladowym przed badaniem, żeby dzidzia się ruszała jak najwięcej ! 😁
Mi się te kiecki strasznie podobają, one nie są ciążowe, ale mogą za takie służyć.
W "szmateksie" parę razy szukałam kiecki ale zawsze wyszłam z czymś innym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh niezle Dziewczyny,macie stresa jak przez pierwsza randka 😉
Zuziaczku sukienki sa bajeranckie,tez bylo by mi sie ciezko zdecydowac 😉na szczescie mam tam jakies kiecki jedna h&m mama odcinana pod biustem a druga vero mody tez odcinana pod biustem i wiecej nie mysle kupowac 😉

Aneta84 nie przejmuj sie czy opalone czy nie 😉wazne zeby wygodniej i chlodniej bylo 😉
Pociesz sie tym,ze ja jestem biała jak corka piekarza 😉a w polsce dopiero 16 lipca bede a tydzien pozniej idziemy na wesele,na ktorym bede jedyna biala bez cienia opalenizny 😉 😉ale co mi tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja ostatnio po mioich zachciankach na slodkie tak pofolgowalam,ze dzis jak chcialam ubrac rurki to mnie tak na udach opinały,ze sie niedało wyjsc w nich.tabliczka czekolady pekala w 10 minut 😉 teraz mam przydział jednego michalka w białej czekoladzie dziennie i 2 kostki czekolady 😉 😉
Zawsze sie bałam,ze jak bede w ciazy to wszystko mi pojdzie w tyłek i uda bo jak tylam to zawsze tak,nigdy nie mialam fałdki na brzuchu.jak na razie nie jeste tak zle ale jednak te zachcianki trzeba jakos kontrolowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was też tak duszno Dziewczyny? Po prostu masakra... Padam na twarz.. Aż córkę położyłam spać w dzień, tak się męczyła tym upałem, że była bardzo marudna, a i ja z nią... Troszkę snu dobrze nam zrobiło 🙂 Córcia teraz siedzi w wannie, a ja robię przeciąg w mieszkaniu, żeby jakoś wysiedzieć... Mąż w pracy do 20, więc trzeba sobie poszukać zajęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ankeri no u mnie niestety nie 😉bylam z psem na spacerku to mnie wywiało a teraz leze sobie pod kocykiem,bo mi sie chlodno zrobilo 😞
Kurde juz nie wiem czy Wam zazdroscic tego upału czy nie 😉z jednej strony narzekam,ze zimno ale z drugiej strony moze lepiej znosze ta ciaze przez ta pogode tu i nic mi jak narazie nie puchnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atagusia, słuchaj mnie tez czasem boli, jak założę leginsy nie-dla-ciężarnych, ale staram sie tego nie robić, bo gniotę Kruszynkę.. naprawdę polecam leginsy (ja kupilam takie-tylko że długie, ale tego producenta http://allegro.pl/legginsy-krotkie-getry-3-4-leginsy-ciazowe-38-m-i1612638781.html ) nie sa przezroczyste, są z pasem od razu.. polecam
ZUZIACZEK- te sukienki to nie przepłacaj.. wiesz jak ja sie ostatnio zdenerwowałam??!1 bylamw landzie (metro służew)i byłam zadowolona jak siemasz bo sobie popkupowałam różnych rzeczy.. no i w niedzielę moja Mama mówi, że może się przejedziemy na ul. Bakalarską tam, gdzie się stadion 10le"cia przenióśł, niewiele myśląc powiedziałam OK, i wiecie co?
spodnie za które zapłaciłam 85 zł tam były po 35-40 zł.. sukienka land-120zł, bakalarska-40 zł.. marynarka ze 149 na .. 60 zl.. wiecie jak sie wkurzyłam??!!!!1
sukienek pod biustem odcinanuch multum! max. po 60zł.. niby to takie 'od chińczyków" i bułgarów.. ale.. na 2 mies??? w sam raz.. tak więc Marzenko, Zuziaczek i inne z Warszawy- polecam ta bakalarską.. trochę się zchodzicie, bo urok jak na stadionie.. ale.. za 200zł sie ubieżecie że hoo hooo 🙂 nie to, co ja za 500 z landzie.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Się naczytałam...

Zuziaczku, Jedo lżejszy i lżej się prowadzi niż x-lander. I to już na nówkach w sklepie się czuje różnicę.

My właśnie robimy obiadek: marynowany filet z indyka, młode ziemniaczki i sałata, a na deser koktail truskawkowy 🙂

Zuziaczku, Marzenko, fajnie Wam, że razem idziecie na badania 🙂 My na 3D albo 4D na Męża urodziny pójdziemy (czyli w lipcu) a jutro jadę na USG narządowe.

Przy okazji na zakupy, bo w moim mieście zlikwidowali wszystkie porządne sklepy ciążowe. Zostały tylko sieciówki: H&M, C&A i Kappahl. Szczęśliwie udaje mi się wciąż kupować ciuchy nieciążowe, bo moda taka, że spoko wchodzę. Mam kilka kiecek z pretty girl z zeszłego sezonu bawełnianych, odcinanych pod biustem i jest git. I nawet sobie kieckę na wesele znajomych kupiłam, że Mężowi oczka na wierzch wyszły 🤪 😁 🙃 czerwoną, dopasowaną z falbaną na brzuchu...wychodze z przymierzalni, a jakaś obca babeczka patrzy i mówi: wow! Jaką pani ma figurę! To ja w śmiech i mówię, że w piątym miesiącu ciąży jestem. Musiałam bokiem stanąć i Pani pokazać 😜 bo wierzyć nie chciała 😎

My z dzidzią pożyłyśmy dzisiaj trochę stresu zawodowego, ale wszystko toczy się po naszej myśli i teraz jesteśmy mega szczęśliwe. Endorfinka nam buzuje i chichramy się do komputera!

Pozdrawiam cieplutko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Miszelko, oby tak dalej! nie stresowac sie a usmiechać 🙂 i tak do rozwiązania a potem do 18stki 😉 a potem jeszcze dłuzej .. dla Naszych Bobasków rzecz jasna.. 😁


😁 😁 😁 Ja wyznaję mniej więcej filozofię rodzicielską Leszka Talko - byle zbyt młodo nie osiwieć 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mama760 ja uwielbiam owocową, ale Mój mówi że to kompot z makaronem 😉
zrobię kalafiorową jutro, tak jak mówisz .. masz rację. Ja uwielbiam kalafiora, brokuły, brukselki... w ogóle nie ma warzywa, którego nie lubię.. a na drugie robię leczo.. któraś z Was mówiła o leczo (Madziek84? to ty??) smaka mi zrobiłaś.. i muszę sama zrobić.. 😉
a dziś poradziłam sobie bez obiadu.. był wczorajszy, tzn resztki.. no i zeżarłam za to masę owocków.. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne te sukienki i jaki wybór 🙂
W środę jadę z mężem do Bydgoszczy, on musi jechać na godzinkę słuzbowo, a ja w tym czasie polatam po galerii. Jeśli nic nie znajdę, to pewnie zamówię taką.

Owocową zupkę też lubię, a najbardziej jabkową mojej mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie skończyłam gotować bigos z cukinii 🙂pychotka wyszło 🙂padam na twarz dziś...mam dosyć tego upału i wszystkiego na głowie...Jak nie zacznę nad nerwami panować to oszaleję albo na dniach urodzę.To zaczyna być chore zawsze byłam nerwusem ale teraz wychodzę z siebie i staję obok...pierdoły mnie tak wkurzają,że masakra...ratunku,powiedzcie jak z tym walczyć bo pozabijam rodzinkę 😞
Uciekam spać brzuchatki,może to pomoże...dobranocka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...